Argentinec Adrian Hour vystoupí v Kolíně

Argentinec Adrian Hour vystoupí v Kolíně

15. 11. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Adrian Hour se vrací do České republiky pod záštitou legendárního techno festivalu Svojšice a v listopadu vystoupí ve Starých lázních v Kolíně za podpory české špičky techno scény.
Festival Svojšice je známý svou vytříbeností při výběru vystupujících umělců, které prezentuje pod svojí značkou. A Adrian Hour je toho nezvratným důkazem. Pod záštitou Svojšic Adrian v Čechách vystoupil poprvé už v roce 2013 jako nová, vycházející hvězda techno scény a producent s extra silně vyvinutým smyslem pro hutné a valivé techno rytmy. Jeho nadání se shledalo s ohlasem u mnoha hudebních vydavatelství a získal podporu od respektovaných jmen, z nichž si ho pod vlastní vydavatelství vzal osobně Mark Knight z Toolroom records. Zde se Adianův talent producenta a DJe plně rozvinul a dnes vystupuje po celém světě a hraje na akcích jako je Creamfields, Ultra Music Festival Miami, ADE a stovkách dalších eventů po boku světové elity Djs.

Adrian Hour

Ve Starých lázních Kolín vystoupí Adrian na Festival Svojšice Techno stagei za podpory Dje Džejára, K.Sandry, Kaisersozeho, Jaqullin a Marteen B2B Sebastian Delucy. Na této stagei si tedy můžete užít pravé – svojšické techno! 

Festival Svojšice je znám také díky podpoře Drum&Bass scény a mnoha odnoží jiné elektronické hudby, proto je pro vás připravena i druhá a třetí stage. Na D`n`B stagei vystoupí Let It Roll lídří Bifidus Aktif, Suki, Akira a doplní je Critical J, Rocki a Tajfun.  Na třetí Classic Stagei zahrají rezidentní Djs klubu se speciálním hostem Victorem Tellagiem, který bude prezentovat hudební styly Bass House a Future House music. 

Dodal: Petr Dzingel alias Džejár, Dance Club Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ADRIAN HOUR

Úterý 14. 11. 2017
Vystupují:
SEBASTIEN DELUCA b2b MARTEEN, K.SANDRA, DŽEJÁR, ADRIAN HOUR, KAISERSOZE, JAQULLIN, TAJFUN & CRITICAL J, AKIRA, SUKI, BIFIDUS AKTIF, ROCKI, VICTOR TELLAGIO
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika