Devastator Hall dorazí v dubnu poprvé do Ostravy

Devastator Hall dorazí v dubnu poprvé do Ostravy

05. 02. 2019  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Ostrava bývá na základě své historie často označovaná jako nejtvrdší město v republice. A co si zaslouží takové město? No přece tu nejtvrdší halovou akci! Té se dočká v pátek 12. dubna v rámci prvního ostravského vydání halovky Devastator Hall, kde si dají sraz všichni fanoušci tvrdé elektronické muziky.
Akce Devastator Hall je jedinou samostatnou harder styles halovou akcí v České republice. Navazuje na léty ověřenou Devastator stage, která je Ostravanům již dobře známá například z festivalu Beats for Love, kde v posledních třech letech byli k vidění takové hvězdy jako Angerfist, Zatox nebo Mad Dog.
 

Stylově bude první ostravská Devastator Hall zaměřena především na tekno/hardtek, hardcore, frenchcore a hardstyle. Návštěvníkům se během celé noci představí sedm zahraničních headlinerů, které doplní i lokální DJs. Kompletní line-up bude zveřejněn v polovině února. V tuto chvíli už je jasné, že vystoupí hardcorový N-Vitral, hardstylový Act of Rage i frenchcoroví Floxytek a Sirio.

Neméně zajímavé bude i prostředí, kde se akce Devastator Hall v pátek 12. dubna uskuteční. Pořadatelé se totiž rozhodli využít krásný industriální prostor Trojhalí Karolina, který si i přes rozsáhlou modernizaci zachoval jedinečný „genius loci“ bývalého uhelného dvoru. Návštěvníci se tak kromě nevšedních hudebních zážitků mohou těšit i na tajemnou atmosféru.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou k zakoupení na našem webu. Více informací najdete na oficiálním FB události.

Dodal: Juraj Broš, IMI Dance
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DEVASTATOR HALL

Pátek 12. 4. 2019
Vystupují:
N=Vitral, Act of Rage, Floxytek, Sirio a další
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika