Hlavní hvězdou silvestrovského Komiksu bude Monoloc z labelu Dystopian

Hlavní hvězdou silvestrovského Komiksu bude Monoloc z labelu Dystopian

21. 12. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Komiks je na pražské taneční scéně již zavedenou značkou nabízející kvalitní zahraniční umělce ve spojení s prezentací mladých umělců. Pro svůj další počin se spojil s jinou výraznou warehouse produkcí Tetris a na závěr letošního roku společně připravují jedinečnou silvestrovskou party, na které se jako headliner představí německý producent Monoloc z labelu Dystopian.
Akce se bude konat ve čtvrtém patře budovy Mironet na adrese V Hájích 10 v Holešovicích, na stejným místě jako minulý rok. 

Monoloc (DE) zahraje na Komiks stagei společně s Lt. Dan (DE) a Komiks crew, Tetris stage představí mladou producentku Lily Haz z Izraele, Olivera Torra nebo DJe Fragile Constructions. Party jako obyvkle doplní výstava mladých umělců. ​Monoloc začínal jako DJ ve Frankfurtu, ale svůj producentský um prokázal hned prvním EP v roce 2008. V roce 2010 se napojil na crew CLR, kde vydal několik EPs a svoje debutové LP, během jejichž produkování vyvinul Monoloc svůj styl založený na zádumčivém, sofistikovaném mixu houseu a techna. Tato perioda se zásadně podepsala na zvuku jeho setů i jeho produkce.

V roce 2014 se Monoloc přestěhoval do Berlína, kde si ho všiml nejeden vlivný producent a například Dixon nebo Âme ho zařadili do Secret Weapons Part 7.

Poslední LP The Untold Way vydal v roce 2016 Rødhådovým labelem Dystopian. To bylo následně Mixmagem označeno jako “šperk na koruně berlínských labelů”.

Poslední počin je chystaný remix pro Tale of us na jejich novém LP Endless.

Lt.Dan je spolu-zakladatel akcí Donnersducks v Ritter Butzke a akce freaktion a je součástí kolektivu Deja Groove. Kariéru začal v Tel Avivu, kde připravoval hlavní noční program ve dnes již dobře známém klubu Haoman17.  Dnes hraje po celé Evropě, hlavně ale v Německu a také si velmi oblíbil Prahu. 

Událost: https://www.facebook.com/events/1532480460169702/ 

Dodal: Michal Ruzicka, BEEF records
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

NYE RAVE: KOMIKS X TETRIS

Neděle 31. 12. 2017
Vystupují:
Monoloc (Official) (Dystopian, Afterlife) Lt.Dan (DonnersDucks) dj Schwa (Beef records, Komiks) Fatty M (Komiks) DJ Lumiere (Komiks) Lily Haz (Alphabet, Israel) Oliver Torr (XYZ project) Barbora (Tetris) tof (Tetris) Ales Cap
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika