FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ORION HALL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

orion hall

vystaviste brno techno minimal yoji

orion hall
Fil
po říjen 20, 2008 5:53 pm
Videa Orion Hall
skais
po říjen 20, 2008 5:50 pm
Tak asi nejhorší byl konec ve 4:30??????? A až do scota hudba nic moc ale pak Twisted Evil už bylo dobře
tentotydlinonc
po říjen 20, 2008 5:01 pm
no lol, já tam zase vypadám Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
po říjen 20, 2008 4:04 pm
FOTKY
Pár fotek na NEČUM.eu
willi
po říjen 20, 2008 3:54 pm
100%
Orionka bola bombaaa, Yoji,Scott Project,Rush... boli sme velmi,velmi spokojný,riadne nárezy..Perfektný zvuk,svetlá,atmosféra,kočenky...Určite sa zúčastnime znova.Škoda len že tu na Slovensku zatial tak možeme snivat o niečom podobnom.Klobúk dole pred šoumenom Yojim. willi
Ja_na
po říjen 20, 2008 3:49 pm
Sety
Cauky, jsou nekde k dispozici sety z tyhle akcicky? Po precteni recenze bych si to rada poslechla:)
Daniel K.
po říjen 20, 2008 11:56 am
5.fotka
jednou jsem tuhle mladou hezkou slečnu viděl.jo jo škoda že to bylo pouze v tom XXXvideu...hahaha
Ala
po říjen 20, 2008 10:16 am
OH
orionka vyborna ... Yoji me uplne rozsekal, je to genialni soumen, ktery nejen ze skvele hraje, ale komunikuje s lidma a vi co dav potrebuje Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po říjen 20, 2008 8:00 am
pawouk

Jo já vim, že to je trochu mimo! Ale tak dal jsem to sem když jsem ten remix slyšel na Orionce a hrál ho Scot Project!
A s tim nickem je to moje věc! Je to na dýl! Ale neboj nejsem příznivcem komunistů! Ani jsem nebyl volit!
A za ty vykřičníky se omlouvám! Je to hold můj zvyk! I v sms je píšu! Prostě všude, nevim jak jsem se to naučil, ale dělám to několik let. Už mě i z jednoho fóra chtěli vyhodit pokud je budu používat tak často!
pawouk
po říjen 20, 2008 12:24 am
2K
trochu off topic, ale nemuzu to uz vydrzet...mam 2 otazecky na tebe...
proc mas nick komunista?
proc vsude cpes ty sileny vykricniky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne říjen 19, 2008 10:31 pm
Dík Anonyme, ale název originálu znám a mám doma celé CD! Ale já se ptal na ten remix co zahrál Scot Project!
Orionek
ne říjen 19, 2008 10:13 pm
2.Strana...
Orionek
ne říjen 19, 2008 10:11 pm
Orion Hall byl luxus...Ale co bych ted rad tak nějaky kontakt na tu blondynku 5 fotka od vrchu..
Anonymní
ne říjen 19, 2008 9:39 pm
Dj Rush-Orion Hall 17.10.2008 Brno part 1 HQ 6:18



[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=dDyf5Qcai-s[/youtube]

solil to major neskutecne
Teczka
ne říjen 19, 2008 9:26 pm
zkomolene jmeno:)
ja kdyz byla na Aaronu Spectreovi, tak tam celou dobu na projekci blikalo AARPN SPECTRE, to bylo taky fajn... nektery veci by si lidi meli trochu kontrolovat, nez je pusti na platno...
Majkelju
ne říjen 19, 2008 9:12 pm
Pavlíček
Někteří zde přítomní by mohli vyrůst a uvědomit si, že kvalita hudby není o věku...Nadávat tu Pavlíčkovi do dědků a psát ať se vrátí do hrobu mi přijde tak trochu patetický. Bohužel jsem dorazil až na konec Luccina setu, ale ten kousek co jsem slyšel, se mi líbil.
rasty
ne říjen 19, 2008 8:43 pm
Scot Project-Orion Hall 17.10.08 Brno sestrih HQ 9:39
mazec neskutecnejjjjjjjj

Link
rasty
ne říjen 19, 2008 8:06 pm
Green Velvet Orion Hall 17.10.08 Brno sestrih vysoka kvalita 8:47 min


Link
Terezka_
ne říjen 19, 2008 7:29 pm
Jóóóó
komunista:ej mam celej set s maurem ...Dj rush-stigma 2004...nazev!!!!!!
Anonymní
ne říjen 19, 2008 6:59 pm
Anonymní
ne říjen 19, 2008 6:58 pm
mauro picotto iguana- http://www.youtube.com/watch?v=p304yG34w-k a zkus jeste http://www.youtube.com/watch?v=UGoBM2TfOao&feature=related napis to na google a stahnes to...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne říjen 19, 2008 6:40 pm
Lidi neznáte někdo název tohodle remixu Mauro Picotta? A pokud by ho měl někdo doma tak by bylo fajn kdyby sem hodil odkaz na stáhnutí! Předem dík!
http://www.youtube.com/watch?v=YOu4kX2kY80
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne říjen 19, 2008 6:24 pm
jen malá poznámka:poslední stará Orion hall se konala v květnu 2005 Surprised
senior Pavlíček
ne říjen 19, 2008 5:15 pm
Pavlíček by se měl hodit do klidu, v jeho věku.... Počkej až mu prasknou struny, at hraje ale hooodně potichu a hoooodně daleko, nepochopim, sem zvědavá na dalšího adepta co má za sebou půlku století a hraje takovou podobnou sračku!!! Snad jen: vrať se do hrobu....
Technoberusky
ne říjen 19, 2008 4:50 pm
Orionek nejviiiiiiiiiic akce.jeli jsme tam trosku sklamani,ze to neni na Bvv ale v boby to nebylo vubec spatny ba naopak bylo to kruty.Dj super,nejlepsi byl Green Velvet, Yoji a Rush.Lidicky taky byli uzasny.Tesime se na dalsi,treba uz na BVV. Cool
Sima
ne říjen 19, 2008 4:47 pm
for : nechapu...
pravda pravda pravda ... ja myslela ze mu tu kytaru otriskam o hlavu strasny udelaly by lip kdyby lucca hrala bez neho ... hruza .. lituju luccu mohla to mit u party people o neco lepsi bez to (jak bylo receno dedka )Pavlicka...
nechápu....
ne říjen 19, 2008 4:25 pm
nechápu kdo mohl vydržet poslouchat a ještě koukat na starýho Pavlíčka jak tam div nepřetrhne strupnu dědek jeden a Lucca ani neni slyšet, co bude dál? Vašek a Eva v doprovodu Michaila Poliaka... ? jinak on není komerční a určitě by do toho nešel...Very HappyVery HappyVery Happy
Sizze
ne říjen 19, 2008 3:18 pm
orion bych hodnotil vcelku dobře, zvuk - super, Dj´s móc dobrý, bary vcelku ušli, počet lidí Very Happy dobrý, after vcelku nuda oproti orionu, hudba 5. ale jinak pohoda, nečekal sem víc tak se dá říct, že sem byl spokojen a doufám, že se zase někdy bude konat další orion a kdo ví možná na Bvv
Sima
ne říjen 19, 2008 2:23 pm
tak orionhall byl opravdu uzasny vyborna akce skvely djs vydarilo se to opravdu moc jen skoda ze ne v BVV tak snad priste Wink Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne říjen 19, 2008 1:53 pm
soulbass
tak tos byl asi ty, kdo picoval na natrzenej listek na wc Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další Strana 3 z 30


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz