FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy

LOVEPARADE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Love parade loveparade

dortmun street parade berlin

love parade
Anonymní
čt květen 22, 2008 9:22 pm
jak to na tam vypadá večer? v těch klubech?? asi mazec ceny za vstupy, co Sad ? a za pití ani nemluvim Confused ...?
tokátko
pá květen 16, 2008 6:00 am
tak to intro nespatřilo rozhodně světlo světa v těchto dnech.......já už ho viděl tak před půl rokem, možná i dřív.......
DjDkDave
pá květen 16, 2008 1:01 am
Já osobně jsem byl celkem 4x v Berlíně na LP, byl jsem i loni v Essenu......... Loni jsem se po několika dlouhých letech cítil opět tak jako na té mé první LP v roce 1999! Bylo to celé naprosto nové, neokoukané, prostě paráda.
Narozdíl od Berlína tou párty žilo celé město.
Keci o tom, že LP je jen ta v Berlíně jsou naprosto zcestné........
No a věčné diskuse, komerce, nekomerce - jsou dle mého názoru úplně zcestné, každý si tam najde to své.......
Pawouk
čt květen 15, 2008 11:55 am
Komerční nekomerční je snad jedno ne?? nejsem zvědavej na nějakej underground, kde půlka věcí nebude fungovat, bude hnusnej zvuk atd...Pořád jsem nepochopil, čemu ta komerce vadí, jedinej rozdíl je, že je víc oblíbená Smile
climax
čt květen 15, 2008 10:39 am
to homy
Loveparade byla nekomerční někdy v počátcích tj. přelom 80. a 90. let - prostě total rave s Dr. Mottem, Marushou, Svenem atd Smile) ..i v Berlíně to byla komerce...ono takové monstrum ani jinak udělat nejde..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
čt květen 15, 2008 10:23 am
2 homy
a kdy byly nejlepší roky??? Nejvíc masakr to bylo okolo 2001. To už to jako bylo komerční nebo ne? Very Happy
Je jasný že teď už je to komerční když už jezdíš na akce pár let... ono tě to zas třeba nakopne a třeba opustíš věčný rozebírání slova komerce. Zdá se ti LP na dálnici komerčnější jak v centru Berlína? LOL
homy
čt květen 15, 2008 9:41 am
Pravá Loveparade je už stejnak dávno pryč, tohle už je jen komerční odvar.

Kdo zažil nejlepší roky v Berlíně ví o čem mluvím, ale i tak pro člověka, který tam nikdy nebyl tato párty zanechá nezapomenutelné vzpomínky

Keepsmile
čt květen 15, 2008 12:34 am
trailer (v němčině;)
mili
st květen 14, 2008 12:18 am
tam odpověd
byla jsem v Berlíně a byl to neuvěřitelný zážitek každý je strůjcem svého line-upu
DjDkDave
ne květen 11, 2008 4:02 pm
Registrace zájezdu na Loveparade začne během následujícího týdne Very Happy

Pokud má někdo zájem o souhrné info o všech zájezdech, tak ho mohu zařadit do mailinglistu a zasílat mu aktuální novinky s předstihem před zbytkem světa Very Happy

email:
djdkdave@poslouchej.net
tam
so květen 10, 2008 9:53 am
ahojte všichni, chtěla bych se zeptat těch z vás, kdo na LP už byli jak to tam probíhá. A také neznáte line up? aspoň někoho. díky
mangowild
út duben 29, 2008 6:33 pm
andy
Bude i na line-up,andy moor nevite?
wajdak
po duben 28, 2008 2:07 pm
2 VeronikaMonika
Autobus urcite bude (ne-li 2) a prihlasovani jeste neprobiha... Smile
VeronikaMonika
po duben 28, 2008 2:03 pm
Autobus
ahoj chtěli bysme se zeptat na autobus na Love Parade, kde bychom se do něj mohly přihlásit a jestli je to ještě možné. Díky
B2lik
po duben 21, 2008 2:45 pm
české barvy hajííííííííííííí ...

Elite

JUL 19 2008 12:00P
LOVEPARADE 2008 Dortmund / DE

myspace

Radek
ne duben 06, 2008 10:45 am
cesta
jak se dostanu do toho autobusu a kde se muzu prihlasit
Anonymní
ne březen 23, 2008 9:52 pm
to mangowild:

První jména by měla být zveřejněna někdy v květnu, ale určitě to nebude celkový výčet..........
mangowild
pá březen 21, 2008 7:41 pm
LINE UP
Kdy se zwerejni line-up newite nekdo Evil or Very Mad Razz Razz
andy
pá březen 21, 2008 5:47 pm
fiut
imprra na kalendarzu
mangowild
st březen 19, 2008 6:20 pm
A o tom to je
Ta tlacenice lidi jak rikas twori pravwe tu nezapomenutelnou a bozi atmosferu je jasny ale ze domaci klubik ti dawa jistotu a znamy felas peace in love Twisted Evil Ja kazdopadne jedu-)) Razz
Pavel
út březen 18, 2008 5:18 pm
Nikdy jsem na Love parade nebyl ani me to jak nelaka tech spousta lidi tlacenice no nevim!Treba jeto dobra akcicka ale myslim ze i letos vynecham!To by musel byt nesmrtelny line-up!!! Smile
Paxos
út březen 18, 2008 2:03 am
No letos tam chci jet poprvé moc obdivuju tuhle akci a chci bejt u toho..........Drum and Bass goooood Rolling Eyes
mangowild
pá březen 07, 2008 2:36 am
Vubec to neutika uz chci je¨t)))
miriny
ne březen 02, 2008 1:21 am
Supeeerrr
Mazec, jedu už se moooc těšim
Vallynka
pá únor 29, 2008 9:38 am
LOVE....
Tak uz jsem o neco vic klidnejsi:)) Kazdopadne se tam budu tesit!! Muj sen bude splnen Arrow
DjDkDave
pá únor 29, 2008 3:12 am
to mangowild:

Platí se vždy předem bankovním převodem, registrace začne předpokládám někdy na přelomu března a dubna.
Minulý rok jelo 35 lidí, ale letos se s největší pravděpodobností autobus určitě naplní, loni to bylo dost narychlo.....

to Vallynka:

Toho se bát nemusíš, ta masa lidí je jedna z neodmyslitelných věcí Loveparade i Streetparade, bez které by to nebylo ono smile39
dance-girl
pá únor 29, 2008 12:30 am
těch milion lidí je právě na LP úžasnej, dodává to atmosféru Very Happy

a jak už taky bylo řečeno, davová psychologie funguje spolehlivě, člověk se cejtí anonymní, nechává proudit city a vášně atd Smile
climax
čt únor 28, 2008 2:12 pm
Vallynka
Toho bych se nebál - v tom davu ti ani nepřijde, že tam je dalších milion lidi Very Happy
Vallynka
čt únor 28, 2008 10:38 am
JEDEEEM!!!
Tak Love Parade si rozhodne nenecham uz tenhle rok ujit!
Akorat se bojim ze dostanu schyzu z tech moc lidi....Doufam ze me tam neuslapou.....
mangowild
so únor 23, 2008 4:51 pm
vim je jeste brzy ale ten bus se plati na miste nebo se musi rezervovat kolik jelo minuli rok lidi
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 46, 47, 48  Další Strana 47 z 48

Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz