Transmission The Awakening pomalu klepe na dveře

Transmission The Awakening pomalu klepe na dveře

16. 10. 2018  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
V sobotu 27. října 2018 se uskuteční zbrusu nová edice Transmisison festivalu, který je na české scéně již 13 let. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě a to v pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show.
Domácí taneční fenomén Transmission snad není potřeba ani představovat. Letos již budeme mít šanci po 13 zavítat na tuto party. O tuto obrovskou halovou party roste zájem každým rokem, a to již už řadu let i u zahraničních partypeople. Svědčí o tom hned několik připravovaných zájezdových autobusů z Polska. Německa, Rakouska, Francie, Švédska Maďarska nebo Slovenska. K dispozici na internetu je ještě několik balíčků s hotelem a letenkou. Párty proběhne již příští měsíc, pojďme se společně podívat na historii této hudební události.
 
Transmission

Vše to začalo již před dvanácti lety. Tedy konkrétně 18. února v roce 2006, kdy se poprvé konala párty společnosti United Music pod názvem Transmission. Mezi prvními hosty byli Ferry Corsten, M.I.K.E., Quintin, Martin Gredner a Michael C. Párty proběhla v Aréně HC Sparta a poprvé v historii byl na domácí párty použit MC (obří hlava na projekci), který se setkal s ohromným ohlasem. 
 
Po prvním úspěchu další vydání této párty na sebe nenechalo dlouho čekat, a tak, se po třech měsících objevil další díl. Tentokráte headlinery byli Armin Van Buuren, Matthew Dekay, Markus Schulz, Marco V a San. Na domácí poměry v té době si troufám říct, že se jednalo o velmi silný lineup! Součástí párty byla i DJ-VJ show, na které se podílejí holandští profesionálové  Vision Impossible. Jejich vizualizace stage vnesla na domácí scénu zcela odlišný pohled na párty. Byl to risk, ale podle mě to byl krok správným směrem! Vizualizace s projekcí prostě k párty neodmyslitelně patří. 
 
Ještě tentýž rok se uskutečnilo třetí a také poslední vydání v Aréně HC Sparta Praha. Hosty tentokráte byli ATB, Blank & Jones, Markus Schulz, M.I.K.E a Ruby. 
 
Od roku 2007 se akce usídlila v multifunkční 02/Sazka Aréně. Na příští měsíc je připraveno již 13. vydání tohoto eventu. Přijdete i vy za dva týdny 25. října do O2 Arény se podílet na historii jednoho z nejzajímavějších eventů v produkci od United Music Events v české republice - Transmission? Ani letos nebude chybět obrovská stagí, která bude rozprostřena na ploše a také nebude chybět silný zvukový systém Funk, který zaručí návštěvníkům nejlepší možný hudební zážitek. Stage bude rozzářena zaplněná vysoce kvalitními lasery zkombinovanými s velmi kvalitními světly, stovkami čtverečných metrů LED obrazovkami. Určitě nebude chybět ledový CO2 a ohnivé a pyro efekty. 
 
 
Transmission festival již delší dobou není jen Českou záležitosti v minulých letech úspěšně expandoval do Holondksa, Austrálie, Thajska, Číny, Německa a Indonesie. Buďte i vy letos opět součástí něčeho na co jen tak nezapomenete.
 
27.10.2018 -13- Transmission – The spirit of the warrior, O2 aréna 
Above & Beyond, Grum, Ilan Bluestone, Liquid Soul, Markus Schulz, Paul Van Dyk, Thomas Coastline, Vini Vici VJ: Vision Impossible
 
Po několika letech působnosti na domácí scéně se tu vystřídalo hned několik zajímavých jmen. Nechybělo několik zahraniční hvězd jako je Ferry Corsten, M.I.K.E, Armin Van Buuren, Markus Schulz, Marco V, Matthew Dekay, Above & Beyond, Scot Project, ATB, Giuseppe Ottaviani, Rank 1, Aly & Fila, Sander van Doorn, Menno de Jong, Gareth Emery, Simon Patterson, Andy Moore John O´Callaghan, W & W, Ummet Ozcan, Ørjan Nilsen, Cosmic Gate, Vini Vici, Orkidea, MaRLo, Purple Haze, SUPER8 & TAB, Arnej a mnoho dalších! Myslíte si, že ten výčet byl dlouhý. Ano byl, ale nezahrnul jsem tam všechny. Vizualizace stage, to by byla kapitola sama pro sebe. Vision Impossible tady opravdu za ta léta předvedli kus své práce. A je vidět, že jsou opravdu mistři svého oboru. 
 
 
Historie
 
18.02.2006 -01- Transmission, Aréna HC Sparta Praha
Ferry Corsten, M.I.K.E., Quintin, Martin Gredner, Michael C
 
20.05.2006 -02- Transmission – A differnt world, Aréna HC Sparta Praha
Armin Van Buuren, San, Matthew Dekay, Markus Schulz, Marco V, E-lite, Quintin, Pacific & P. van Dijk, Bon Finix 
 
25.11.2006 -03- Transmission - Universal Energy, Aréna HC Sparta Praha
ATB, Blank & Jones, Markus Schulz, M.I.K.E, Ruby 
 
02.11.2007 -04- Transmission - Fifth element, O2 aréna 
Ferry Corsten, Above & Beyond, Christopher Lawrence, San  live vocal by Jan Johnston, Scot Project
 
08.11.2008 -05- Transmission – The New World, O2 aréna 
Ferry Cornsten, Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Rank 1, Aly & Fila, Michal Poliak
 
14.11.2009 -06- Transmission – Ancient Mysteries, O2 aréna 
Markus Schulz, Sander van Doorn, Menno de Jong, Gareth Emery, Guiseppe Ottaviani, San
 
06.11.2010 -07- Transmission – Future Cities, O2 aréna
Sander van Doorn, Markus Schulz, Simon Patterson, Andy Moore, Boom Jinx, Jaytech, W&W
 
19.11.2011 -08- Transmission – Digital Madness, O2 aréna
Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Gareth Emery, John O´Callaghan, Michal Poliak
 
09.01.2013 -09- Transmission – The Spiritual Gateway, O2 aréna 
Marcus Schulz, Chicane, Grube & Hovsepian, W & W, Khoma, Ummet Ozcan, Michal Poliak
 
30.11.2013 -10- Transmission – The Machine of Transformation, O2 aréna
Markus schulz, Ørjan Nilsen, Cosmic Gate, Arnej, Tomas Heredia, Sneijder a Thomas Coastline
 
25.10.2014 -09- Transmission – Seven Sins, O2 aréna 
Markus Schulz, John O'Callaghan, Giuseppe Ottaviani, Solarstone, Alex M.O.R.P.H, Bryan Kearney, Photographer, Thomas Coastline (Warm Up DJ), Rank1 (Transmix - Pre Recorded Mix), MC Da Silva 
 
21.11.2015 -10- Transmission – The Creation, O2 aréna 
Markus Schulz, Aly & Fila, Andrew Rayel, Bryan Kearney, Marlo, Jorn van Deynhoven, Airwave, Thomas Coastline Live: Driftmoon + Kim Kiona & Koen Herfst
 
29.10.2016 -11- Transmission – The Lost Oracle, O2 aréna 
Markus Schulz, Ferry Corsten presenting Gouryella, Vini Vici, Orkidea, MaRLo, John O´Callaghan, Driftmoon a ReOrder, Thomas Coastline
 
29.10.2017 -12- Transmission – The spirit of the warrior, O2 aréna 
Aly & Fila, Coming Soon!!!, Driftmoon (The Ceremony of Warriors), Ferry Corsten presents Gouryella 2.0, Markus Schulz presents Dakota, Purple Haze, Simon Patterson, SUPER8 & TAB, Thomas Coastline
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TRANSMISSION THE AWAKENING

Sobota 27. 10. 2018
Vystupují:
Above & Beyond, Grum, Ilan Bluestone Liquid Soul, Markus Schulz, Paul Van Dyk, Thomas Coastline (Warm Up DJ) Vini Vici Vision Impossible (VJ team)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika