Jay Kay končí s muzikou

Jay Kay končí s muzikou

02. 03. 2007  |  Autor: David Valmont  |  Komentáře (0)
V interview se zpěvákem britské kapely Jamiroquai v bulvárním plátku Daily Mirror bylo zmíněno pár dohadů, které mohly potvrdit šeptandu o budoucnosti zpěváka a úvahách o rozpadu kapely.
JamiroquaiV interview s frontmanem britské kapely Jamiroquai v bulvárním plátku bylo zmíněno pár dohadů, které mohlo potvrdit šeptandu o budoucnosti zpěváka a celé kapely a úvahách o rozpadu celé kapely. O případném rozpadu kapely však v článku nepadlo jediné slovo a ze samotného článku pouze vyplývá, že by si frontman Jamiroquai chtěl během odpočinku udělat víc času na rodinu.

Vlastní článek rozpoutal vášnivou až hysterickou debatu fanoušků o budoucnosti kapely, ale vše byl jen dobře napsaný bulvár. Poté, co kapele skončila smlouva u nahrávací společnosti (Sony Soho Square) naznačil Jay Kay, že by to mohla být právě ta správná doba na ukončení kariéry a zároveň přiznal, že je neustálým cestováním unavený natolik, že potřebuje přestávku. Veškeré pochybnosti pak může rozptýlit vyjádřeni na oficiálních stránkách kapely: "i přes autorské prázdniny, které si J.K. naordinoval, stále pracuje na nových tracích."
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #620 (Mixcloud.com)
14. 08. 2019 (123 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika