Drumandbass.cz night v Roxy

Drumandbass.cz night v Roxy

04. 11. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Drumandbass.cz má tu čest na svém dalším bále v Roxy uvítat tři princezny z moravské země: brněnské DJky Vje (Redrum) a Elwiru (Alternativez) a olomouckou DJku Romanu (Ext Dust).
Nejsou to žádné jemné princezničky, ve své výbavičce si vozí dravé, rychlé, dynamické, ale i melodické songy. Společnost na pódiu jim ten večer budou dělat domácí rytíři Beast 67, P.No, MKS a Skiny. Ve vedlejším sále budou rovnat beaty do techhousu a elektra Malkao a Lukáš Mička z libozvučné pražské crew Poštoucháníčko. A když budete mít štěstí, v záři projekce od party Visual Squad VisioN možná i uvidíte odlesk princeznovských korunek...

Nebyla by to správná pohádka bez happyendu – o něm můžete rozhodnout sami, když v sobotu 8. listopadu po desáté večer přijdete do Roxy protančit střevíce.

Na tuto výroční slavnost jsou zváni všichni bez rozdílu majetku či původu, všichni, kdo mají rádi pohádky, zábavu a drumandbass. Samozřejmě nechybí královský dar od pořádajících v podobě volného vstupu, který stihnete, než odbije jedenáctá. Potom po vás budou chtít biřicové u vstupu 100 korun českých – zlato, stříbro, drahé kamení ani velbloudy neakceptujeme.

Dodal: Petr Tajčman, Roxy Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DRUMANDBASS.CZ NIGHT

Sobota 8. 11. 2008
Vstup: do 23h.zdarma, poté 100 Kč
Vystupují:
DJs: Elwira, Romana, Vje, Beast 67, P.No, MKS, Skiny, Malkao & Lukáš Mička
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika