Studentský dýchánek v El Mágico

Studentský dýchánek v El Mágico

05. 11. 2008  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
El Mágico jakožto vyhlášený studentský klub hostil pravidelný večírek serveru nikolajka.com. Pro tentokráte byl zvolen jako hlavní host jeden z českých top Dj´s Michael Burian.
El Mágico jsem měl tu čest v tomto měsíci navštívit již potřetí v řadě. Minulé dvě návštěvy byly v odlišném duchu než tato. V koutku duše jsem se obával, že návštěvnost ve všední den nebude zrovna největší, ale záhy jsem byl mile překvapen. No aby také ne, když klub se nachází v centru kolejního života na Jižním městě. Dorazil jsem chvilku po jedenácté hodině, ale z klubu již dávno přicházely zprávy, že Michael má již připravenou techniku a každou chvíli začne. Plánovaný line-up byl totiž malinko pozměněn, a tak místo od půlnoci hrál Michael o čtyřicet pět minut dříve.

Můj příchod byl tedy naplánován tak akorát. Hned jak jsem se ocitl u parketu, tak Michael začal svůj set, a to přímo od podlahy. Po prvních beatech byl rozpoznatelný track Energy 52 - Café del Mar v Three 'N One Remixu. V ten okamžik na parketu nebylo už jediné volné místečko a plný parket si Michael dokázal udržet až do samého konce setu. Výběr tracků mně od něho potěšil nejvíce za poslední dobu. Kombinace Nick Terranova & Austin Leeds, Camisra a Eric Prydz, která zazněla na závěr setu, dokázala přeplnit v té době již plný parket. No a jako třešnička na dortu zazněla Vltava, tentokráte však bez živého doprovodu houslisty. Ale i tak potěšila nejednoho návštěvníka. Vyhrazené dvě hodiny Michaelova setu utekly jako voda a velmi těžce se s ním loučilo. Kormidlo po něm převzala mladá DJka Katie a navázala velmi slibně trackem Cressida - 6AM v Kyau & Albert Remixu. To, že Michael začal o čtyřicet pět minut dříve, přišlo akorát vhod, jelikož Katie nehrála vůbec špatně. Měl jsem v plánu, že půjdu domu kolem čtvrt na tři, ale její výkon mě natolik oslovil, že jsem zapomněl na to, že ráno musím vstávat do školy a zůstal o půl hodinky déle. Večer se tedy vyvedl na výbornou a já odcházel z Elmagica spokojen.


Michael Burian -  El Mágico, nikolajka.com student´s night

01. ID
02. ID
03. Energy 52 - Café del Mar (Three 'N One Remix)
04. Ali Wilson - Shakedown (Marco V Remix)
05. ID
06. Tom De Neef & Laidback Luke - Humanoidz (Arno Cost & Norman Remix)
07. ID
08. Axwell & Dirty South - Open Your Heart
09. ID
10. Funkagenda - What The Fuck + Emmanuel Top - Mars (Kai Tracid Remix)
11. ID
12. ID
13. ??Marcel Woods - Musical Madness (Take Two)??
14. ID
15. Nick Terranova & Austin Leeds - This Is What You Need (Martin Ascorsi Remix)
16. Camisra - Let me Show you
17. Eric Prydz - Piano
18. ID
19. Michael Burian - Vltava
20. DJ Dazzle - Chaos Theory
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

NIKOLAJKA.COM STUDENTS NIGHT PRESENTS MICHAEL BURIAN

Čtvrtek 30. 10. 2008
Vstup: 50 Kč s ISIC
Vystupují:
DJs: Michael Burian (Bohemian Recordings, www.michaelburian.com) Thonic, Katie
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika