FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 Swedish House Mafia v Praze « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Swedish House Mafia

Swedish House Mafia One Last Tour

Swedish House Mafia One Last Tour
Kammi
út prosinec 11, 2012 9:12 pm
report
diky za report, dost ma prekvapilo ked sa vypla pocas setu hudba..wtf? to by sa takym profesionalom nemalo stat.. ale teraz už viem čo bol dovod..jinak to bolo good Smile)

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
lukas
čt prosinec 06, 2012 7:08 pm
tragedi jen jim de vo prachy cely smutny 21století Sad
Matejicekkk
čt prosinec 06, 2012 12:37 pm
Pokud je ti jedno zda hráli předem nahraný set či nikoli, tak asi nejsi moc veliký fanoušek elektronické taneční muziky..To, že to byl mejdan s dobrou atmosférou nepopírám, jen bych od hvězd tohoto formátu a za takovéto peníze čekal něco jiného a přesně jak píše CZ/Eilonw že ho to uráží, vubec se mu nedivím..

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
CZ/Eilonw\
čt prosinec 06, 2012 8:28 am
to Ctirad:
Když hráli předem připravený set, tak jsi je slyšet živě nemohl...
Nejsem nějak velkým zastáncem této taneční hudby, ale párty (rozhodně ne koncert) jsem si užil. To, ale jestli hráli předem připravený set mě uráží a mělo by urážet všechny jenž tam byli!
http://www.rave.cz/fotky/16889/fotky-ze-swedish-house-mafia-od-visio-ex/

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
Ctirad
st prosinec 05, 2012 8:33 pm
To Matejicekkk: Já osobně si nepřipadám jako člověk bez mozku, jak si nás nazval. Ano, byl jsem tam a neskutečně si to užil. Jsem jejich fanoušek, fanoušek téhle hudby celkově. Je mi jedno jestli hráli předpřipravený set či nikoliv. Hlavní je, že jsem i já konečně viděl a slyšel živě. Atmosféra byla neskutečná!

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
KLF
st prosinec 05, 2012 12:08 pm
podobné pocity
jenom, mávání vlajkou bylo u songu Coldplay - Every Teardrop Is Waterfall (SHM remix) ...

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
Matejicekkk
st prosinec 05, 2012 1:39 am
*SHM
Matejicekkk
st prosinec 05, 2012 1:37 am
playbag
Jaképak právo na playbag.? Jsou to jedni z nehznámějších djs na světě a ti, by dle mého názoru rozhodně neměli mít mix předem nahraný a naopak dokázat, že jsou mistři svého řemesla.!! Zlatý mistr Chris Liebing, Luke Slater a podobní borci kteří stále dokazují že jsou nejlepší.! Plná hala party people? To bych spíš viděl na plnou halu mainstreemových nobrain lidí, kteří si koupí lístek za nereálné peníze a jdou na akci, protože se na ní prostě jde a je to SWH...Fuj..

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
Ctirad
út prosinec 04, 2012 4:00 pm
# tohle může být i klidně hashtag na twitteru. I když je jasné, že se jednou SHM vrátí.

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
m.key1
út prosinec 04, 2012 11:21 am
playbag
Zaslouží si hrát na playback? A to jako proč? Jsou to DJs, ne? Kdyby to byly zpěváci, tak ok. Ty alespon tancujou, behaj po podiu a maji nejakou pohyblivou show. Ale tihle 3 dementi jenom stoji a delaj, ze krouti cudlikama. Very Happy Stejny to ma i Guetta, Solveig, Avicii atd. Staci si poslechnout par setu z letnich festivalu. Ty sety jsou vsude stejny. Takze fuck off tyhle stars. Pa

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
PETERA
út prosinec 04, 2012 10:46 am
Playbag
Musím říct, že playback u POP hvězd je normální, protože člověk není schopný sladit na vteřinu kompletní audiovizualni show. Dle všeho hráli převažně svoje tracky a remixy a tak si to zaslouží hrát na PLAYBACK. Nedokážu si představit, že na své show by RIHANA, LADY GAGA zpívali 100% live.

reakce na článek: Report z koncertu Swedish House Mafia
Kammi
čt listopad 29, 2012 4:58 pm
listek
Nabízím jeden lístek na stani za 1000,-, predani pred O2, piste na kammi007@seznam.cz cca do 18 H Smile)

reakce na článek: Tip: Záznam z One last tour ze Stockholmu
PetR04
st listopad 28, 2012 5:20 pm
Listky
Nabízím jeden lístek na stani za 900,-, piste na vymetal.petr@email.cz
B2lik.
st listopad 28, 2012 12:33 pm
Respekt za tvuj nazor !

reakce na článek: Tip: Záznam z One last tour ze Stockholmu
Johana
čt listopad 08, 2012 9:25 am
No jo...
Tak ja tohle taky uplne nemusim, ale neni treba na to nadavat, nee? Kdyz to nema nekdo rad, tak at to neresi.. verim, ze se najde spousta fanousku, ktery to bavi, tak je to dobre pro ne, ze se dockaji!! Stve me, ze jsme v tyhle republice vsichni tak agresivni a neprejicny... a jenom kdyz nekdo zahraje nam do spravny noty, tak pak jsme teda radi. Boze. Stop being so hateful!!!

reakce na článek: Show Swedish House Mafia se již řítí do Prahy
Nákaza SHM!!!
pá říjen 19, 2012 4:39 pm
Děti sebou!A duhové vlajky!!!
Tady všichni žvaní jaká je bageta srač..a když jsou na 4 hodiny někde SHM ,tak i ti co jsou velcí fanoušci techna,a Svana,atd...tak najednou přemýšlí o nákeze jménem SHM!
lukas kopulety
čt říjen 18, 2012 7:08 pm
for ryek
chtěl sem jít už ne Sad
ryek
čt říjen 18, 2012 4:32 pm
..vyprodáno není.Bude to koncert s koncem okolo 24:00 hod...a potom možná po Praze někde after..nic víc...za cca.3 hodiny 990 Kč,respektive ted už 1300 Kč, to za to nestojí...
jim
po říjen 01, 2012 6:40 pm
RE: Za 1 hodinu vyprodáno.
To as ne:D kdyz sazka ticket prodava jeste asi 2000 listku;)
lukas
po říjen 01, 2012 3:04 pm
for anonym
máš pravdu bohužel

reakce na článek: Přinášíme videospot na One Last Tour
Anonymní
ne září 30, 2012 4:40 pm
Disko skurvena komerce skoda penez lidi proberte se
Anonymní
so září 29, 2012 8:14 pm
docela by se hodila informace, jestli to bude celonoční párty.
SOLD OUT!
so září 29, 2012 9:17 am
Za 1 hodinu vyprodáno.
Anonymní
út září 25, 2012 11:08 pm
Kašlu na Áčko ,jedu na SHM!!!To bude smažba!!!Předskokan Madonna!
lukas kopulety
út září 25, 2012 1:45 pm
to bude jízda Smile Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
út září 25, 2012 12:52 pm
Swedish House Mafia v Praze
One Last Tour

29. 11. 2012 - O2 Aréna Praha

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz