Konec února pod taktovkou atmosfér temného popu Calvin Love

Konec února pod taktovkou atmosfér temného popu Calvin Love

14. 02. 2019  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Nové LP od Calvina Love, Highway Dancer, je alegorií na noc strávenou na cestách, kdy již několik hodin řídíte, slunce už dávno zapadlo a každá žilka unavených očí vnímá světla protijedoucích aut. Asfalt pod koly utíká již takovou dobu, jako by se v nekonečné noci vůbec nepohyboval.
První píseň na desce je písní pro stovky dálnic a města, která nikdy nespí. Je to lovesong k dlouhé cestě, tichým hodinám a všem místům, která mysl s ubíhajícími kilometry míjí.
 

To jsou pocity, které Calvin Love zná velmi dobře. Tenhle kanadský zpěvák a písničkář strávil na cestkách jako muzikant skoro celý život. Vyrůstal v Edmontonu a svoji lásku k hudbě vnímá již od dětství. První koncerty v malých garážích, kapelní zkoušky ve sklepě a první nahrávky, díky kterým se rozhodl dát se na cestu muzikanta. 'Rozhodl jsem se, že hudba bude cestou, jak poznat svět. Dodneška jsem se díky tomu dostal na místa, na která bych se asi jinak nikdy nedostal.' vysvětluje, jak se díky své tvorbě přestěhoval do Evropy, později do LA a v dalších letech na všemožná další místa. Vybudoval si mezítím svůj jedinečný mix lo-fi indie a temného popu nasáklého těžkou atmosférou.

O support se postarají hned dva domácí umělci. Lazer Viking, sólově, se svým oblíbeným albem Radical Karaoke, se kterým si již skoro čtyři roky podmaňuje kluby napříč republikou.

Dalším vystupujícím bude Android Angel, projekt britského muzikanta žijícího v Praze, Paula Coltofeanu, který vydal v listopadu novou desku ‚Break Cover‘.

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CALVIN LOVE

Středa 27. 2. 2019
Vystupují:
Calvin Love / CA + support: Lazer Viking, Android Angel
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika