Karotte před Citadelou FlashBack

Karotte před Citadelou FlashBack

05. 01. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Vyslyšeli jsme žádosti fanoušků a z Německa k nám poprvé pozvali devětatřicetiletého DJe a producenta, který si říká Karotte. Dvacet let DJingu, deset let produkování a rezidentura v legendárních klubech U60311, Harry Klein či Cocoon hovoří jasně. Spolupracuje s hvězdami jako Richie Hawtin, Dubfire, M.A.N.D.Y., Sven Vaeth a další.
Citadela bude tvým prvním vystoupením v Česku. S jakým očekáváním k nám tedy v lednu přijedeš? Co se ti vlastně vybaví jako první, když slyšíš "Česká republika"?

V lednu to bude moje úplně první návštěva vaší země, zatím jsem u vás nikdy nebyl. Moje očekávání je tedy velké, slyšel jsem, že party u vás fakt stojí za to! No a co se mi vybaví jako první? Kupodivu to není české pivo, ale vaše hory. Miluju lyžování, takže se zajímám o to, kde jsou dobré sjezdovky a kam bych se mohl vypravit. Mám tedy v plánu "otestovat" české hory!

Jak bys popsal svůj styl - jak hraje Karotte? Zkus to vystihnout 5ti slovy...

Mám svůj vlastní sound - groovy, "techy", moderní, vtipný, fresh...vždy připravený bavit lidi. V lednu vás o tom přesvědčím, těšte se :)!

Karotte - Love family park 2008Kromě tebe na "znovuzrozené" Citadele vystoupí ještě vynikající francouzský DJ a producent - Sébastien Léger, z dalších zahraničních jmen ho pak doplní Johan Gielen a Richard Durand. Říkají ti něco tato jména? Sébastiena, předpokládám, asi znáš - je ti jeho sound blízký?

Abych byl upřímný, znám pouze Sébastiena. O dalších dvou jménech jsem zatím jenom slyšel. Ale styl Sébastiena mám rád, je to jedna z největších osobností současné taneční scény, Sébastien udává "pravidla" novému směru elektronické hudby. Hrával jsem před lety často jeho desky, ale dnes už je mi jeho styl trochu vzdálený, nicméně stále ho velmi respektuju a uznávám

V oblasti produkce ale kromě Gregora Treshera spolupracuješ i s dalšími DJi, jako jsou Richie Hawtin, Sven Väth, nebo Monika Kruse...pravidelně hraješ také ve slavném klubu Cocoon - chystáš tedy něco nového i v souvislosti se slavným labelem Cocoon?

V tuto chvíli připravuji jen výše zmíněné novinky. Richie i Sven jsou mí dobří přátelé, známe se už mnoho let... A Monika Kruse je má nejbližší kamarádka, trávíme spolu hodně času, jezdíme spolu i na dovolené...

A poslední otázka - co je z tvého pohledu vůbec nejlepší věc na práci DJe :)?

Nemusím si v klubu platit pití :))).

Dodal: Dalin Vajčner, Apokalypsa, s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CITADELA

Pátek 23. 1. 2009
Vstup: Předprodej 449, na místě 549 Kč
Vystupují:
Sebastien Leger, Karrote, Richard Durand, Johan Gielen, Michal Poliak, Orbith, Click Joe, Toky vs. Boss, Breeth, Mayla, Grinning, Luho a cara
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika