The Magician a jeho hudební kouzla poprvé v ČR

The Magician a jeho hudební kouzla poprvé v ČR

22. 01. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Jeho zázemí je zahaleno tajemstvím, jeho schopnosti jsou nadpřirozené, o jeho pověsti se šeptá mezi lidmi. Talentovaný Dj a producent Stephen Fasano aka The Magician je bývalým členem populárního balearic disco dua Airplane.
Let tohoto projektu ovšem v roce 2010 opustil, aby započal vlastní magickou jízdu. Po několika zdařilých releasech na francouzském labelu Kitsuné se jeho kouzelná hůlka v roce 2011 dotkla songu I Follow The Rivers švédské zpěvačky Lykke Li a proměnila jej v hitový remix, který získal 60 miliónů shlédnutí na Youtube. V roce 2014 pak vykouzlil podobně úspěšný remix hitu Rather Be od Clean Bandit.
 

Poté, co The Magician podepsal smlouvu se značkou Parlophone / Warner records, jej vynesl do výšin v roce 2014 další hit s názvem Sunlight s vokály Ollyho Alexandra z Years & Years. Skladba je dodnes oblíbenou letní hymnou a přinesl mu celou armádu nových fanoušků po celém světě. Od té doby létá po světě se svou značkou Potion, což je jak jeho label, tak i úspěšný koncept live eventů.

Stephen Fasano - The Magician

Značný úspěch zaznamenaly i singly Shy a Slow Motion, oba tepající v moderním future house rytmu. Za zmínku rozhodně stojí i populární Magic Tape Dj mixy, ve kterých přináší exkluzivní tracky spřátelených producentů.

Na své magické cestě si již získal statisíce následovníků a příznivců z řad disco, pop i houseu. A není se čemu divit, protože kam The Magician zavítá, tam lidé propadají jeho kouzlu. A nyní máte možnost nechat se očarovat i vy - v rámci jeho premiérového vystoupení v ČR, které proběhne v pátek 16. února 2018 v pražském klubu Roxy. 

Vstupenky je možné zakoupit na www.goout.cz.

Dodal: Petr Tajčman, LIVE61 s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

THE MAGICIAN

Pátek 16. 2. 2018
Vystupují:
The Magician (Potion / BE), support: Manio, Tokátko, 2nd stage: Zu & Chicco
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika