Transmission festival představuje téma noci a kompletní line-up

Transmission festival představuje téma noci a kompletní line-up

26. 09. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V sobotu 25. listopadu 2017 se uskuteční zbrusu nová edice Transmisison festivalu, který je na české scénějiž12 let. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě a to v pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show.
Pro zdolání překážek každodenního života a pro dosažení vytoužených cílů, musíme často hledat energii hluboko ve svém nitru. Tato energie má nepoznané hranice a je rovna síle ducha statečného bojovníka!
 

Stačí ji jen objevit a správně využít. Vydejte se s námi na vzrušující cestu nejznámějšími civilizacemi bojovníků a pojďte společně najít to, co každý nosí skryté v sobě.  United Music vám přináší nezapomenutelnou show 'The Spirit of the Warrior', která díky množství laserů, světel a speciálních efektů ve vás zanechá silný zážitek, pohltí vaše smysly a pomůže najít v sobě ducha bojovníka. To vše s doprovodem nejlepší taneční muziky od světových DJs v pečlivě vyskládaném line-upu.Line-up (v abecedním pořadí)

ALY & FILA - Miláčci domácího publika představí energickou i melodickou stránku trance.

COMING SOON!!! - Izraelské psytrance duonaváže na loňský úspěch setu Vini Vici a na závěr nebude dav vůbec šetřit.

DRIFTMOON –Slovenský DJ a producent zahájí večer se speciální Ceremonií bojovníků'.

FERRY CORSTEN PRESENTS GOURYELLA 2.0 –Vedlejší projekt Ferryho Corstena – Gouryella otevře novou kapitolu.

MARKUS SCHULZ PRESENTS DAKOTA –Audiovizuální show projektu Dakota s názvem 'The Nine Skies' představí neoficiální rezident Transmission festivalu.

PURPLE HAZE –Legenda taneční scény Sander van Doorn oživí svůj progressive alias, se kterým vystupuje jen na největších festivalech světa.

SIMON PATTERSON –Návrat po dlouhých sedmi letech na Transmission festival s tech trance setem ostrým jako břitva.

SUPER8 & TAB –Velká premiéra finského dua na Transmission festivalu. THOMAS

COASTLINE –Zahřívací warm-up set už tradičně v rukou českého DJe a producenta.

VISION IMPOSSIBLE –Holandský tým VJs se tradičně ujme spektakulárních projekcí, vizualizací a jednoho z vrcholů noci – Transmixu, což je speciální hudební mix se  synchronizovanou světelnou, laserovou a pyro show.

Nechte se unést za hranice všedních dní! Transmission festival je dnes jednou z nejokázalejších akcí taneční hudby, která přitahuje fanoušky z více než 60 zemí do pražské O2 areny, aby zde společně prožili tento neobyčejný zážitek. Show 'The Spirit of the Warrior' uvidíte 25. listopadu 2017 v Praze exkluzivně jako první, protože Transmission festival s tímto tématem zavítá v roce 2018 do Bangkoku, Melbourne a dalších zajímavých lokalit.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal na webu Transmission festivalu. Aktuálně jsou v prodeji základní vstupenky s přístupem na taneční plochu a přilehlé tribuny za 1399Kč. Dále jsou k dispozici Golden Tickety s přístupem na taneční plochu a do klubového patra s cateringem za 4900Kč. Goldfingers VIP vstupenky jsou beznadějně vyprodány. Cestovní balíčky s hotelem jako i všechny další informace najdete na www.transmission.events. Věková hranice pro vstup na Transmission festival je 18 let.

Dodal: United Music Events team
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TRANSMISSION

Sobota 25. 11. 2017
Vstup: 1399 - 4900 Kč
Vystupují:
ALY & FILA, COMING SOON!!!, DRIFTMOON, FERRY CORSTEN PRESENTS GOURYELLA 2.0, MARKUS SCHULZ PRESENTS DAKOTA, PURPLE HAZE, SIMON PATTERSON, SUPER8 & TAB, , THOMAS COASTLINE, VISION IMPOSSIBLE
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika