První se do podzimního kalendáře D Smack U zapsali VNV Nation

První se do podzimního kalendáře D Smack U zapsali VNV Nation

12. 02. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
VNV Nation oznámili světové turné na podporu nadcházejícího alba "Noire". Šňůra bude obsahovat více show v Evropě a dalších částech světa v průběhu celého letošního, ale i v průběhu roku 2019.
Do Prahy kapela přijede 16.října, kdy vystoupí ve Futurum Music Baru. Vstupenky za 390 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru, na www.futurum.musicbar.cz a v sítích GoOut, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 490 Kč.

VNV Nation

Turné fanouškům slibuje víc, než kdy předtím. Každý koncert bude mimořádně dlouhou show zahrnující písně jak z nového alba, tak i ty fanoušky nejoblíbenější songy a také několik rarit. 

VNV Nation je evropský alternativní elektronický projekt vedený Ronanem Harrisem v roli zpěváka, autora skladeb a producenta.  

VNV Nation byli vždy nezařaditelní – jejich tvorba spojuje poetické a přemýšlivé texty se zvukem, který sahá od melodických tanečních beatů a indie elektronických chorálů k náladovým baladám a postklasickým filmovým skladbám. Jejich koncerty jsou legendární pro svoji energii a pozitivní emoce. Vybudovali si široký okruh fanoušků a vyjíždějí na vyprodaná turné i festivaly po evropě a Spojených státech.

Během svého působení dosáhli VNV Nation výrazných úspěchů. Jejich poslední tři alba se dostala do Top 10 v Německu a do Top 5 Billboard Chart v USA.

Ronan Harris se narodil v Dublinu v Irsku a nyní žije v Německu v Hamburku.

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

VNV NATION

Úterý 16. 10. 2018
Vstup: 300 - 400 Kč
Vystupují:
VNV Nation
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika