FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SUNRISE FESTIVAL (PL) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

SUNRISE FESTIVAL PL

SUNRISE

*
Pavel
pá červen 29, 2012 10:04 am
Sunrise
Ahoj, s kamarádkou se tam chystáme a říkám si, že kdyby se někdo chtěl přidat, tak alespoň naplním auto. Jinak kdyby nás bylo víc, tak by to bylo ještě lepší. Kdyžtak se mi ozvěte na dre@stream.cz.
Marman
čt březen 15, 2012 3:02 pm
to Honzin
Neuvěříš, ale věřím Very Happy V dnešní záplavě informací a zpráv by byla spíš výjimka, kdyby někde chyba nebyla. No nic, ať se daří.
Honzin
čt březen 15, 2012 2:53 pm
to M.
Jinak tomu asi nebudeš věřit, ale to pozměněné jméno, už bylo ve zdroji, z kterého jsem překládal.
Marman
čt březen 15, 2012 2:48 pm
to H.
V pohodě, rádo se stalo i zdarma Very Happy
H.
čt březen 15, 2012 2:24 pm
Pro M.
Ahoj, díky za upozornění. Jestli chceš, tak mě napiš email, a najal bych si tě jako korektora. Dal bych pro začátek 1/8 mého honoráře Very Happy.
Honzin
čt březen 15, 2012 2:15 pm
pro Marmana
Díky za upozornění.
Jestli chceš tak bych si tě najal jako korektora. Dám ti za korekci 1/4 mého honoráře. Kontakt je snadno dohledatelný..
Marman
čt březen 15, 2012 1:12 pm
Překlep
Bohužel je zase v článku chybka. Ne Bart Cleassen, ale Bart Claessen. Viz http://www.bartclaessen.com
Je mi jasné, že zase budu osočován z rýpání, (jestli ho teda ještě předtím někdo nesmaže) protože číst články s chybami je úplně normální.
to Terka
čt březen 15, 2012 12:31 pm
to Terka: omluva
Jéžiš, takový výstup po konstruktivní kritice. Dalo by se to snad nazvat hystérií. Terko, omlouvám se, že jsem se dotkl Vašeho oblíbeného redaktora, pravděpodobně známého. Je důležité si ale vědomit, že nejde o rejpání nebo co mi to tady daváte do úst, ale o upozornění na kvalitu článku a jestli ho píše Honzin, Spáčilová nebo taťka šmoula je úplně jedno.
Terka
čt březen 15, 2012 11:13 am
Pro Marmana
Ahojky, prosím tě umíš používat internet, mě přijde že asi néééééééé

1) Na officálních stránkách festivalu je vyvěšen plakát s DATUMEM jak KRÁVA 20-29 LIPCA. Tak co máš za problém s faktickou chybou.

2) Vstupenky si koupíš na sobotu 21.7, pátek 27.7, sobotu 28.7, na celý víkend 27.7 a 28.7 nebo klasicky na celý festival (21, 27 a 28.7). Jako myslíš že organizátoři v sobotu 21.7 si zabalí svých pět švestek a zas přijdou v pátek 27.7?

Jestli máš problém s článkem, tak napiš do redakce svůj článek o festivalu, oni za něj budou rádi (třeba dostaneš i nějakou odměnu). Honzin aspoň o něčem informuje. Co děláš ty? Špiníš jeho práci, to ti jde asi nejlíp.
Terka
Korektor
čt březen 15, 2012 9:42 am
Pravda
Marman má pravdu. Co je třeba tohle za větu: \"Organizátoři si pro návštěvníky připravili celou řadu zájmových aktivit, včetně ze světa módy a sportu.\"
Ten konec věty je v jakém jazyce?
Marman
čt březen 15, 2012 9:37 am
Cenzura
Cenzura jako sviň. Byly mi tady smazány 2x příspěvky o tom, že ten článek je plný chyb - jak faktických, tak gramatických. Místo toho aby jste je upravili, tak mi mažete komentáře. Můžete se vyjádřit? Děkuji, M.
P.S. Honzin perlí Smile
Anonymní
ne červen 20, 2010 12:36 pm
Ahoj nemáte někdo lístky navíc??? pavlina_t@post.cz Děkuji
Pavlína
ne červen 20, 2010 12:35 pm
lístky
Ahoj nemáte někdo lístky navíc??? pavlina_@post.cz
Darkie
so červen 12, 2010 11:08 pm
Společnost
Zdravim, chci se zeptat, nejede nějaka parta lidí z Prahy nebo okolí ? strašně ráda bych jela jenže kamarádka mi to odřekla a tudíž nemám s kým. Kdyby byl někdo ochotný mě přibrat sebou tak se ozvěte na 775 022 174. katka Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá březen 12, 2010 8:21 am
Eliška
Udivuje mě ta lenost mrknout na stránky festivalu a najít si tam sekci tickets, to je mazec:-DDD

jinak doporučuju koupit přes TIMOCO
Eliška
čt březen 11, 2010 8:46 pm
Kde jste ty listky koupili? chtěla bych jet ale netusim kde je mam koupit
pařící češtinář
so červenec 25, 2009 2:24 pm
Shoda podmětu s přísudkem
Marco V nebo Rank 1, kteří pro tento festival složily oficiální hymnu a to skladbu Symfo....Novinka? MArco V a Rank 1 jsou dýdžejky? To je od nich pěkné,že složily hymnu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnS
po červenec 20, 2009 6:50 pm
Zochi
Na místě lístky budou,máš to na ofic.webu,ale kolik jich bude netuším
Zochi
po červenec 20, 2009 4:44 pm
JohnS: Napsal jsem jim 3 maily a žádná odpověď.
Lukas
čt červenec 16, 2009 2:52 pm
koupim listky
Zdar, koupil bych celkem 5 listku na cely vikend na tento festival nejak jsme zaspali a vse mame zajistene jen ne ty listky a doufam, ze kdyz tak koupime na miste a myslim, ze to tam bude super!! Byli jsme letos v POznani na Ferry Corsten a fakt super:-)

please sms 602 27 76 75 Lukas
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnS
po červenec 13, 2009 6:27 pm
Zochi
Je to on Smile , druhý lístek už nemáme , zkus napsat maila na mdt-agency jestli nebudou prodávat i na místě, ale nevšiml sem si že by bylo vyprodáno a nebo zkus projít polská fóra jestli tam někdo nenabízí ..
Zochi
po červenec 13, 2009 5:27 pm
JohnS: O chvilku jsi mě předběh Smile

A neni to náhodou G.B., co ho nabízí na trance.cz? Já totiž potřebuju 2 lupeny a kdyby to byl někdo jinej, tak bych ty 2 sehnat mohl...
Zochi
po červenec 13, 2009 5:19 pm
DjDkDave: Na Nature One vyrazíme někdy později Smile

JohnS: O ten lupen bych měl zájem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnS
po červenec 13, 2009 5:18 pm
Zochi
Kámoš jeden lístek na oba dny nabízí kdybys měl zájem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
po červenec 13, 2009 4:52 pm
to Zochi:

Na ftb.pl píší, že sobota je už vyprodaná, takže asi těžko........

Vyprdni se na Sunrise a pojeď na Nature One o týden později Idea

Info o zájezdu najdeš zde:
http://festivaly.poslouchej.net/9854-Zajezd-na-Nature-One.html
Zochi
po červenec 13, 2009 2:59 pm
Na netu už nejdou zarezervovat vstupenky a včera to ještě šlo. Sad Nevíte jestli se budou prodávat lístky na místě?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnS
po červen 22, 2009 10:33 am
Ctirad
Čau,ty bohužel jsme pravděpodobně už plní,ale možná budem mít jeden lupen navíc tak kdybys měl zájem.
Ctirad
ne červen 21, 2009 6:53 am
JohnyS
Já bych celkem i jel, máš ještě místo?
JohnyS
so květen 30, 2009 1:04 pm
Tech_boy_Stage
Jj my razíme,nechej tady icq a mužem se nějak domluvit.
Tech_boy_Stage
pá květen 29, 2009 6:59 pm
tak kdo . .?
ola, chtěl jsem se poptat - jestli na tento fest máá někdo namíířeno - popříípadě uspořáádat nějakou partu . . co vy na to hej - trance 4rever Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz