Timmy Trumpet se v říjnu vrátí do Prahy s jeho dosud největší show

Timmy Trumpet se v říjnu vrátí do Prahy s jeho dosud největší show

19. 04. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Timmy Trumpet - jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou naší země. V letošním roce si pro své zdejší fanoušky vyčlenil ve svém diáři dokonce dva termíny - po březnové návštěvě brněnského Bobycentra, které vyprodal za pouhé tři týdny, vystoupí 12.října v Praze v Tipsport areně. 
V rámci jeho dosud největší show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné, se návštěvníci mohou těšit na dalších šest DJů, jejichž jména budou zveřejňována postupně.

 Timmy Trumpet

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal za 790 korun.

Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) pochází z Austrálie, kde nejprve navštěvoval The Sydney Conservatorium of Music. Už na následné státní škole Carlingford High School však propadl jazzu. "Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music " říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.

"Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit," radí začínajícím DJům Timmy Trumpet. "Já jsem poslouchal opravdu všechno - od Metallicy po Mozarta."

Ačkoliv jeho první oficiální nahrávka je datována rokem 2009, EDM scénou prvně otřásl v roce 2011 se skladbou "Horny", která obsadila 5.místo v Aria Charts. Dnes má na svém kontě na tři desítky singlů, z nichž tři se staly no.1 v Aria Charts a těsí se platinovým prodejům. Jeho skladby pravidelně ve svých setech hrají Armin Van Buuren, Carl Cox, Fedde Le Grand nebo Fatboy Slim. Je podepsán u Ministry of Sound, ročně absolvuje na 200 vystoupení, byl vyhlášen nejlepším australským DJem a podle DJ Magu je aktuálně 43. nejpopulárnějším DJem světa.

Více na www.ticketportal.cz

Dodal: Katka Dědková
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TIMMY TRUMPET

Pátek 12. 10. 2018
Vystupují:
Timmy Trumpet (Australie)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika