Roxy Visuals představí zajímavé české výtvarníky i kapely

Roxy Visuals představí zajímavé české výtvarníky i kapely

22. 05. 2019  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Prostor klubu Roxy již podvanácté poskytne v mnoha svých zákoutích útočiště zajímavým českým výtvarným umělcům. Cílem projektu je oživení prostoru hudebního klubu vizuálním uměním. Klubová atmosféra i estetika je velmi specifická, na první pohled by se mohlo zdát, že silně omezuje.
Není tomu ale tak. S touto problematikou tentokrát pracují Andrea Pekárková, Anna Stepanova, Dante Daniel Hartl, Jakub Tytykalo, Kryštof Pešek a Pavlína Kvita. Celý projekt kurátorsky zastřeší Adam Stanko a Petr Krátký. Venisáž začne v 21:00.

Roxy Visuals

Doprovodný program obstarají české kapely a DJs. Headlineři Madhouse Express dostanou posluchače do transu intenzivními kytarovými riffy, hutnými syntezátory i šedesátkovými klávesami, které dohromady tvoří smršť psychedelie, rock’n’rollu a experimentálních prvků, která je na české scéně ojedinělá. Chief Bromden, kteří se skládají z členů kapel jako Manon Meurt nebo Shadow Area, zase slibují písně nahlas a od srdíčka zabalené do zvuku chaotic post rocku. O afterparty se pak postarají DJs Tibiza a Cidoo. Vstup zdarma je samozřejmostí.

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ROXY VISUALS VOL. 12

Pondělí 27. 5. 2019
Vystupují:
Madhouse Express, Chief Bromden
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MALL GRAB, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika