Psytrance opět v Roxy

Psytrance opět v Roxy

02. 11. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Na další pokračování psytrance klubovky Vortex si Roxy promotion spolu s Oxygen records pozvali hosta z Anglie, Jules Hamera.
Léto už nám před nějakým časem zamávalo na rozloučenou a nadešel tak čas přesunout psytrance z openair festivalů zpátky do klubů. Na další pokračování nepravidelné psytrance klubovky Vortex si Roxy promotion spolu s Oxygen records pozvali hosta z Anglie - dlouholetého dje, větrem a spirálami ošlehaného zcestovalce a především výborného full-onového producenta - Jules Hamera, známějšího spíše pod pseudonymem Aphid Moon, který na mejdanu zahraje naživo. Sekundovat mu budou Oxygen records Djs TV a Nem (tč. žijící ve Španělsku), které doplní Transformer.

vortex

Prostor chilloutu tentokrát zvukově vyplní IDM a experimentální elektronika v podání trojice Besta, Ink Flo a Mitja, jemně kyselou projekci jistí dvojka z Mimo.TV, páni Embryo a 000333. Samozřejmou součástí také budou UV dekorace a plachty, tentokrát od Cybofunk. Předprodej probíhá v Roxy, v Ticketpru a Ticketstreamu za pouhou stovku, začátek je jako vždy ve 22:00. Takže zapište si do notýsku - podzimní vydání Vortexu s Aphid Moonem už v sobotu 4. listopadu.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #620 (Mixcloud.com)
14. 08. 2019 (123 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika