FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CREAMFIELDS POLSKA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

creamfields polska

wroclaw

Creamfields (PL)

Mino
út srpen 19, 2008 2:12 pm
dojmy
takze kratke resume... pocko sice uplne na grc, main stage zruseny kvoli pocasiu (DJs z main stage hrali na inych stagoch na rozdiel od Creamu v CR), organizacia katastrofalna (vstup do arealu cez pole, festivalove busy jazdili uplne od veci)... niekto raz povedal ze line up nerobi celu party, tu bol ale opak pravdou... hudobne velmi vydarena akcia, kazdy si mohol prist na svoje, velkokapacitne stany vobec neboli preplnene, takze ste sa mohli dostat az uplne pred DJa...
Najvacsie ovacie dostali asi Eddie Halliwell a Markus Schulz (prisiel si podat ruku s fanusikmi), pre mna najkvalitnejsie vykony podali Sasha & Digweed v 4hodinovom back2back sete, neskutocny zvuk, hviezda vecera Hernan Cattaneo s deep progressive house soundom, uplne to tam 'rozbil' Smile
JIM
so srpen 16, 2008 8:35 am
počasí je v hajzlu nikam se nejede
David Valmont
so srpen 16, 2008 7:42 am
nooo
ja bych si hned dal tu mystickou house arenu
karrrl
pá srpen 15, 2008 7:46 pm
cf
Kvalitní line up,myslím že i za dobrý many,byl sem na lonských Creamfields a můžu osobně říct výborný,velký cirkusový stany,takže nehrozí to co na českých Creamfields,že začne pršrt a vyhazujou vás ze stanu s kapacitou pouhých 1000 lidí,dobrej výsměch!a kdo byl na polských Cream tak ví jak kvalitní je zvuk na hlavním podiu,masíírka,obzvlášt když do vás valí Vitalic,luxůsek,myslím že až začne pršet na SOL tak nevím kam se budou chtít ty lidi schovat,na Creamech se schovaj do stanu s kapacitou 2 až 3 tisíce lidí,takže může pršet jak chce
richard
pá srpen 15, 2008 9:14 am
ich bin
osobne mi lineup nepripada nejak nej, i kdyz dnb asi je super, ale treba je to take tim ze polsko ma daleko vic obyvatel takze je jasne ze min. 10 tisic navstevniku prilaka
ich bin
pá srpen 15, 2008 9:09 am
WTF???
Mohl by mi někdo vysvětlit proč se dá v Polsku udělat kvalitní line up se zajívavýma jménama a u nás se musíme spokojit s "aninevimjaktopopsat" sra*kou???
dnb stage ma mega line up! holt asi vědí jak na to..
Jaaan
čt srpen 14, 2008 6:15 pm
Thumb UP
Moc povedená akcička, hlevně Pendulum live a celá dnb stage, jedu ale na SOL, ptž už mám lístek a je to blíž. Hudebně je mi ale rozhodně blíž Cream Polska Smile
Ruf-nikers
čt srpen 14, 2008 4:04 pm
Main stage - 2:45 END...trochu nechápu... Line-up pro mě taky nic moc...snad jen Eddie Halliwell + pár dalších vyjímek, ale line-up nedělá celou párty.
to Koštunica: těžce stebou souhlasím!!! Nature One..Best

Koštunica
čt srpen 14, 2008 1:43 pm
když za hranice, tak jedině na Nature One v Kastelaunu, nejlepší line-up ve světovém měřítku za směšnou cenu. Tenhle line-up nic moc, jako za ty prachy bída
Honza
čt srpen 14, 2008 1:13 pm
Kde udělali soudruzu z ČR chybu. Chjooo byt toto v Břeclavi tak bych neváhal ani pikosekundu.
tojo
čt srpen 14, 2008 1:00 pm
lineup vs. lineup vs. linup
22:45 - Sasha & Digweed - 00:30 - Markus Schulz - 23:30 - High Contrast & MC Wre

*fuck *fuck *fuck
Mino
čt srpen 14, 2008 10:24 am
time table
takze line up nakoniec az dnes...

http://www.creamfields.pl/pl/creamfields/time-table
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po červenec 28, 2008 2:03 pm
tak tejden pred ....
Mino
po červenec 28, 2008 1:42 pm
line up
kedy tipujete ze bude znamy casovy line-up?
JIM
út červenec 22, 2008 7:09 am
Polska
vzhledem k line-up je to jasnee Creamfields
JIM
út červenec 22, 2008 7:05 am
Creamfields polska
takovej line-up? seru na SOL Question
paveell
po červenec 14, 2008 2:09 pm
Kdyz za hranice,tak na NATURE ONE Very Happy
paveell
po červenec 14, 2008 2:08 pm
SOL
Jasna volba...Proc jezdit daleko,kdyz to mam jen nekolik km a line up je na čr paradni....
kubaja
po červenec 14, 2008 1:06 pm
bombičky
doufám že že dorazím na na ten cream do polska..určitě se to vyplatí na takové dnb dj co jsou tam..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červen 23, 2008 11:57 am
Mino
No tak pan Cataneo je docela vysokej level. Nechci si hrát na věštce, ale třeba na takovou Apoakalypsu by to byl ideální úlovek Smile Ale mysli si , že to neni zas tak nedostupný jméno, takže se snad dočkáš i ve svojí domovině Smile
Mino
pá červen 20, 2008 10:49 pm
tak ja tam idem kvoli Hernanovi Cattaneovi... myslis ze sa objavi v cechach? alebo nebodaj na slovensku? Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt červen 19, 2008 4:03 pm
Dance girl
Věř a víra tvá tě uzdraví Very Happy Myslim, že časem se tady každej objeví, alespoň z DnB soudku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
čt červen 19, 2008 3:47 pm
tak zrovna kvůli drumíku jezdit do zahraničí, to mi přijde taky dost zbytečný, když vidim, jak je to tady populární... Smile
ale třeba takovej Yahel nebo Astral Projection se v týhle zemi asi těžko objevjej (a všeobecně tyhle známý psýčkaři)... a na lajvko Penduláků už se taky Češi těšej nějakej ten pátek...
miguel
čt červen 19, 2008 2:14 pm
presne tak proc jezdit,kdyz je u nas nejlepsi fest roku a podporovat nasi scenu,kdyz jde o stejnej termin...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt červen 19, 2008 2:00 pm
Rody
dej si facku smile48
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt červen 19, 2008 1:01 pm
všichni
vyserte se na polsko!! Přijde mi úplně zbytečný jezdit do Polska kvůli drumíku, když dřív nebo později se ty samý jména tady u nás taky objeví. To je pořád Pendulum , Ed Rush, Andy C, John B, každou chvíli tady hraje někdo z nich u nás a na víc je to pořád to samý. Klacky, kamení a písek v plechovym kýblu. Ale řeknu vám jedno, když už Aleš bleha pro vás, kteří posloucháte drumec, připravil tak nabušenou DnB stage na SOL, tak by jste to měli ocenit, a jít na SOL a ne jezdit do polska na Pendulum, Goldieho, Johna B, nebo podobný kokoty. Razz
Mino
čt červen 19, 2008 12:49 pm
Zajazd do Polska
Neviete ci bude zajazd na Cream do Polska? A vstupenky fakt len cez polsky ticketpro? Question
Sencha
st červen 18, 2008 11:40 am
Mel jsem moznost videt Penduláky lajvko na UAF a muzu vrele doporucit, sel jsem se jen mrknout, pac na drumu zrovna hral eda s opticalem.... ale nejak jsem se nedokazal od hlavní stage odtrhnout, kluci do toho rezali opravdu poctive... navic Astral Projection.... polsky cream je jasna volba, hodne muziky za dobrou cenu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbcman
čt červen 05, 2008 10:21 pm
nazdar vsichni,taky pojedu radsi do Polska,lepsi line up a mam to i bliz,ale o to nejde,jde mi hlavne o to kde koupit listky,pred dvema lety 06 nabizelo techno.cz listky na Cream pl,ale letos ne/jelikoz je ten nas slavny centraleurope/nejhorsi line up co kdy na Creamech byl na cely planete/a tak na to letos prdej,takze jedine pres polsky Ticketpro?mate s tim nekdo zkusenosti,uz jste nekdy kupovali nekdo listky pres polsky web?dorazili v pohode a neni postovny nejak drahy,jestli by se nevyplatilo zacvakat az na miste?Dik za kazdy postreh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
čt červen 05, 2008 8:05 pm
taky mi přijde trochu blbý nejít na SOL, ale volim Cream (nejen kvůli dnb)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz