FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 APOKALYPSA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

APOKALYPSA - BOBY CENTRUM

boby apokalypas Brno Czech Republic Dalin Vajčner Salačová Schranz Techno Lineup dobrý Girls Electronic Carnival

apokalypsa
pán iluzí
pá únor 22, 2008 9:44 am
ApoškA
tak jsem se rozhodl že pojedu, jen zatim není s kym Crying or Very sad
scotty
čt únor 21, 2008 8:15 pm
line up pekne poskladanej
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt únor 21, 2008 6:50 pm
ehm
jo sem to napsal špatně tady to je: 239 841 495
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 6:48 pm
peppe
tak asi si to napsal špatně, ale nevadí napiš mi na majspejs svoje telefoní číslo a já ti napíšu, už musim jít do crossu, tak zatím čauvec!!!!! http://www.myspace.com/tokatko
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt únor 21, 2008 6:36 pm
toky
tak oukej
aspon něco ale ve vlaku se asi budu nudit ale hlavní je že na akci se nudit nebudu...určitě
kdyžtak moje icq je 329 841 495 tak bych se domluvil tam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
čt únor 21, 2008 5:51 pm
Pro prazaky
Odjezd zitra v 16:30 s mezipristanim pouze v Pardubicich, prilet do Brna cca v 19:20. Sraz je na HOLESOVICKEM nadrazi v 16:00, at zase zaberem cely vagon jen pro sebe Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
čt únor 21, 2008 5:43 pm
oujee, pate setkani s johnem.. zacina dohanet edu rushe Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 5:33 pm
a teď úplně všichni a nejvíc nahlas........
.... džon bý, džon bý, džon bý, džon bý !!!!!!!!!!!!!!!!! huráááááááá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt únor 21, 2008 5:16 pm
se to nejak seslo..
Vloni jsme byli taky na Lekebushovi. Slusna kalna a z neho jsme v sest rano jeli dalsich 300 kilaku na tyden do Fater jezdit.. zejtra je zase Apokalypsa a my v sobotu rano zase po roce valime do Fater.. Aposku pred horama uz nikdy .-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 5:11 pm
saiha
heleď zpátky nemám nejmenší tušení, protože sem si koupil se student agency otevřenej lístek, takže si napíšu z boby smsku až se mi bude chtít domů Smile a rezervuju si místo v buse víšjak Smile tak okej, tak my tě vyzvedneme na autobusáku Smile zpátky můžem jet třeba společně btw. na lekebušovi sem byl taky, to byla docela vydařená kalba Smile tak já ti pošlu na myspace moje numero de teléfono a můžem se teda srazit až v brníčku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
čt únor 21, 2008 5:05 pm
toky
to taky nejni tak spatnej napad Smile a zpatky jedete v kolik? jinak jsem byla pred rokem na lekebuschovi a tot vse Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 5:03 pm
lístky
kejmíček má ještě 2 lístky na prodej, tak kdyby někdo chtěl, tak prej jeden za 400
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 5:02 pm
saiha
a v kolik tak plánuješ odjezd z prahy? BY sme tě pak mohli při nejhoršim vyzvednout na nádru.....btw. tvoje první apokalypsa??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt únor 21, 2008 4:59 pm
tokytokátko
což by mohlo být úplně špičkové Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
čt únor 21, 2008 4:59 pm
obcese: skoda.. tak mi hrablo Smile akorat se mi nejak prave zacal bortit plan jizdy no

toky: to vis, ze bych s tebou hned jela, ale nemuzu tak brzo Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 4:58 pm
sonja
jelikož před johnem hraje bontrip crew elektro a po něm je dnb, tak počítám s tím, že ty jeho 2 hodiny, který bude hrát bude tak první půlka elektro a druhá dramec Very Happy Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 4:55 pm
saiha a pepe
pojeď se mnou, a pepe ty se k nám můžeš přidat až na místě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt únor 21, 2008 4:53 pm
saiha
škoda škoda, mám pracovní akci. Říkala jsem si, že tahle Apokalypsa bude tak nehorázný mix, že to za návštěvu stát bude. Ale tenhle pátek je tak nabušený, že bych možná stejně nevěděla kam dřív... Chjo Smile

A co že nejdeš na Bush Hani?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
čt únor 21, 2008 4:43 pm
teda to jsem psala ja
jo, mam mozna stejny problem jako peppe, akorat jsem z prahy Very Happy
Anonymní
čt únor 21, 2008 4:42 pm
jo, mam mozna stejny problem jako peppe, akorat jsem z prahy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt únor 21, 2008 4:08 pm
opruz
hej lidi mam ted docela problém a to že kámoši co měli jet semnou na áčko nemůžou a já jako mám jet sám ... no a to je proč tu píšu. Nemohl bych se k někomu ftěřit do party?? někdo kdo jede z ovy ... prostě přes Studenku nebo Hranice vlakem
fakt moc bych byl rád Smile
scotty
čt únor 21, 2008 3:59 pm
asi bude hrat podle toho co je znamo,tak nejakou smes elektra a dramu,urcite zaskocim,kdyz na hlavnim podi bude schranzz Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
čt únor 21, 2008 3:50 pm
ten John B, porad si nemuzu ujasnit co presne hraje?! DnB, elektro..?! A na Acku si vybere co? Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 3:43 pm
yes
jo a kdyby ste chtěli se mnou za pařit, tak mě najdete v první řadě na druhé stagi po celou dobu setu johna b !!! budu skákat 5 metrů vysoko Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 3:42 pm
jou jou
už zítra Smile jedu do brna už v 10h dopoledne, nejedete někdo taky už dřív, že by sme zašli na pivko? po případě procházka po brně, na hrad, brčko na špílberku a tak? Very Happy Wink
Anonymní
čt únor 21, 2008 10:58 am
Apokalypsa Open Air
Wau!! Dalin se nechal slyšet, že v lete probehne specialni dil Apokalypsy OPEN AIR a ze to bude nejlepsi tuzemsa open air techno akce!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan
út únor 19, 2008 2:46 pm
soulbass
No s tim drum and bassem je to tazka.. drumec jde stale nahoru a videli jsme to i v patek na let it roll, kolik novych lidi prilakal, takze je dost mozne, ze i na aposce se dudlikarum zalibi tyhle rychle zlamane beaty... On drumec tam je az v druhe polovine akce, takze pokud nekdo z headlineru na hlavni zklame, bude se Rychtit na dole na 2nd stage.. Ja myslim ze dobrej risk, az me trosku mrzi, ze tam nebudu, abych to na la grotte videl.. Dalailama s vami!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út únor 19, 2008 2:36 pm
Fakt by mě zajímalo,jakým stylem mysleli tu omezenou kapacitu-pod tím jsem si představoval např. že nebudou lístky na místě,zas to vypadá na slova hozená do větru...Nebo vyjádří se někdo kompetentní? Dál trochu nechápu odklon koncepce hudební orientace druhé stage-La Grotty.Myslíte že na Apo chodí tolik příznivců DNB? Pochybuji,podle mě krok mimo,není tu protiváha hl.techno stage Mad měl zde zůstat house,případně progressive/trance. Jinak lineup nic moc pro mě-hlavně mě zajímá Eddie Halliwell,Michal Poliak/ale proč tak brzy? Sad možná Clodagh,možná John B Arrow See ya
honza
út únor 19, 2008 2:20 pm
cubana
Monika byla nudná to jo...ale Liebing byl naprosto bombovej! Nicméně to nemění nic na tom, že tadle vypadá opravdu zajímavě!!! Wink
cubana
út únor 19, 2008 1:54 pm
yoho
po dvou minimalistickejch áčkách zas jednou nadupanej lajn ap mooc se těším
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Další Strana 54 z 55


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz