FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LOVEPARADE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Love parade loveparade

dortmun street parade berlin

love parade
heerer1
po červenec 26, 2010 12:06 pm
Marcela
Husty, mamca se synem na Rave Very Happy Very Happy Respect!
Jsem zvedav az moje zlato(dcerka) zacne chodit, zda s ni budu krepcit na nejaky podobny akcicce Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
po červenec 26, 2010 12:01 pm
To je teda síla. Na tiskovce k tý tragédii prý nějaký komisař prohlásil že se Loveparade účastnilo asi jen 150 tisíc lidí. Nikdo kdo tam byl tomu číslu nevěří.
Více na Loveparade Raver Count
vlasy
po červenec 26, 2010 11:28 am
kdo jezdite ven vite ze se tohle muselo stat byla to jen casovana bomba ,preplnene akce ,misto akce tanecni to sou jen mackanice ..nedokazu si predstavit jet bez kamaradu zpet domu RIP vsem lidem :-(sem z toho v p...

reakce na článek: Westbam: "Pořád jsem v šoku..."
Marcela
po červenec 26, 2010 9:07 am
Loňská Street Parade byla deštivá a navíc před Operou, kde bývá normálně Stage a ruské kolo bylo staveniště. SP jsem si užila z různých úhlů pohledu. Jednou s kámoškou, pak se synem, s manželem i na Lovemobilu. Vše má něco do sebe. A jak už bylo řečeno, je to ověřený terén, velké prostranství. A jak vzniká panika je jasné. I StreetP. nebývá vždy bez obětí. Idioti se najdou všude. To by jsme fakt museli sedět doma na zadku a i tam nemáme jistotu, že nám nespadne strop. Kéž by nám letos chtělo v Curychu svítit sluníčko a my si užili pořádný rave Very Happy
d_p
po červenec 26, 2010 8:59 am
mam pocit ze tu neco nehraje. Vsichni tu resite fakt jak Loveparade selhala a take ze ano, po urcite strance veci. Zcistajasna je to proste spatna akce a hotovo, DJs neDjs, proc tohle Loveparade neprictete k dobru? Co si tu pamatuju vsichni sjte se tesili a najednou vsichni delate jaky to byl odpad a ze toto se muselo stat.
Pri takhle velke akci to byla jen otazka casu, ta akce byla vzdy jeden velky adrenalin ale ted mam pocit ze jste ji vsichni odepsali a na vsechno dobre jste zapomneli.
Samozrejme plati, ze i jeden lidskej zivot je nad vsechny party na svete, ale tohle si Loveparade nezaslouzi. Tak jak, byla to hudebne dobra akce nebo ne ... ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
ne červenec 25, 2010 11:09 pm
R.I.P.
Zdravím,

před chvílí jsme se vrátili. Jeli jsme tam autem s partou přátel a přes noc zůstali v hotelu. Musíme říct, že jsme se podruhé narodili v momentě neštěstí jsme byli v onom tunelu asi 100metru před tim. Byli jsme uplně nalevo a tudíž jsme stačili odejít v momentě, kdy policajti pustili plot, který vedl k floatům zboku. Za náma už jela první sanitka na místo neštěstí. Člověk si pak uvědomí, jak málo chybělo... nedat si Kebab v centru, nevypít si pivko, nezastavit se u "floatu" v centru a bylo by vše jinak a já jsem tento článek už ani nemusel psát.

Ti , kteří tam byli ví, kdo toto neštěstí zavinil. To co se ukazuje v médiích a podobně už je jen mediální bublina. Ti jednotliví pořadatelé a policisté, kteří toto na základě příkazů zavinili + samotný koncept uzavření akce mezi ploty. Kdybych neměřil 2 metry a nevážil přes 100kilo, tak už sám o sobě mám problém nespadnout. Ostatní by ač nechtěně prostě jen pokračovali a nebo přepadli.
Ti kdož byli v tomto tunelu před či při neštěstí ví nejlíp, kdo to zavinil a ti jenž toto zavinili asi ještě dlouho nebudou spát. Stejně jako já a mí přátelé na tuto akci do smrti nezapomenou a městečko polní nemocnice budou mít ještě dlouho před očima. Jediný, kdo zaslouží pochvalu je záchraný sbor a složky armády, kteří zajistili techniku.Ale jak říkal i kamarád - ti musí - ti jsou ti poslední - ti chybovat nesmějí.

Více není co dodat k této akci a myslím, že v zájmu úcty k pozůstalým a všem by administrátoři měli přemýšlet o uzavření tohoto threadu...Uzavření, stejně jako se uzavřeli dveře za LOVE PARADE ...
DjDkD@ve
ne červenec 25, 2010 9:59 pm
to Davidos:

To co se stalo teď na LoveParade se naprosto nedá srovnávat se StreetParade, na Streetu jsou obrovská prostranství (parky, desítky bočních ulic atd...), která na té letošní LP nebyla.....
Na té LP to bylo zcela zjevně zaviněno nesmyslnou volbou udělat vchod a východ na jednom místě......

Když bys to bral tak striktně, tak bys nesměl pomalu jezdit ani metrem ve špičce, natož pak chodit někam do klubů a hal na párty, protože panika může nastat kdekoli kde se shromažďují lidé......
heerer1
ne červenec 25, 2010 9:24 pm
2davidos
mas pravdu v tom, ze poradatel ma porad nove a nove misto na poradani a je tezke odhadovat situaci.
Jenze proto jsou odbornici a musi pocitat se vsim, nemluve o tom ze vedeli kolik lidi dorazi, proto mi nejde do hlavy, ze to spatne spocitali!
Je to pruser a jak jsem psal uz vcera, dle me je to opravdovy hodne smutny zakonceni loveparade.
Davidos
ne červenec 25, 2010 9:09 pm
na druhou stranu si myslim, ze ten putovni charakter akce byl nestastny v tom, ze organizatori, policie atd. jdou vzdy do noveho prostoru, kdy v podstate odhaduji jednotlive scenare situaci, ktere nejsou vubec proverene a pak staci jedno zavahani, viz zpusob privodove cesty a je to prusvih s fatalnimi nasledky, coz doufam, svycarska streetparade nastesti zvlada...
Davidos
ne červenec 25, 2010 9:00 pm
Marcela:
Nechci strasit, ja uz na streetparade nemusim, byl jsem trikrat a bohuzel, to bezohledne chovani davu na te posledni me odrazuje na tuhle akci jet uz nekdy znovu ... ty lidi tam uz nejezdi za tou skvelou muzikou a atmosferou, ale co nejvic si uzit sam pro sebe, bez ohledu na ostatni lidi kolem, tam uz byl neprijemny pocit z nekontrolovaneho davu.

reakce na článek: Tragický konec Loveparade v Německu
herer1
ne červenec 25, 2010 8:57 pm
focus souhlas!

Marcelo a proc by na street p. nemohlo dojit k panice a nasledne k uslapani?
apollo
ne červenec 25, 2010 7:48 pm
Velká tragédie!!!Nechápu jak to někdo může takhle posrat..Organizátoři na h..

reakce na článek: Tragický konec Loveparade v Německu
Marcela
ne červenec 25, 2010 6:35 pm
Je to maras!!! Když jsem to uslyšela ve zprávách, úplně jsem se zděsila a vyhrkly mi slzy, doteď je nemůžu zastavit. Sama se chystám se synem na Streetparade do Curychu. Tam sice nic takového nehrozí, ale i tak mi běhá mráz po zádech.

reakce na článek: Tragický konec Loveparade v Německu
Focus
ne červenec 25, 2010 6:02 pm
Pokrytectví
Love Parade pozbyla dávno svého původního významu,po roce 2001 už to měli utnout.Spousta povrchních lidí ovšem chtěla okusit atmosférou čehosi,co je dávno pryč,proto jim neuvěřitelně dementní promoter vyhověl s tím,že zachoval rádoby svobodný princip volného vstupu a prakticky nijaké organizace,přičemž se prakticky jednalo již o komerční festival,kde je nutné omezit maximální kapacitu a regulovat koridory(Před týdnem na Meltu! ve stanu sponzorovaném časopisem Intro,pokud tam bylo již více jak dvacet lidí,museli jste pro jeho opuštění využít rázem jiný exit a naopak).Tady počítali cca s 1 milionem a nakonec tam údajně přišlo až o třetinu více lidí(!!!),jak stádo,aby náhodou nerušili počestné občany města byli tito lidé v ohrádce mezi dálnicí a koridorem od hlavního nádraží a nikdo zde neusměrňoval směry průchozích pruhů.Na všechno jen bezmocně dohlížela policie,která v žádnem případě nemůže nikdy suplovat roli organizátora formou profesionální pořadatelské služby.Kdo tedy může za celou tragedii?pokrytecká radnice a především chamtivý a tentokrát i neuvěřitelně promitivní promoter.Ten by si měl jít sednou a rádní by měli odstoupit.V případě Německa i věřím,že k něčemu podobnému brzy i dojde..

reakce na článek: Tragický konec Loveparade v Německu
Mircus4
ne červenec 25, 2010 3:22 pm
Nestesti..to si LoveP.nezaslouzi Organizova Festak pro 1.4 mil lidi neni prdel hold Big chyba
PETA
ne červenec 25, 2010 1:26 pm
Nechapu organizatory stačí mi občas když jdu někam na koncert a je to blbě zorganizované viz koncert Depeche mode v Praze v EDENU LIDÉ NAS MALEM UŠLAPALI KDYZ SME ODCHÁZELI.....

reakce na článek: Na Loveparade tragicky zemřelo 15 lidí
Lapi
ne červenec 25, 2010 12:20 pm
Rána myslím že ne vždycky snad lidi maj mozek ne,ale je to neštěstí jak prase!!!

reakce na článek: Na Loveparade tragicky zemřelo 15 lidí
heerer1
ne červenec 25, 2010 10:19 am
uprimnou soustrast! ...ze by to byla posledni rana pro LOVEPARADE??!
Tomas
ne červenec 25, 2010 9:54 am
R.I.P
FUCK OF PROMOTERS

reakce na článek: Na Loveparade tragicky zemřelo 15 lidí
muhaha
ne červenec 25, 2010 8:37 am
to mohl vymyslet jen kretén vstup do areálu přes uzavřený tunel. to si o průser přímo říkalo. to je jak kdyby se na Hradhouse chodilo po hradbách Smile německej fetišistickej nesmysl (hlavně že se o sebe mohli třít jak lososi) !!!

reakce na článek: Na Loveparade tragicky zemřelo 15 lidí
Anonymní
so červenec 24, 2010 10:43 pm
Bych snad ani neresil lidicky!15 nas uz je tam kde urcite dneska bejt nechtelo:(Uzijte si i pleasure i kdyz tam nejste.Obcas se neco podobneho stane ale bohuzel u nas to je ob rok horsi a horsi.Sobota s Buty a s faj lidma lepsi nez radit na technu......MINIMALU:)
Bavlna
so červenec 24, 2010 9:08 pm
Poslouchám radio sunshine live a tam to taky nejede. Jedou svůj program. Takže si budeme muset počkat až na záznamy. Ty snad budou.
taiflikjenda
so červenec 24, 2010 9:05 pm
a tim radiem to jede nekde na nete ci ne
taiflikjenda
so červenec 24, 2010 9:04 pm
a da se nekde dozvedet jestli to znovu pojede?
Anonymní
so červenec 24, 2010 8:58 pm
živé přenosy byly zastaveny kvůli - neštěstí co se tam stalo
Jenda
so červenec 24, 2010 8:55 pm
Me stale nejede nevite kde se to da poslechnout treba na radiu nebo necem takovym


reakce na článek: Časový harmonogram Loveparade
Kopi
so červenec 24, 2010 8:28 pm
Prosím pošlete odkaz kde bezi loveparade Smile diky

reakce na článek: Časový harmonogram Loveparade
Bavlna
so červenec 24, 2010 8:18 pm
Teď se mi nezobrazuje už ani webovka. Prosím nevíte někdo, kde bych se mohla na netu dívat na Loveparade? Děkuji moc
Bavlna
so červenec 24, 2010 8:08 pm
Jj, mám ten samý problém. Ale teď už mi to jede, jsem zpět na Loveparade Very Happy
Stréc
so červenec 24, 2010 8:05 pm
Radis
Bavlna: Měl sem to puštěný, ale asi před půlhodinkou to přestalo fungovat...Sad Štve mě to!!

reakce na článek: Známe program Loveparade 2010
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Další Strana 3 z 48


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz