Justin Robertson hostem sobotní Elektry

Justin Robertson hostem sobotní Elektry

29. 03. 2007  |  Autor: Otherside  |  Komentáře (4)
V sobotu 24. března přivítala pražská Elektra kromě rezidentů i veterána Justina Robertsona. Fakt, že se tu noc všude pařilo o hodinu méně neubral na výborné atmosféře a řada z nás, kteří jsme sobotní Elektru navštívili si můžeme v kalendáři odškrtnout další vydařený večírek.
Na březnový díl Elektry jsem se velmi těšila především díky hlavní hvězdě večera - Justinu Robertsonovi. Do klubu jsem přišla kolem půl jedenácté a vzhledem k poměrně ospalé atmosféře jsem se odebrala do chill outu, kde mě mile překvapil dj Diome, s jehož hraním jsem měla tu čest poprvé a jeho vesele laděný styl se trefil přesně do mého vkusu.

Zatímco jsem trávila čas v chilloutu, na hlavní stagei vystřídal Airta resident Elektry Orbith. Těšila jsem se na jeden z jeho tanečních elektrem nabitých setů, ale bohužel tentokrát se moje očekávání nesplnilo. Asi do poloviny setu jsem se vyloženě nudila a až ve druhé polovině mě konečně Orbith přesvědčil k tanečku na pomalu se zaplňujícím parketu.

Po Orbithovi se na minutu přesně (1:00) objevil za pultem holohlavý sympaťák Justin Robertson. Roxy v té chvíli už byla slušně zaplněná a Justin házel úsměvy na všechny strany, což mi připomíná, že jsem ještě nezmínila úsměvnou dekoraci klubu, který byl vyzdoben velkými barevnými smajlíky. Orbith nás koncem svého setu pořádně rozdováděl a Justinův začátek mi připadal spíše jako studená sprcha než jako pokračování v tom, co Orbith začal. Někteří návštěvníci začali parket opouštět, řada z nich ale zůstala a vytrvala do doby, kdy Justin trochu zrychlil a vnesl do klubu tu správnou taneční atmosféru.

Jak už jsem zmiňovala na začátku, mám v oblibě elektro sety, ve kterých se střídá hit za hitem a při kterých se pořádně vyřádím na parketě, ale Robertsonův houseový set s nádechem elektra a acidu moje kritéria nyní nesplňoval. Ovšem mé pocity se evidentně neshodovaly s pocity ostatních návštěvníků, kteří byli naplnění pozitivní energií, kterou Justin rozdával po hrstech, tancovali s rukama nad hlavou a jásali při prvních tónech každého provařenějšího tracku, který během jeho setu zazněl.

Ve 3 ráno Justina vystřídal opět Airto a Airta posléze Orbith, což jsem ale už neměla možnost slyšet, protože jsem opouštěla Roxy a ubírala se domů. Party se nakonec přece jen vydařila, i když ruku na srdce, Elektry bývají i lepší.

4 KOMENTÁŘE
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:

01. 06. 2007 | 09:16:21
+0 | -0
na elektre jsem byl taky a musim opravdu rict, ze se justin vubec nevytahl. dokaze zahrat uplne super, jenze tentokrat jako kdyby chtel dostat jmenu tyhle party. a nebylo to uplne ono. justin je znamej tim, ze hodne meni atmosferu svyho setu tech/house/soft techno/elektro/..., coz se o tomto setu prevazne v 'elektrodisko' atmosfere rict rozhodne nedalo.

29. 03. 2007 | 15:10:31
+0 | -0
Já jsem ho slyšela na Climaxu a tam mě naprosto nadchnul! a tam podle mého taky daleko více hudebně "pasoval"..

29. 03. 2007 | 14:25:20
+0 | -0
myslim,ze justin byl bozi sakra,furt nepomlouvejte:D hlavne,kdyz pak nasadil kloboucek,vzal vozicek s deskama a odkracel si to do tmave ulicky uplne sam:))

29. 03. 2007 | 12:28:30
+0 | -0
Elektry jsem se také zúčastnila, a musim v první řadě opravdu souhlasit Dj Diome, který hrál v chill outu, trefil také naprosto můj vkus a moc se mi líbilo jak hrál. Jelikož na hlavní stagei, kde se mezitím vystřídal Orbith a Justin Robertson, se hudba minula s mým vkusem, a nenaplnila má očekávání, hlavně od Justina Robertsona, přesto konec jeho setu povedený byl takže jsme si i zatancovali... Poté jsme Roxy opustili a šli si spravit chuť ještě do jiného klubu, což se nám podařilo, hudba byla přesně dle našeho vkusu.
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika