Funk D’Void na Urban Legends v Crossu

Funk D’Void na Urban Legends v Crossu

14. 02. 2019  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Pražský Cross Club a label Tribal Vision Records představují již dvanáctý díl elektronického indoor festivalu Urban Legends. Jako hlavní host se tentokrát představí britský veterán elektronické hudby Funk D’Void, kterého vedle špičkových setů proslavily i releasy na labelech jako Bedrock, Cocoon či Soma a remixy pro legendy jako New Order, Underworld, Laurent Garnier nebo Stephan Bodzin.
Line up doplní live set anglického producenta El Prevost, djské vystoupení českého audiomága Floexe, živý projekt DJ Slater & Urban Legends s Filipem Markesem a šest dalších špičkových djs: Schwa b2b Fatty M, Pavel Bidlo, Josef Sedloň, Biodan a 4BeCome1.

Funk D´Void, rodák z Glasgow, který aktuálně žije a působí v Barceloně, je na elektronické scéně už bezmála 30 let. Během nich dosáhl nespočtu úspěchů a uznání od mnoha hudebních velikánů, procestoval coby DJ celý svět a své znalosti a um nyní zúročuje jako mentor a učitel mladé generace.
 

Angličan El Prevost se dostává do povědomí již v roce 2001 a 2004, kdy zakládá vlastní labely Linx records a Built in Britain. Svůj první solo počin vydává v roce 2010 na Elevation recordings a ihned dostává nejvyšší hodnocení od např. Laurent Garniera. Jeho další tracky se stávají záhy vyhledávaným artiklem světových producentů a výročních kompilací.

Tomáš Dvořák aka Floex je pražský klarinetista, producent, skladatel a multimediální umělec. Ve své hudbě je velmi kreativní a nebojí se zabrušovat do všech odnoží atmosférické hudby, vytváření multimediálních instalací a soundtracků pro hry. Poslední jmenované ho nakonec proslavilo i mezinárodně. Jeho alba dosáhly několikrát i na prestižní ocenění nejen v České republice. V poslední době spolupracuje s vynikajícím hudebníkem Tomem Hodgem, se kterým vytváří nový umělecký koncept kombinující elektronickou a klasickou hudbu.

Více info na Facebookové stránce
https://www.facebook.com/events/234556080764989/

Dodal: Petr Wacko
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

URBAN LEGENDS 12

Sobota 23. 2. 2019
Vystupují:
unk D´ Void (UK), El Prevost (UK/live), Floex, Slater & Urban Legends feat. Filip Markes (live), Schwa, Fatty M, Pavel Bidlo, Josef Sedloň, 4BeCome1, Biodan
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika