Sheexy Boat láká na poslední lístky videopozvánkou

Sheexy Boat láká na poslední lístky videopozvánkou

27. 07. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V sobotu 4.8. odrazí od pražského břehu legendární Sheexy Boat, nejdéle trvající pravidelná boat party v Praze od roku 2006 s ojedinělou atmosféru denní párty na lodi. Na letošní ročník přijal pozvání dj a producent KI Creighton!
KI patří mezi vzrůstající hvězdy, které se na scéně pohybují již dlouho. Propadl taneční hudbě již téměř před třiceti lety, ale až v dnešní době jeho umění stává středem pozornosti.

Svůj první label „Under No Illusion“ založil již v roce 2013. Od té doby hrává v top klubech jako Space, Digital, Papagayo, ale třeba také na legendárním Sonaru a to dokonce třemi sety! Předtím se vyskytoval po od devadesátek převážně po UK klubech. 

Ale co dělá KI djem je to, jak hraje. Během hraní je plný energie a kompletně spjat s muzikou.  Hudebně jsou jeho sety a produkce hodně nabité energií na pomezí žánrů tech-house a lehkého techna. Pokud ho ještě neznáte, poslechněte níže třeba jeho nejznámější track „Trivial“.
 

Loď odráží po 12té hodině z Dvořákova nábřeží u Štefánikova mostu a vyráží proti proudu, kde zakotví kolem 16:00 u Freestyle parku Modřany, kde bude prostor na odpočinek a volnočasové aktivity, anebo zůstat na lodi za stálého doprovodu djs. V 17:30 se loď vydá na cestu zpět, a ve 22:00 skončí na místě, odkud vyplouvala.

Jelikož je kapacita lodi omezena na 160 šťastlivců pro zachování komfortu, vystoupí KI CREIGHTON i na Sheexy Boat afterparty týž den večer v domovském klubu Chapeau Rouge, kam mají návštěvníci z lodi vstup zdarma. Ještě nejste rozhodnuti? Mrkněte na videopozvánku, třeba vám pomůže 
 

Kromě rezidentních djs a zakladatelů Sheexy Boat djs Tazz & Biodan, se můžete těšit na další stálice paluby Sheexy Boat, a to dje z Chi Chi Gangu Ondrej K, domácího dj Subgate, djskou dvojici ANIC a dje Slater, který má kromě labelu Tribal Vision Records na starosti i multižánrový festival Urban Legends v Cross klubu.


Letos je v prodeji opět pouze 160 lístků! Můžete kontaktovat dje Tazze, nebo Biodana přes Facebook a zakoupit si své vstupenky. Anebo je můžete zakoupit online na  Goout.

Těšíme se na vás a na opět unikátní plavbu s nezapomenutelným zážitkem!

Dodal: Jan Kolar alias dj TAZZ
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SHEEXY BOAT 2018 - SAILING HIIIGH

Sobota 4. 8. 2018
Vstup: předprodej 400,- Kč + poplatky
Vystupují:
KI CREIGHTON (Underground Artists, UK) Tazz & Biodan (Sheexy residents), Slater (Tribal Vision Records), Ondrej K (Chi Chi Gang), Subgate ANIC
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #631 (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (119 MB)
Hot Candy (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (135 MB)
Mastermix #630 (Mixcloud.com)
09. 11. 2019 (121 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika