Bad Company a Mario Ranieri na Silvestra v Praze

Bad Company a Mario Ranieri na Silvestra v Praze

27. 11. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Přesně za měsíc a dva dny odstartuje největší Silvestrovská oslava roku 2006 s názvem 901 v tovární hale na pražské Harfě a v tomto článku naleznete aktuální informace o předprodejích, Harfě, ale i line up.
Bezesporu největší mejdan k oslavě konce Roku 2006. I tak by se dal nazvat třídenní festival elektronických beatů s názvem 901, který se koná ve dnech od 29.12. do 31.12. v tovární hale na pražské Harfě. Fantastická konstelace víkendu a Silvestru se nebude jen tak opakovat. Nejbližší stejná situace nastane na konci roku 2017. Neuvěřitelné, že?

Tovární hala Harfa navíc minimálně na 12 měsíců zavírá dveře před velkými parties všech hudebních stylů od hip hop až po free tek. Provozovatelé těchto výborných industriálních prostor, které hostily desítky výtečných akcí a navštívily je desítky tisích platících návštěvníků, našli pro halu nové komerční využití. Takovou bohatou historii má Harfa a my jsme šťastní, že se můžeme podílet na rozlučce s ní. Toto může být použito i jako odpověď na téma, proč každý den jiná hudba.

901

Nejste stále rozhodnuti a nebo jste prošvihli první předprodeje? Máme pro vás novinku! Předprodej první vlny za cenu „300+“ jsme prodloužili do čtvrtka 30.11.2006 včetně. Stačí jen zajít a nebo využít on-line shop Ticketstream.cz.

Rovný pátek se nese v duchu schranz, techna a house music. Na hlavním pódiu se představí Mario Ranieri, Monotype, Plüschen, a Subgate ve společném setu se Spyrem. Druhá stage patří čistě house music. Za mixem se vystřídají Diome, Face a Giggles.

Zlomená sobota jak již napovídá její jméno patří hlavně drum and bassu, junglu a breakům. Aspoň trochu rovnat se bude snažit druhé stage, která bude zasvěcena formám minimalu. Čekají vás britští Bad Company, hc junglista Berlíňan Ska, stálice Babe LN a v exkluzivním 4 hodinovém back 2 back setu Sayko s Peetem. Druhá stage patří Subsistovi, Monotypovi, Moorisovi a Subgatovi.

Pekelná neděle celý triptich uzavírá a zároveň otevírá Nový rok 2007. Je zasvěcena formám hard teku a experimental electronice. O nezapomenutelný přesun se na velkém pódiu postará v živém setu legendární mág Crystal Distortion. Doplní jej také živákem Aka-Eze a za gramofony Z-aires, Majkl, Brekeke a Neuf. Druhá stage patří experimentálním formám electronické hudby. O dostatečné vyklidnění se postarají Ghándí, Sepap, Z-aires, Redcliff a Tom.

Každý týden vás čekají nové informace, biografie, rozhovory, ankety a samozřejmě soutěže o vstupenky. Čas, který vám zbývá na rozmyšlenou se každým dnem krátí!

www.encorebooking.com

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #620 (Mixcloud.com)
14. 08. 2019 (123 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika