FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 APOKALYPSA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

APOKALYPSA - BOBY CENTRUM

boby apokalypas Brno Czech Republic Dalin Vajčner Salačová Schranz Techno Lineup dobrý Girls Electronic Carnival

apokalypsa
lukas kopulety
so únor 04, 2012 10:56 pm
jedu naposledy sem byl kdyz byl libing a clr Very Happy
SPEED
so únor 04, 2012 9:36 pm
SPEED
Bez speedu to nejde!!Brali ho tisice před deseti lety,berou desetitisíce dnes...vezmi si loveparade...těch vysmaženejch...Hlavně aby to bylo kvalitní zboři,bez dojezdu...tot vše. Idea Extáze můžeš zapustit na Dykovi... Idea
Alexxx
so únor 04, 2012 5:27 pm
Myslim,že uveřejnit jmena je lepší až po létě,ted si koupí lístky opravdu ti,co mají rádi techno a jezdí řádku let po technofestivalech a ty drahý lupeny,at si kupují ti,co se tam jezdí jen vystavit a vysmažit,na All Star Game jch bylo opravdu požehnaně,což byla jediná věc,která mě sklamala,jinak jedu,Apokalypsa je hustáááááá Very Happy
Alexxx
so únor 04, 2012 5:22 pm
TOP 3
A co tkhle trio,Eric Sneo,Steve Rachmad a Takaaki Itoh

reakce na článek: Apokalypsa 35 uveřejňuje první jméno
HOTOVO.
čt únor 02, 2012 10:47 pm
HOTOVO.
Idea My si lameme hlavu, kdy Apokalypsu uverejnit.... V podstate muzeme ihned.. CO myslite vy? Neni to moc brzy?
Před 44 minutami
....35....
út leden 10, 2012 9:53 pm
....35.....
★ Koncepce složení lineupu Apokalypsy 35 - počet zahraničních na hlavním podiu bude 9 Dj's či live projektů. 3 jména jsou velikání celosvětové techno scény - hraji striktní techno od samého začátku. 3 jména jsou nová jména techno scény (podobný typ, jako byl například Joseph Capriati), kteří hraji techno, nikoliv minimal. 3 zbývající zahraniční jsou hardtechnaři, které jste v Čr neslyšeli, či v takovém složení nezažili... ★ Vstupenky Ticketpro, Ticketportal, aktuální cena 490 CZK. ★
Lukáš
po prosinec 26, 2011 9:58 pm
Zdravím,
Buchecha s Alexem to na Apokalypse pořádně rozjeli, naprostej neodolatelnej hard nářez.... Opravdu povedené.

reakce na článek: Alex TB a Buchecha: Teror vašeho mozku
mata
so prosinec 10, 2011 5:37 pm
dave clarke by me nalakal
Havran
čt prosinec 08, 2011 5:31 pm
Na dalsi Apokalypsu by mel zahrad Johannes heil...Toje kapacita.Prosime moc... Cool
Sety
st prosinec 07, 2011 12:59 pm
díky za sety z All Star Game!

reakce na článek: Tip: Stahuj sety z Apokalypsy
ervin
ne prosinec 04, 2011 8:09 pm
Fotky z Apošky -druhý fotoreport
apocalypsa lukas
ne prosinec 04, 2011 5:08 am
for ....
je to stopro lespsi nez trance akce chris libing nikdy nezapomenu ................
hellokitty
so prosinec 03, 2011 11:31 pm
bre to bolo
jakepak copak, bol som prijemne prekvapeny, ze sa v brne zahralo proper techno po tom chilloute co posledne predviedol Sven Vath s kumpaniou (a bez laserov - neospravedlnitelne)

reakce na článek: Jerry: Kabelka na CD jak nějakej metrouš
Mustaffa
so prosinec 03, 2011 5:31 pm
Fuj
No fuj, co to je za gay diskotéku, no to bych blil z těch fotek Smile... Takhle se bavíte v Brně, jo?
Jörgen
pá prosinec 02, 2011 4:22 pm
Pan Capslock
Tomu říkám totální mentální průjem :D

reakce na článek: Apokalypsa All Star Game: Souboj hvězd
Donny
pá prosinec 02, 2011 8:45 am
Prostě Apo
Akci jsem si užil.Rush,Picotto,Sims...Prostě paráda.Co bych vytknul,tak Ivee ne na konec,ale před Alexe TB. A pak Wittekind s Gayle San.Mno,hodně mě zklamali,VIP stage nevím,tam jsem se nedostal.Škoda...Bary byly fajn,u šaten klasika čekání cca 40min na odbavení,záchody standartně nic moc.Ale to je spíš o lidech,jež si na ně chodí ulevit,případně přepudrovat chobot...Lidi super.Ubývá sice těch starých ostřílených technařů,i kožíšků a podobných vizáží,což mi příjde jako škoda,bohužel nemládneme.
Zdravotní záchranná služba v pohotovosti a aspoň pro mě,dost na očích,což je fajn.!
Kontrola u brány standartní.Větší šacovačka,nic neobvyklého.Raději takovou kontrolu,než jeden nafetovaný,ožralý magor s nožem bo teleskopem v ruce.Pokud jde o vstup,neměl jsem problém.Celkem rychle na řadě,rychlá kontrola a hurá dovnitř.Měl jsem s sebou bágl, s náhradním trykem,deodorantem,parfémem,čokoládovou svačinkou i krabku cigár a nebyl nejmenší problém.Ostraha zkoukla tryko,čokoládu a dál nic nechtěl,běž dál...Pravda,dovnitř jsem šel až kolem 22:00,tak mohla ostraha již polevit,ale zase nestalo se mi to poprvé.Popravdě, problémy,jež zde někteří popsali jsem ještě nezažil vůbec,krom jednoho nealka před pár lety,jež muselo zůstat na bráně.A to se navíc nestalo na halovce,ale na Summer of love v Pardubicích...
Celkový dojem je 1- až 2. Zklamal mě Wittekind s Gayle San,a i Picotto a Rush už u nás hráli lépe,ale jinak hudebně skvělé.Organizace standartní,efekty skvělé (jen možná trochu pomíň,zato zajímavější).Go go tanečnice pohledné a s dobrýmy oblečky Smile Vadil mi určitě přístup na druhou stage,jež bez VIP náramku nebyl možný.Když vzpomenu na Bobby,zlatá La Grotta!Určitě bych raději ocenil ještě jednu volnou stage,člověk si pak může více vybýrat a také se odreagovat od toho neustálého TUC,TUC,TUC,TUC..Záchody standartní bordel,šatna dlouhá řada a málo obsluhy v ní.To už jsem si na Apo zvyknul.Bordel na parketě mě nicméně překvapil.Z posledních akcí jsem spíš byl zvyklý na pravidelný úklid v průběhu noci,tady pořadatel zaspal...Celkově se akce vydařila, a i když už to není pravidelná akce po 3 měsících až půl roce,jako před pár lety,tak určitě má pořád potenciál,co nabídnout a jak svého návštěvníka potešit.Na další díl Apo už se těším a doufám,že tam potkám zase tolik príma lidiček...!

reakce na článek: Aftermovie z Apokalypsy All Star Game
1000000000000000000000000
pá prosinec 02, 2011 1:51 am
10000000000000000000000000000000000000 LIDÍ
Razz NEBO AŽ TI VÝJDE DO ULIC KVŮLI HUDBĚ CCA 100 000 LIDÍ.
.
čt prosinec 01, 2011 9:10 pm
.
vizika
ČEŠI!DOTOHO!
čt prosinec 01, 2011 9:06 pm
ČEŠI !DOTOHO!
Idea AŽ TI BUDE NA PÁRTY CHODIT 40 000 LIDÍ,V 1.5 MILIONOVÉM MĚSTĚ,POTOM MLUV OTOM ,ŽE JSEM ZAMINDRÁKOVANÝ!!ABY JSI LÉPE VIDĚLA...A PROČ TAM CHODÍ VÍC LIDÍ PAŘIT...?ABY CHUDÝ ,HLOUPÝ ČECH MĚL CO ZÁVIDĚT...ZATIM 4000 LIDÍ NA BVV JE FAKT VYZITKA VYSPĚLÉ VÝCHODNÍ KULTURY!A TO ŽE SI Z VÁS HUDEBNĚ DĚLAJI SRANDU VŠICHNI I NA TRANS...A PODOBNĚ...JE FAKT...JENOM VAŠE OSTUDA!TO POTVRZUJE ŽIVOTNÍ STYL ZÁPADU!....JESTLI JSI TO VŮBEC POBRALA A NEROZBREČELA SE....
Jörgen
čt prosinec 01, 2011 7:08 pm
Kýč a pan otazník
Kluci nevím, jestli z vás mám brečet, nebo se smát Very Happy Oba jste dostali na narozeniny capslock, už jste velcí kluci a všichni to tady víme, ale strčte si ty vaše stupidní zamindrákovaný kecy doprdele ;-)

reakce na článek: Apokalypsa All Star Game: Souboj hvězd
Alena
st listopad 30, 2011 9:41 am
Fotky
Ahoj.Bude ještě nějaký fotoreport z Apošky na poslouchej.net?? Zatím jsou tu dva, ale nikde jsem se nenašla..Díky za odpověď Smile Smile
Peter
út listopad 29, 2011 6:32 pm
Tracky
Karlos, díky moc. škoda toho tracku co hrál Rush. Takový ááááló, ááááló. To mě roztrhalo :-)

reakce na článek: Aftermovie z Apokalypsy All Star Game
Karlos
út listopad 29, 2011 12:14 pm
Tracky pro Petra
Axel Karakasis - Adrenaline - hudební podkres aftermovie

reakce na článek: Aftermovie z Apokalypsy All Star Game
Šíbovka
út listopad 29, 2011 11:12 am
pecka áčko se povedlo na plno....bomba fotečky a to sem tam všade bílá jak rak díky fotografovi...malá blondska v chemickým!!!!!Šárka Šíba Idea Idea škoda že už je po ,ale děcka před námi x-massakr Twisted Evil
Crying or Very sad
Peter
po listopad 28, 2011 8:06 pm
Tracky
Zdravím,
zná někdo název tracku na pozadí aftermovie? A zároveň první track, který hrál na akci Rush (byl tam tuším takovej "davovej" vokál). Díky

reakce na článek: Aftermovie z Apokalypsy All Star Game
i.ce.cre.am
po listopad 28, 2011 7:46 pm
fotky
Dobrý večer Smile
chtěla jsem se jenom zeptat, jestli budou ještě nějaké další fotoreporty z Apokalypsy? Smile Protože zatím jsem se tu ve dvou doposud zveřejněných fotoreportech bohužel nenašla. Embarassed Předem díky za odpověď. Evil or Very Mad
ervin
po listopad 28, 2011 7:31 pm
tady jsou nějaké fotky z apošky
Madnesska
po listopad 28, 2011 2:03 pm
reakce na ??
tragéde:D.))
Ondra
po listopad 28, 2011 11:59 am
rce na ??
Tolik lidí by se do Boby asi fakt nevešlo, tže dej pokoj;) mi příjde, že tady má někdo tak akorát nosánek nahoru a musí být nespokojenej se všímSmile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53, 54, 55  Další Strana 5 z 55


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz