Orion Hall představuje headlinery

Orion Hall představuje headlinery

02. 07. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (884)
(Aktualizovano) V pátek 27.6. na festivalu Svojšice 2008 byl popré představen veřejnosti program znovu vzkřísené party Orion Hall, která proběhne v pátek 17.10. na výstavišti v Brně (prostory G1 a G2). Vy, kteří jste na Svojšicích byli, headlinery již znáte, vy kteří ne, podívejte se.
Jedna z nejznámějších českých halových megaakcí je zpět. 17. října 2008 se po více než třech letech vrátí na taneční scénu akce Orion Hall a přinese silný lineup nabízející aktuální zvuk elektronické hudby. Na Orion Hall se představí japonský Dj Yoji Biomehanika, Green Velvet, Dj Rush, Scot Project a další.

Po více než tříleté odmlce přichází opět legendární indoor akce Orion Hall. Na předchozích ročnících vystoupili světoznámí DJs a hudební projekty jako např. Carl Cox, Sven Väth, Richie Hawtin, dále Prodigy, Hardfloor a Bandulu. Tato moravská mega akce vždy udávala tempo nejen v „rodném“ Brně, ale hýbala s celou českou taneční scénou. Letošní lineup představí vedle techna také další styly aktuální elektronické taneční hudby. Orion Hall má proto ambice stát se opravdovým indoor tanečním festivalem, který nabídne současný zvuk prezentovaný ve světě na megaakcích jako Sensation Black nebo Dance Valley. Party, kde se za jeden djský pult postaví performer a excelentní japonský DJ Yoji, Green Velvet, DJ Rush nebo Scot Project, je jistě snem každého milovníka současné elektronické hudby. Akce proběhne v prostorných halách G1 a G2 na BVV. Pro více informací sledujte webové stránky www.orionhall.cz, které budou spuštěny v nejbližších dnech.

orion hall

Yoji (aka Yoji Biomehanika)
Hudební dráha DJe Yoji začala koketováním s rockem. Do taneční scény začal pronikat teprve poté, co dosáhl pověsti opravdové rockové hvězdy. Jako DJ vystupoval nejprve pod jménem Yoji Biomehanika, později svou přezdívku zkrátil na Yoji. Jeho energické sety jsou typické podmanivým soundem a skvělou technikou mixu. O jeho popularitě svědčí umístění v prestižních anketách jako DJ Mag Top 100, Dutch DJ Award a pozice nejlepšího DJ na UK´s Hard Dance Music Awards. Yoji předvedl svůj talent v celosvětově známých klubech, na parties a festivalech, jako např. Sensation Black, Dance Valley, Godskitchen, Global Gathering, Mysteryland, Gatecrasher, Slinky, Judgment Sunday, Creamfields, Ageha Tokyo, atd. Yojiho rezidentní noc Giga je jednou z nejznámějších tanečních klubových akcí v Japonsku již déle než 5 let. Vedle hraní se Yoji věnuje také vlastní produkci a svou tvorbu vydává na labelu Hellhouse. Díky originálnímu djskému stylu a smyslu pro show je považován za rockovou hvězdu na dnešní taneční scéně. V ČR se Yoji představí poprvé, a to právě na party Orion Hall.

Green Velvet
Green Velvet, vlastním jménem Alan Curtis Jones, pochází z Chicaga a je jednou z největších osobností udávajících směr současné elektronické hudby. V začátcích hudební kariéry založil Curtis vlastní labely Cajual records a Relief. Věnoval se vlastní tvorbě a spolupracoval s mnoha dalšími producenty, jako Timo Maas či Dave Audé. Prvním Green Velvetovým počinem na Relief labelu byla skladba „Preacher Man“. Následovalo debutové album se skladbami „Flash“ a „The Stalker“, které mu přinesly neočekávaný úspěch a celosvětové uznání. V roce 1997 zkombinoval zvuk electro funku 80. let se zvukem Chicago house a vznikl z toho hit „Answering Machine“ s humornou frází „I don´t need this shit!“. Singl La La Land katapultoval Green Velveta do pomyslného tanečního nebe. La La Land se vedle obrovské obliby u klubberů i Djů dočkal také celé řady úspěšných remixů.

Scot Project

DJ a producent Scot Project, vlastním jménem Frank Zenker, je považován za jednoho z průkopníků stylu hard trance. Sám Zenker označuje svůj hudební styl jako kombinaci tvrdých perkusivních elementů a melodických tranceových prvků. Vystupoval téměř po celém světě na akcích jako Godskitchen, Gatecrasher, Slinky, Global Gathering, Homelands, Dance Valley a dalších. První track s názvem X vydal na labelu Overdose už v roce 1994. Poté nahrál další velmi úspěšný singl U (I Got The Feeling), se kterým se dokonce probojoval do několika evropských hitparád. S vlastní tvorbou se však Scot Project nespokojil a pustil se do remixů. Úspěch zaznamenal remix „FireWire“ pro Cosmic Gate, který vyšel v roce 2001. Neméně slavným se staly i remixy skladeb „The Second Trip“ (Hennes & Cold), „ Ding A Ling“ nebo „Monochroma“ pro Yoji Biomehaniku. Singly označované dalšími písmeny abecedy (F, O, R...) zakotvily v kufrech celé řady DJs prezentujících tvrdší odnože trance.

DJ Rush
DJ Rush (Isaiah Major) je uznávaným světovým techno DJem. V roce 2001 byl v Německu dokonce zvolen v anketě časopisu Groove nejlepším mezinárodním DJem. Proslavil se tvrdými a dynamickými sety, kombinujícími energii hard techna s funky prvky stylů disko a house. Českému publiku se poprvé představil na festivalu Summer of Love v roce 2003. Na svém kontu má také spoustu vlastních skladeb. Producentskou kariéru odstartoval hitem Motherfucking Bass, po kterém následovaly tracky „I Love You“, „Freaks On Hubbard“, „Bass Control“ či megahit „Get On Up“. Později se přestěhoval do Berlína, kde založil vlastní label a dnes velmi známou agenturu Knee Deep. Během svých vystoupení se objevuje současně v roli DJ a také MC. Jeho show a spontánní projev si okamžitě získá každé publikum, proto dnes patří k největším (nejen vzrůstem 198 cm) postavám světové techno scény.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ORION HALL

Pátek 17. 10. 2008
Vstup: Předprodej 555/665 Kč, VIP za 1666 Kč
Vystupují:
Yoji Biomehanika, Green Velvet, Dj Rush, Scot Project, Andy Cato, Paco Osuna, Alex Under, Philipp Straub a DJka Shinedoe, Agent, Lucca & Michal Pavlíček (live), Ladida, Kaisersoze, Loutka, Dan Cooley, Javas, Vectif, Skipworker, Trancegate (live)
Další informace
884 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
Peteri
30. 09. 2009 | 10:11:15
+0 | -0

Noooo

Chlape, tak ty sety z Orionky jsem měl doma někde vypálené na divku, jen ale nevím, jestli se to někde nezatoulalo. Ted jsem nedávno stahl Coxe z té akce a ty sety jsou parádní
Dj Mccool
30. 09. 2009 | 06:11:16
+0 | -0

Hledám mp3ku!

Hledám mp3ku z Orion Hall 2004,nejlépe s celým setem od Lucci.Info pls na mail: Toscani28@gmail.com Díky moc B-)
Anonymni
26. 06. 2009 | 11:51:22
+1 | -0

óóóó

Mno koukám že všude stejný hádky a podobný a hlavně že celej svět mluví a lásce skrze hudbu mno můj názor je asi takovej,že ať si každej poslouchá co chce,ať si smaží ať se třeba po*ere hlavně že je sám sebou.I když takový jako sou všude sou i tady.Takový ty co hledaj zábavu stylu prudit že ještě že na tyhle fóra nemám čas.By to byla moje každovečerní bible na spaní :D
bobina
02. 06. 2009 | 05:23:51
+0 | -0

kdy bude dalšíí orionka . .?

prosíím - řekli by jste mi - kdy se uskutečníí dalšíí orion . .? dííky všem :-)
paveell
29. 05. 2009 | 11:49:30
+0 | -0

http://www.youtube.com/watch?v=H3UiEqFOVJI

No podle tohodle videa chci slyset Jeff Milligan Skoda spatny kvality videa:-)..ale jinak super
Mino
29. 05. 2009 | 11:20:57
+0 | -0
tohto smijla som chcel
Mino
29. 05. 2009 | 11:19:06
+0 | -0
nooo, tak to uz ano
Skica
28. 05. 2009 | 08:58:20
+0 | -0
Pánové co říkáte na tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=uWAgKaZDwE8

Pošmákl bych si...
finch
28. 05. 2009 | 08:43:35
+0 | -0
uvidime jak dopadne machac, a podle toho muzem tipovat lineup na orionku :)
komunista
28. 05. 2009 | 08:24:44
+0 | -0
No to se u nás nestane scela určitě! Ale takovej Line Up bych si nechal líbit a každopádně bych dorazil!
libor
28. 05. 2009 | 07:06:46
+0 | -0
jen tak z prdele:
ORION HALL 2009
Carl Cox/ Richie Hawtin/ Dubfire/ Marco Carola vs. Adam Beyer/Fergie ,ale to se asi nestane.
libor
28. 05. 2009 | 07:06:38
+0 | -0
jen tak z prdele:
ORION HALL 2009
Carl Cox/ Richie Hawtin/ Dubfire/ Marco Carola vs. Adam Beyer/Fergie ,ale to se asi nestane.
paveell
28. 04. 2009 | 01:23:32
+0 | -0

kdy

Kdy ma bejt dallsi?..vubec nevim a moooc se tesim. Ta posledni byla luxusni a doufam,ze to bude neco podobnyho:-)
liborio
27. 04. 2009 | 03:01:11
+0 | -0
Kdopak asi bude na Orionku?? Ze by Richie Hawtin?? To bych si nechal libit...
romča-miška
13. 01. 2009 | 08:37:07
+0 | -0

super party

kdy tam bude černa hudba, naki DJka lacii
Yans
07. 11. 2008 | 04:18:30
+0 | -0

Vyjadreni ceske obchodni inspekci

Pořádání koncertu Orion Hall


Vážený pane,

k Vašemu podání doručenému ústřednímu inspektorátu České obchodní inspekce dne 9.10.2008 a zaevidovanému pod čj. ČOI 14344/2008/0100, uvádíme:
 
Pořadatel akce (v tomto případě koncertu Orion Hall) má právo na změnu místa konání či účinkujících interpretů. Změny nemusely být jeho záměrem, ale mohly být vyvolány jinými skutečnostmi (např. provozní důvody, odřeknutí účinkování některého z interpretů atd.). V takovém případě by bylo od pořádajícího subjektu seriózní, aby o veškerých změnách spotřebitele informoval. V zhledem k tomu, že uvádíte, že jste se o změnách dozvěděl týden před konáním koncertu, dostál pořádající subjekt své informační povinnosti.

Uvádíte, že cena vstupenky se vázala, respektive odpovídala velikosti hal, ve kterých se měl koncert konat a množství účinkujících. Změnou došlo k podstatnému omezení prostor a zároveň ke snížení počtu nebo změně účinkujících. Byla-li spotřebitelům, kteří již na základě předchozí nabídky zakoupili vstupenky, nabídnuta možnost odstoupení od smlouvy a vrácení peněz vzhledem k podstatným změnám v programu a dalším změnám, pak měl spotřebitel možnost sám se rozhodnout, zda je ochoten zaplatit požadovanou částku za vstup na akci i za takto méně výhodných podmínek. V takovém případě by jednání pořádajícího subjektu bylo považováno za jednání v souladu s platnými právními předpisy.


Podáváme Vám tuto informaci a jsme s pozdravem.

RNDr. Jana Příhodová
ústřední ředitelka
České obchodní inspekce

Yans osilam to jen jako dodatek tak jak jsem slibyl... S party Orion hall jsem byl nadmiru spokojeny.Ciste wc,rychla obsluha,klimatizace,kapacitou,hudbou ozvucenim i svetelnou technikou.A vraceni 100kc u vstupu.
komunista
28. 10. 2008 | 11:43:06
+0 | -0
[b: rodrigues[/b:

Tak to boužel nepíšů, ale tady na tomto fóru to tak vyznělo, že se o tuto hudbu nezajámíš! Takže jestli je to opak jak tu píšeš tak se ti omlouvám, ale i tak bych se o tomto raději přestal bavit, jelikož je mi jasné, že se tu budem jen hádat. A to já nerad!
rodrigues
27. 10. 2008 | 10:42:56
+0 | -0

to komunista

Je mi celkem fuk, kolik Ti je, ale rozhodně nepotřebuji radit kam mám a nemám psát. Hádat jsem se nechtěl, jen mi přišlo velmi nevhodné když se někdo začal navážet do M.P., ke každé musice by měl mít kdokoliv respekt i když se mu nelíbí. O nic jiného tady nešlo a o elektronické hudbě vím víc než si myslíš, píšeš snad Ty někde recenze ve vydavatelství?
finch
27. 10. 2008 | 08:37:48
+0 | -0

rudoch

[img: http://www.rave.cz/obrazky/smiles/smile2.gif[/img: [img: http://www.rave.cz/obrazky/smiles/smile2.gif[/img: [img: http://www.rave.cz/obrazky/smiles/smile2.gif[/img:
komunista
26. 10. 2008 | 10:23:57
+0 | -0
[b: rodrigues[/b:

Tak zaprvé nejsem náctiletý! Ale o to nejde! O hudbu se zajímám opravdu hodně! Začínal jsem u komerce (bežná hudba) rock, pop, metal... a dodnes je moje nejoblíbenější skupina Rammstein! Ty prostě žeru! A techno to je opravdu moje muzika! Tenhle styl je můj top. A to, že moje přezdívka je jaká je! Do tohe se nenavážej! Ta má dlouhej příbeh! A kdyby jsi mě znal tak nemáš ani slovo výhrady k ní! Ale o to taky nejde! Pavlíček prostě k Lucce nesedí! Jako dobrý uměl se trefit do rytmu... ale electronika (ať, už techno, minimal, house..) a kytara (ikdyby lektronická) k sobě dle mě nepaří! A tvúj názor ryze zastaralí do tohole fóra prostě nepatří! Prostě čiříš starým zastaroalismem! Dle mého názoru bude lepší když jsem již nezavítáš! Tohle fórum je hlavně o elektronice! A ty evidentně ji neposloucháš! Takže jsem rádi, že jsi sem dal svůj názor! Ale raději skonči! A nerad se hádám, ale mám takovej pocit, že mi dva by jsem se hádali! Takže se měj ahoj!
rodrigues
26. 10. 2008 | 07:44:47
+0 | -0

to komunista

Soudě dle Tvého mdlého rozumu, přezdívky a příspěvků si myslím, že budeš jeden z těch drsných náctiletých rádoby technařů. Já vím, to sem nepatří, ale nemám rád tyhle chytráky co jen sedí u nějaké diskuze, prudí a přitom ví o hudbě velký h*vno!!! Chlapče jsi Vážně hodně hloupej a nick komunista, to Ti fakt sedí, jsi stejné defo jako oni !
Lamka
25. 10. 2008 | 10:42:37
+0 | -0

brejle

Nevíte kde by se daly sehnat brejle co měl Green Velvet?
Joe Chaucer
25. 10. 2008 | 08:17:04
+0 | -0

2K

Ty jsi fakt mooooooc borče, fakt že jo...
komunista
25. 10. 2008 | 01:00:29
+0 | -0
[b: rodrigues[/b:

!Neotravuj!
rodrigues
24. 10. 2008 | 11:37:54
+0 | -0

to Bakoo & komunista

1.A Ty se nauč správně česky demente!!!

2.Nemám pochopení, když ho nemají ostatní, ale respekt a uznání k takovým talentům jako je M.P. budu mít vždycky i bez vašich vymatlaných názorů...Pražský Výběr a B.S.P.je něco, co má jméno ještě dnes. Jsem zvědav za 10 let na některé pseudo Dj´s. Tím samozřejmě nechci říct, že někteří Dj´s nejsou umělci, jenže pro vás jak to nejsou pořádný rány a nemá to víc jak 140 bpm, tak to není hudba, hlavně když maká kulatá...co?
fox
24. 10. 2008 | 10:10:33
+0 | -0

áčko

a co lidičky kdo jede na Áčko?
fox
24. 10. 2008 | 10:09:21
+0 | -0

sety

hele vygoogluj orion hall 2008 a je to cca 5 odkaz jsou tam i videa, jelikož a protože jsem si neuložil do historie link tak ti víc nepomůžu ale když mi v neděli napíšeš na ICQ 318104251 tak ti ten link rád pošlu
Joe Chaucer
24. 10. 2008 | 08:06:33
+0 | -0

2B

Bobik tvůj příspěvek je naprostý nesmysl. Věta když se ti to nelíbilo, tak proč jsi tam chodil = nesmysl, protože teprve až tam přišel, tak mohl zjistit že se mu to nelíbí a ne naopak. A 100% jsi nemohl vědět na co jdeš a to nemluvím o tom, že Yoji hrál úpe něco jiného, než hraje normálně.
Bobik
24. 10. 2008 | 07:29:35
+0 | -0

Bobik

ORION:
nic ve zlem ale kdyz se ti to nelibilo tak proc jsi tam vubec chodil??
ja ty DJe znam tak jsem vedel na 100% na co jdu. a byla to naprosta parada.
mike
24. 10. 2008 | 05:50:45
+0 | -0

2Ruda

tak jsi měl jít, apoň by tam bylo víc místa na paření
Zobrazit další komentáře   >>
SOUTĚŽTE
Orion Hall - 17.10.
2x 2 volné vstupy
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika