Blíží se Meccamix v klubu 7nebe

Blíží se Meccamix v klubu 7nebe

22. 10. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tento pátek 24.10. přijede oblíbený brněnský klub 7.nebe, který naleznete v centru Brna na ulici Jánská, navštívit nejoblíbenější party pražského klubu Mecca Meccamix. A co Vám tato noc přinese nového? Kromě dekorací, které zdobí každou party Meccamix uvidíte i nový taneční styl z Francie Tecktonik.
Pokud přijdete včas, dostanete speciální mix CD a volné vstupy na nadcházející party v klubu Mecca. Svou hrou na saxofon a svým zpěvem obohatí vystoupení DJů EL-Jay a atmosféru vygradují tisíce konfet poletujících vzduchem. Co by to ale bylo za party bez luxusní hudby? Jako hlavní hvězda noci se představí pražská techno-minimalová královna Ladida. Sekundovat jí bude nejlepší český producent Neo a rezident klubu Duplex Marty Crow. Na druhé stage zahraje domácí Michal Pesina, taktéž rezident klubu Duplex.

Rádi bychom Vám Ladidu blíže představili, protože se jedná bezesporu o jednu z nejvýznamnějších osobností české taneční scény: Když se řekne Ladida, každému se vybaví první dáma českého DJingu. Je pro ni typický přesně mixující styl a dynamický elektronický zvuk s perkusivními elementy a organickými plochami. Na začátku své djské kariéry se věnovala především melodickému groovy technu, kdežto v současnosti brázdí vody především minimal techna. Ladida však nepůsobí jen jako DJka, ale je uznávána jako producentka, přičemž její úspěch tkví hlavně v jejím rozsáhlém hudebním spektru a dlouholetých zkušenostech.

Když se v roce 1995 otvíral první techno klub v Praze, byla ve správný čas na správném místě a Linda se postavila za gramofony na parties po boku slavných DJs, jako např. Jeff Mills, Carl Cox, Westbam, Laurent Garnier, DJ Hell a další. Již v roce 1996 o sobě dala poprvé vědět i za českými hranicemi – a to na Mayday Germany. O tom, že ji tamní publikum přijalo víc než dobře, svědčí také ohodnocení magazínu Frontpage v roce 1997 jako jednoho z nejlepších mezinárodních objevů mezi DJs. V tomtéž roce byla zvolena jako DJ roku v anketě českého časopisu Tripmag. Od tohoto roku se začala pravidelně vystupovat na proslulé berlínské Love Parade.

V roce 1997 nastoupila na producentskou dráhu, a to hned se 2 EP a albem na své dřívější značce „Lasergirl“. Od téhož roku je také členem Jackfruit international artiste republic. Po kratší pauze vydává v roce 2001 „Mundo EP“ u Mueller Records, kterým na sebe opět přitáhla pozornost djské techno elity. Skladba „Lifemaster“ se stala součástí mnoha prestižních mixovaných kompilací, jmenujme např. „Esential Underground“, „Marusha – Non Stop“, „Dance Valley # 8“, „John Acquaviva Mix CD“ a „Amnesia – Get Into Summer 2002“. Záhy poté se objevuje též na „Bullet EP“ na labelu Bena Longa Potential.
Rok 2003 je pro Lindu v mnoha ohledech důležitým milníkem. Přichází její vrcholné vystoupení na Love Parade, a to na Big Final Event v Siegessaule, odkud byl její set přenášen do celého světa. Po tomto vystoupení odehrála ještě strhující set ve vyprodané Factory of Love – párty v berlínské Cigarettenfabrik. Jako DJka již v tomto roce může prohlásit, že vystupovala téměř po celém světě: poté, co v roce 2002 zavítala do Japonska (Tokyo, Nagoya), o rok později vystoupila v Singapuru. V tomtéž roce se stává českou DJkou roku v anketě prezentované časopisem Report.

Kromě zahraničních vystoupení cestuje po tuzemských klubech a festivalech, pravidelně hraje v klubu Roxy v Praze – parties Elektra (hosté Miss Kittin, DJ Hell, Frank Muller, Electric Indigo), a v dalším pražském klubu Karlovy Lázně (noc Paradise). V letech 2005 – 2007 vystoupila v pořadu Talk show Tomáše Hanáka na televizi Prima a absolvovala hraní v Brazílii, Číně a Austrálii.

V roce 2007 Linda založila vlastní label Article a v březnu jí zde vyšel první počin s názvem „Being Free“. V říjnu téhož roku vzdává další ep Enjoy the moment, které získalo příznivou odezvu od Marca Caroly a Luciana. Pro obě EP ladida vytvořila videoklipy, které jsou k nahlédnutí na youtube.com a na HYPERLINK.

V březnu 2008 vydává Ladida na italské značce Rush recordings Kultube rmx. V červnu 2008 vychází její nové ep na značce Article records s názvem U can. V září 2008 Ladida startuje novou residentní noc MINIaMALY v klubu Roxy Praha. Prvním hostem bude Ali z Tiefschwarz.

Těšíme se na Vás a doufáme, že společně prožijeme úchvatný večírek ve velkém stylu. Jak je již tradicí v klubu 7.nebe, dívky mají do 22:00 vstup zdarma, vstupné je příjemných 150Kč.

Dodal: Jan Gulak, 7nebe
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MECCAMIX

Pátek 24. 10. 2008
Vstup: 150 Kč
Vystupují:
Ladida, Neo, Marty Crow, Cobra Bitch
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika