Blíží se koncert Ladytron

Blíží se koncert Ladytron

14. 10. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Ladytron jsou pravděpodobně posledni kapelou, u které by se dalo očekávat, že na ni narazíme, jak se potuluje po strašidelných barabiznách a opuštěných smetištích Kalifornských High Deserts.
Ve videoklipu k jejich novému singlu "Ghosts" vidíme pochmurnou přírodu, krajinu spálenou horkým sluncem přesně tak, jak sedí této britské formaci. Celý videoklip je natočen filmovou kamerou, která sleduje dokonale oblečený kvartet v prašném prostředí plném počasím ošuntělých klavírů a rozbitých starých automobilů. Maximálně surrealistické místo obývané přerostlými králíky, kde auta bez řidiče brzdí provoz na dálnici. Ladytron ho považují za nejlepší videoklip, který kapela až do teď vytvořila.

„Tam na poušti, kde jsme videoklip natáčeli jsme zažili pravděpodobně nejlepší období strávené v severní Americe. Předtím jsme tam nikdy nebyli. Byli jsme tam tři dny a bylo to absolutně úžasné. Všechny ty nádherné západy slunce byly ohromující. Všichni z týmu byli profesionálové, všechno natočeno na film, spousta nápadů. Je to zatím náš nejoblíbenější klip. Amerika byla skvělá, ale teď už se těšíme na turné, které nás s Velociferem čeká“.

V rámci tohoto turné vystoupí Ladytron poprvé také v České republice. Jejich plánované vystoupení na letošních Creamfields bylo vzhledem k počasí zrušeno a tak se na ně nyní můžeme těšit 20.října v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal a v pokladně Lucerna Music Baru.

Dodal: Michal Rejzek, D smack U Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

Koncert: LADYTRON

Pondělí 20. 10. 2008
Vystupují:
Ladytron
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika