Francouzský producent Watermat již tento pátek v Roxy

Francouzský producent Watermat již tento pátek v Roxy

15. 01. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Laurent Arriau aka Watermät je velmi šikovný chlapík, kterého dle jeho vlastních slov živí produkování hudby celý jeho dosavadní život. Dlouhá léta byl tzv. „ghost producentem,“ tedy tím, kdo dělá hity na zakázku těm méně zručným umělcům. Nicméně před pár lety se rozhodnul, že začne produkovat vlastní muziku – a byl z toho okamžitě světový úspěch v podobě skladby „Bullit“, která je dnes již legendárním tanečním hitem.
Na tento úspěch hned vzápětí navázal dalšími singly – Frequency, Portland, Empire a We Won't Stop. Nejaktuálnější Ruff like this v koprodukci s Pep & Rash jej opět drží na špičce světové popularity v oblasti future house. 
 

Po dvou vyprodaných show v minulých letech se Watermät vrací do Prahy i potřetí. Jeho hity uslyšíte v pátek 19. ledna s klubu Roxy, kde jej doplní brazilský Dj Rodrigo Ardilha a domácí Djs Manio & Zu, na druhé stagi pak zahrají Schwing a Pe:Te.

Pokud se chcete naladit před jeho pátečním vystoupením, pak určitě poslechněte jeho rádiovou show Bonjour Radio, kterou najdete pod následujícím odkazem: https://soundcloud.com/bonjourradioshow

Vstupenky v prodeji na www.goout.cz 

Dodal: Petr Tajčman, LIVE61 s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

WATERMÄT

Pátek 19. 1. 2018
Vstup: od 250 Kč
Vystupují:
WATERMÄT (Spinnin´Deep/F) support djs: Rodrigo Ardilha, Manio & Zu 2nd stage: Schwing, PeTe
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika