Páteční Remember House

Páteční Remember House

21. 10. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tak jsme se dočkali! I vzpomínková party můžeme mít ve finále své narozeniny. Již více, než rok vzpomínáme s djem Loutkou každý poslední pátek v měsíci na dobu, kdy byla house music ještě čerstvá, hitovky se dělali jak na běžícím páse a miliony kluberů na celém světě se těšili na každý další víkend.
Tak jsme se dočkali ! I vzpomínková party můžeme mít ve finále své narozeniny. Již více, než rok vzpomínáme s djem Loutkou každý poslední pátek v měsíci na dobu, kdy byla house music ještě čerstvá, hitovky se dělali jak na běžícím páse a miliony kluberů na celém světě se těšili na každý další víkend. Tuhle dobu už asi odvál čas, ale hudba nám tu zůstala. I po těch letech promlouvá nejen k původní kluberské generaci, ale roztančí i kotníky těch, kteří v raných dobách house music teprve přicházeli na svět.

Loutka byl, je a navždy zůstane tou největší českou djskou legendou. Byli tady i jiní, ale on je prostě něčím výjimečný. Snad i tím, že nikdy jako dj nezklamal. Loutka je zárukou dobré zábavy a je to přesně to, co dělá dje djem. Loutka prostě žádnou srandu nezkazí a i v tom je jeho výjimečnost.

Takže tedy i po roce své Remember House zůstává Loutka legendou a doufejme, že se touto legendou stává i party samotná. Jediná svého druhu a neopakovatelné atmosféry. Přijďte si zatančit a zavzpomínat. Na prvních narozeninách party Remember House zahrají DJ Louta, DJ Tráva a DJ Braun.

Dodal: Lucie Jankovová, Radost FX Production
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

REMEMBER HOUSE

Pátek 24. 10. 2008
Vystupují:
DJs: Loutka, Tráva, Braun
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika