FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LOVEPARADE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Love parade loveparade

dortmun street parade berlin

love parade
Andy
st červenec 28, 2010 8:01 am
hohoho, Eloooooooooooooo, jsi nejlepciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii SurprisedD nazor ti neberu, ja na to mam svuj nazor a ten kvuli tvemu komentari rozhodne nezmenim, i kdybys to napsala sebelip. A uprimne, vem cert par hodin cesty do Nemecka, ja se dozvedet, ze se neco takoveho stalo, rozhodne uz tu naladu na to se bavit dal, mit nebudu. A libilo se mi, ze nevystoupili po teto tragedii ani DJs. Takze se kochej dal fotkami, videii a rikej si, jak to byla skvela LOVEPARADE a skoda, ze byla posledni. Tyto masivni akce vzdycky vedou k nejakym problemum. Stacila treba Pohoda Surprised( hezky den, preji
kukuk
út červenec 27, 2010 9:20 pm
me zase mrzi, ze hned rikaji, ze uz nikdy LP nebude. Samozrejme je velka skoda 20 zivotu, ktere nikdo a nic uz bohuzel nevrati, ale tohle se bohuzel nekdy stava. Obcas spadne na fotbale tribuna a taky ho hned nerusi. Dle meho by jen pro priste chtelo najit misto, kam se v pohode vejde tolik navstevniku a lepsi organizaci, aby se to uz nemohlo opakovat.
oakey
út červenec 27, 2010 9:15 pm
Deadparade
Je ironické,že k této tragedii došlo pravděpodobně zrovna při vystoupení toho nejhoršího dj na světě-totiž Tiesta.Boys Noize nám pak následně slíbili,že již nevystoupí.Paradox je i to,že se něco tak těžko uvěřitelného stalo zrovna v Německu,kde jsem byl snad už na více jak 10 festivalech a nikdy(na rozdíl od těch domácích)jsem nezaznamenal byť jen náznak nějaké špatné logistiky.Ovšem ruku na srdce,minulý díl Loveparade byl až na dvě-tři vystoupení kvalitativně snad vůbec nejvýše,ovšem pokud njiž není Love Parade spojená s Berlínem,pak to prostě už bude jiný podnik,jen ne LP.Věřím,že starosta města odstoupí,organizátor si půjde sednout na pár let do chládku(tomu ovšem nevěřím ani v Německu) a již nikdy nikdo nebude jméno původní manifestace zneužívat,aby z toho něco vytřískal.Lépe je udělat si na pár dní výlet do německé metropole a na cosi podobného raději rychle zapomenout.A můj názor na fotky,taky to nechápu

reakce na článek: Tragický konec Loveparade v Německu
James
út červenec 27, 2010 7:20 pm
Ela
Take souhlasim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út červenec 27, 2010 3:30 pm
Ela - Souhlas
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
út červenec 27, 2010 2:22 pm
ela
amen kocicko smile28

lepe bych to nenapsal, presne jsi vystihla podstatu veci ! diky ti za tato slova ...
Ela
út červenec 27, 2010 2:06 pm
Nechápu, co tady řešíte za nesmysly otázkami typu ,,proč lidi pařili dál, proč jsou zveřejňovány fotky a videa tančících, proč tam návštěvníci byli až do konce..." Nikdo tímto tuto hroznou tragédii nechce znevažovat, zneuctívat nebo nějakým způsobem přehlížet. Nejprve, než budete hodnotit a odsuzovat, tak se vtělte do těch, kteří tuto poslední LP zažili a kteří se mohou díky bohu nebo díky osudu o své ,,postřehy" z LP s vámi podělit.
I když jsme s přáteli doslova o pár metrů a o pár minut unikli tomu, co nás mohlo stát zdraví nebo život, o vlastní tragédii jsme se dozvěděli až kolem 20 h. prostřednictvím sms z Čech. Nedovedete si ani představit, jak nás ta zpráva doslova šokovala až otřásla. A věřte, že další pocity z akce byly tímto velmi silně ovlivněny. Přesto jsme zůstali až do konce, neboť nám bylo tou dobou nadmíru jasné, že tato LP je tou poslední a nevěřím, že by nikdo z vás, kdo by na LP jel půl dne, jí po cca třech hodinách sladkého a ještě nevědomého tančení opustil. Stejně se zachovalo cca 1 mil. lidí, i když pravda, mnozí o té hrozné události nic nevěděli. Všichni fotili, všichni natáčeli a věřím, že všichni si své záběry mezi přáteli přeposílali. Proč tady tedy hanit zveřejňování průběhu LP? Pokud je vám to proti srsti, fota si prohlížet nemusíte.
Než tedy prosím tady pronesete další podobná slova výše zmíněného typu o zneuctění, zauvažujte, zda by neměla být spíše adresována těm, kdo koncepci této LP schvaloval a kdo nyní tak nesmyslně argumentuje, aby se zodpovědnosti za tolik promařených mladých životů zbavil.

Za sebe i za své přátele vyjadřuji upřímnou soustrast pozůstalým a smutek nad celou tragédií. ... Sad((
Andy
út červenec 27, 2010 12:19 pm
nic proti, mam rada tuhle hudbu, spoustu super DJs, ale nikdy me to nelakalo, asi jsem mela strach z toho mnozstvi lidi. No nic, je mi to proste lito a trosku ucty by nebylo na skodu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út červenec 27, 2010 12:11 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út červenec 27, 2010 12:11 pm
pro hodně lidí to byla zábava až do konce, většina z nich ani nevěděla že se něco stalo.
d_p
út červenec 27, 2010 11:55 am
Andy
a nebyla to snad skvela zabava nez se to nestesti prihodilo ... ? Cool
Andy
út červenec 27, 2010 11:36 am
prave ze doslo, k tragedii, no dobre, jen muj nazor Surprised( proste na jedne strane fotky s mrtvymi, na druhe, jako by nic, skvela zabava. Fakt smutne
heerer1
út červenec 27, 2010 10:51 am
Andy
a proc by nedal, akce se konala, bo se ma delat jako by k necemu nedoslo?....nechapu
Andy
út červenec 27, 2010 10:10 am
hlavne nechapu, ze po te tragedii sem jeste nekdo ty fotky dava, super
heerer1
út červenec 27, 2010 6:59 am
dohitsch
diky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út červenec 27, 2010 12:17 am
je to hnus Sad
kuky
po červenec 26, 2010 11:24 pm
tak uz 20 mrtvych Crying or Very sad herzliches Beileid !
maminka
po červenec 26, 2010 10:03 pm
Nemá někdo set Charlieho Lownouise?

reakce na článek: Stahujte sety z Loveparade 2010
Přemek Slaný
po červenec 26, 2010 9:56 pm
Gusman a mraky
Zdravím. Ke gusmanovi a fotkám bych řek toto: TY MRAKY PROSTĚ JEN VĚŠTÍ VELKEJ PRŮŠVIH, CHCEŠ-LI TRAGEDII. V tom kontextu velmi přesná EXPRESE (svnj. německý a rakouský expresionismus).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gusman
po červenec 26, 2010 7:44 pm
Martine je to 3D objektiv pujceny od kolegu z nemecka, uz tam par kusu maji Very Happy
music
po červenec 26, 2010 6:42 pm
když jsem se dověděla co se stalo dost mě to šokovalo a je mi líto že 19 lidských životu je zmařeno:-(...po přečtení několika článku jsem narazila v jednom na diskuzi kde stálo tohle: To se dalo čekat, že se to stádo volů podupe navzájem, navíc když jsou posilněni alkoholem, drogama a v euforii z techno muziky. Vůbec se nedivím, že to takto dopadlo....tohle mohl napsat jen idiot, zajímalo by mě kdyby byl v té mase lidí a z obou stran se na něj lidi tlačili a on se nemohl ani hnout co by asi tak dělal....dost mě to vytočilo,prostě jsou lidi, kteří to svalují na alkohol a drogy....není fééér takhle odsuzovat lidi...Ti co tohle píšou by se spíš měli zamyslet nad tím jakej blb mohl vymyslet vchod a východ v jednom místě pro asi 1,6 milionu návštěvníků takové party...

reakce na článek: Tragický konec Loveparade v Německu
Marcela
po červenec 26, 2010 4:49 pm
Dík za uznání, ale synátor je už puberťák a stejně jako maminka pařmen Idea S malým děckem bych si asi netroufla Mad Lidičky, dávejte na sebe pozor. Chceme si přece užívat smile32
Pa...
po červenec 26, 2010 4:27 pm
že by polarizační filtr vhodně použitý?mraky jsou plastický že by člověk řek že má Štěpán ten nový a dlouho očekávaný 3D objektiv....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
po červenec 26, 2010 3:31 pm
jonny + pepa
jonny : clovece floaty hraly do cca 20h, main stage do 23h, kdy po setu tusim luka slatera rekli akorat : "mily navstevnici, loveparade skoncila". a love stage hrala az tusim do 00.00 nebo 00.30, tak aby areal nejdrive opustili lide z mainu a pak z lovestage. i tak ale byla dalnice slusne zacpana smerem z arealu. kdyby ji otevreli uz dopoledne, misto tragedie bychom ted resili, kdo kolik vypil pivek a jak hral tenhle a tamten.

pepa : ze by HDR, hm Smile !? fotky vypadaji dobre, ale vseho moc skodi, to zase jo Smile ...
Pepa
po červenec 26, 2010 3:09 pm
Fotky...
Ty fotky jsou v PC tak vyumělkovaný, že se nabízí otázka, jestli tam Gusman vůbec byl...
hmmhg
po červenec 26, 2010 2:59 pm
mjh
v Dortmundu ploty nebyli,stage se stavila den předem a lidé se jen shromažďovali

reakce na článek: Stahujte sety z Loveparade 2010
LoveP
po červenec 26, 2010 2:06 pm
co rict
kdyz jsem vcera slysela co se stalo na LP,byla jsem zdesena. Chystala jsem se na tu akci take,ted si rikam,ze mozna lepe,ze jsem nejela.Mrzi me,ze se ta akce zrusila, protoze takovedle skvele veci by se mely zachovavat. Celym problemem je,ze lidi se snazi rok co rok setrit na vecech,na kterych by se ale setrit nemelo.Nejradeji by vytriskali z lidi co nejvic,ale sami pro ne neudelali nic.Puvodni myslenka techto akci byla preci pobavit lidi, dat jim zazitek a ne aby tam prislo o zivot tolik mladych lidi.Je to proste strasny. Preci i nejvetsi tupec si musi dat 1+1 dohromady a dojit k zaveru,ze uzavrit lidi do takove kralikarny a dat jim jeden vstup a jeden vystup,ze je to logicky blbost. Je to tak vsude.Jedu na halovou akci a tam je to stejne. Prikladem Tiesto. Snaha vydelat co nejvic dopadla tak,ze v hale bylo naslapano o kupu vic lidi. Rozhodne vic,nez byla povolena norma bych rekla. Nedalo se tam nic. Na hajzl jsem sla hodinu. I tam se mohlo stat,ze by to nekdo nezvladl a neco se mohlo posrat. Kdyz ted nad tim premyslim, todle se muze stat kdekoli. Uz tu bylo receno,ze se to muze stat i v metru. Ale proc se todle deje? Byl by to takovy problem uzpusobit ty mista konani poctu lidi? Nebo co organizace cekala? Hudba,adrenalin,alkohol,drogy,stisnene prostory a organizace na vyliz p*del,todle jsou vsechno aspekty,ktere vedou k takovedle tragedii. Co k tomu rict. Omluva nestaci. Todle je proste provar. Ale lidi, neodsuzujte LP. Ma toho za sebou dost. Hodne lidi si tu v minulosti prozilo sve, super hudbu,atmosferu atd. Vzdycky kdyz se neco pos*re,tak najednou kazdej dava ruce pryc. S timdle bych teda zit nemohla.Sad Nema cenu to uz nejak komentovat. Jen doufam, ze si z toho ostatni vezmou pri organizovani dalsich akci ponauceni.. A budou myslet na zadni kolecka. Skoda tech lidi. Sad Uprimnou soustrast pozustalym.

reakce na článek: Tragický konec Loveparade v Německu
Jonny
po červenec 26, 2010 2:01 pm
Zajímalo by mi kdo tam byl jestli ta akce proběhla až do konce, sledoval jsem tu akci online a potom to vypadlo tak jestli ještě potom hrál Westbam nebo Guetta nebo jestli to kolem tý 9 hod skončilo, jinak je to fakt škoda že to tak dopadlo pro těch 19 lidí!!! Odkdy to věděli na hlavní stage? Vůbec mi nejdou do hlavy ty ploty, vždyt je to nevýdělečná akce! Těch pár triček nepočítám

reakce na článek: Zájezd na Loveparade 2010
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
po červenec 26, 2010 1:13 pm
heerer
jj, respekt Smile.

btw, nejsem tedy jeste hrdy otec, ale zato jsem kdysi byl parit s mamou, na transmission v roce 2007 - porad chtela na nejakou z akci, ktere vymetam, tak prisla s lupenama a pridala se k nasi parte Smile Very Happy ...
docela jsem cumel, ve vysledku se ze me stal "vodonos" - akorat jsem behal pro redbull s vodkou, lol Smile.

takze good luck, at vam to vyjde Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
po červenec 26, 2010 1:07 pm
no comment
je to strasny, co se stalo Sad ... a jeste strasnejsi je ted videt, jak od toho davaji vsichni ruce pryc a podhodnocuji pocty lidi, jez se akce zucastnili. jak proboha mohli akci oplotit v prostoru pro cca 300tis. ? kdyz se uz leta navstevnost pohybuje hodne nad 1 mio ??? hlava mi to porad nebere a jeste dlouho nebude ... Surprised ! hned vedle arealu dalnice jak krava siroka, kdyby ji otevreli pro lidi, nic podobneho se stat nemuselo, do i z arealu na ni pristupy byly, resp. nebyl problem buldozery trochu upravit kopecek za plotem. cestou zpet jsme staveli v dortmundu v miste konani te minule LP a o nic vetsi to nebylo - jediny rozdil byl v pruchodnosti, dalnice je k tomu jako delana.

take nerozumim tomu, proc pri LP lide vadili a byli oploceni a minuly tyden byl v poruri nejaky festak pro sirokou verejnost a zavreli kvuli nemu snad 20km dalnice (nebo 50 ... ?). odpovedni lide z radnice by meli sedet !

kdyz pominu tu tragedii, s niz tuto akci budu mit uz navzdy spojenu, mohl to byt paradni zazitek jako nikdy predtim. a to nejen hudebne ... djs na stage i floatech hrali uzasne ! ale to ted nikoho nezajima, ani myslim nebude. snad casem. pokud mohu mluvit za sebe, v dobe sladke "nevedomosti" jsem zaparil skvele ...

porad si rikam, jake jsme meli obrovske stesti ... dostali jsme se z tunelu ven vychodem, jez byl otevren po vypuknuti paniky. ani cca 30-50m od mista tragedie to nebyl zadny med, lokty litaly vsemi smery, lide rvali apod. ani si nechci predstavit, jake to muselo byt na miste. ale ani ve snu nas nenapadlo, ze by to mohlo skoncit takto Sad.

nu, jedna legenda skoncila, uvidime zda ji nahradi nekdy v budoucnu podobna akce ... kdo vi, treba se i loveparade jeste nekdy dockame.

RIP
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Další Strana 2 z 48


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz