Darren Price v Karlovkách

Darren Price v Karlovkách

27. 11. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Karlovy Lázně tento pátek oslaví své sedmé narozeniny a k této příležitosti si pozvali jednoho z členů Underworld.
Dne 1. 12. 2006 oslaví své 7. narozeniny Karlovy lázně, největší hudební klub v České republice. Na tento speciální den je pro návštěvníky připraven unikátní program s řadou překvapení, ve kterém se jako hlavní hvězdy objeví megastar a jedna polovina formace Underworld, Dj Darren Price , který vystoupí v rámci celosvětového Underwold Tour dj. Představí největší hity formace Underwold. Na patře Discotheque se fanouškové taneční hudby mohou těšit na vynikající set v podání italské hvězdy DJ Gabry Ponte. Dalším vrcholem celého večera, bude jedinečný koncert v němž Michal Hruza (ex-Ready Kirken se svojí novou kapelou, představí průřez svojí dosavadní tvornou a můžeme očekávat cca 16 skladeb, včetne hitů jako (Krasohled, Stopy zahladím, Skrývám, 1+1)

x

Provoz hudebního klubu Karlovy lázně byl zahájen 1. 12. 1999. Se svými pěti patry je největším zařízením svého druhu nejen v České republice, ale také ve střední Evropě. Díky rozsahu hudebních stylů, ideální poloze přímo v centru města, originálnímu interiéru a nejmodernějšímu technickému vybavení se velmi rychle stal také nejnavštěvovanějším českým klubem. Karlovy lázně jsou jediným hudebním klubem, který má nastálo instalovaný tříbarevný laser, všechna patra jsou vybavena reproduktory EAW. Odborný časopis MONDO zařadil Karlovy lázně mezi nejlépe technicky vybavené kluby v Evropě.

Každé z podlaží Karlových lázní je samostatným prostorem věnovaným specifickému hudebnímu stylu – black music, současné diskotékové hudbě, písničkám 60. a 80. let, taneční hudbě (techno, house, trance apod.) a hudbě chilloutové.

Po celkové rekonstrukci přízemních prostor klubu (MC Café), které byly silně poničeny povodněmi, proběhla také kompletní renovace patra Discothéque, které získalo zcela nový futuristický design. Jeho hlavní prvky tvoří nápojový bar inspirovaný tvary amerického bombardéru Stealth B2 - Spirit, „bargraf“ (obří equalizér) či socha s „laserovýma očima“. V roce 2006 bylo v klubu dokončeno mnoho dalších úprav a rekonstrukcí, které se dotýkají jak technického zázemí, tak interiéru.

V osmém roce provozu se návštěvníci klubu mohou těšit na další zkvalitnění programu, ve kterém se objeví větší počet předních zahraničních hvězd.
Stálé zlepšování úrovně klubu se neprojeví na vstupném, které zůstává ve výši 50,- Kč do 21.00 hod., poté 120,- Kč na osobu.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #620 (Mixcloud.com)
14. 08. 2019 (123 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika