Party Lamerica v klubu 7nebe

Party Lamerica v klubu 7nebe

23. 10. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Poprvé v České Republice můžete na vlastní kůži zažít jednu z nejlepších parties v Anglii. Zakladatel této noci je zároveň oficiálním DJem Hed Kandi - Craig Bartlett, který s Lamericou projel celý svět. Lamerica spolupracuje s kluby jako jsou Ministry of Sound v Londýně, El Divino na Ibize a Liquid v Cardiffu.
xklusivně do Brna zavítá také DJ Gareth Hopkins, pravidelný host nocí Hed Kandi, Lamerica v Anglii, Skotsku a Irsku. Na hlavní stage spolu s nimi vystoupí brněnští houseři Johannes & Poco a Quiks. Hlavní stage bude vyzdobena originálními dekoracemi i animacemi.

Druhou stage dopní známý brněnský DJ Leonov Bronski. Ostravský Timo Timonen na první Love Party uchvátil pořadatele a návštěvníky natolik, že si právoplatně zaslouží zahrát i na této akci. Slovenskou Republiku zastoupí DJs Wanted a Datel z agentury wolfpromo.sk. Zároveň Love Party pokračuje na Slovensko. O den později bude Lamerica ve městě Nové Zámky v klubu CCX s kapacitou 2.000 lidí. Na brněnské vydaní není předprodej a kapacita bude omezená, vstup 100 kč, start akce ve 20 hodin.

www.myspace.com/lamericaeu

Dodal: Johanes, Clubzone
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

LAMERICA

Pátek 14. 11. 2008
Vstup: 100 Kč
Vystupují:
Craig Bartlett, Gareth Hopkins, Johannes a Poco, Quiks 2nd stage: leonov Bronski, Timo Timonen, Wanted, Datel,
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika