Line Up na Transmission

Line Up na Transmission

21. 11. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
A nejen ten tu pro Vás máme v praktických informacích k největší podzimní halové party v Praze.
Již tuto sobotu, 25. listopadu, vypukne v pražské T-Mobile Aréně třetí vydání nejúspěšnější domácí halové noci Transmission. Tradičně vám přinášíme časový line-up a nezbytné praktické informace, mimo jiné o možnosti výhry letenek do Amsterdamu, kterých bude v sobotu rozdáno téměř 400. V neposlední řadě se dozvíte pár technických údajů o zvukovém a světelném systému, a show, která vás čeká.

Brány T-Mobile Arény se otevřou návštěvníkům ve 20.30 hodin, a samotná hudební produkce začíná úderem 21. hodiny. První část show uvidíte před nástupem Markuse Schulze ve 23.00 hodin. Následující části vesmírné show se odehrají mezi vystoupeními jednotlivých djs. Součástí Universal Energy se stanete před vystoupením belgického dje M.I.K.E. ve 4.15. Jako ochutnávku vám přinášíme pár screenshotů z show videí, které připravují vj´s Vision Impossible.

Předprodej vstupenek bude probíhat od 19.00 hodin na označeném prodejním místě Ticketpro. K dispozici budou jak standardní, tak VIP vstupenky. Upozorňujeme na množící se případy prodeje falešných vstupenek před halou. Vstupenky budou u vchodu do arény pečlivě kontrolovány.

Během sobotní noci budete mít šanci vyhrát téměř 400 letenek od Sky Europe. V prostoru arény hledejte stánek Sky Europe, kde po vyplnění vašich iniciálů budete zařazeni do slosování o letenky a další výhody. Prvních 77 vás získá dvě zpáteční letenky, další pak jednosměrné letenky z Prahy do Amstedamu. Všichni, kdo se zaregistrují, obdrží 7% slevu na všechny lety Sky Europe v období leden až únor 2007. Více informací vám na místě podá tým letušek/hostesek od Sky Europe.

Tentokrát bude kladen maximální důraz na kvalitu ozvučení celého prostoru. Zvukový aparát o výkonu 200 kW bude rozšířen do zadních částí taneční plochy, takže zvuk bude dostatečně silný a čistý i ve vzdálenějších místech od hlavní stage. Tešit se můžete na fantastickou laserovou a světelnou show, při které bude použito dosud největší množství efektových světel a laserů v historii parties v T-Mobile Aréně. To ale rozhodně není vše, co bude v sobotu v aréně připraveno. Více však uvidíte až na místě, kdy se stanete součástí Universal Energy.

Line-up:
21.00 – 23.00 Ruby
23.00 – 00.45 Markus Schulz
00.45 – 02.30 ATB
02.30 – 04.15 Blank & Jones
04.15 – 06.00 M.I.K.E.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika