FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HRADHOUSE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

hradhouse

boskovice hrad silicone soul marco corola mersey

hradhouse
Anonymní
čt červen 24, 2010 9:40 am
...nezaujme, neprekvapi, nenalaka> resite hrozny sracky. A proto scena vypada tak jak nyni. . . Namisto aby jste se sli bavit, tak . . . .
Driv se slo na akci a bylo uplne jedno kdo to kroutil, lidi jeli jak o zivot.
Vse zkurvil net a jeho neskutecne rozumy a info o vsem!
firestarter
čt červen 24, 2010 8:46 am
Přijďte zapařit . . .
http://www.idj.cz/firestarter/

Kdo si libuje ve funky end hard technu, přijďte zapařit Wink

NFS 5 ! ! !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út květen 18, 2010 10:53 pm
komunista
imho lol
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út květen 18, 2010 9:27 pm
Ale je to škoda, prostor tam je vynikající, a ikdyž minulej rok nebyl top, tak to byla hodně dobrá akce! Ale letos to je akce beze jména které by nalákalo lidi! Bez nikoho kdo by překvapil nebo zaujmul!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
út květen 18, 2010 8:47 pm
Pravda klucí....Tenhle rok tam taky nejedu ani nahodou Smile
lukas
út květen 18, 2010 4:06 pm
shit Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út květen 18, 2010 3:30 pm
čekal jsem, že vybalej ještě nějaký aspoň jedno nebo dvě kloudný jména! A ono nic! Vypadá to, že tohle je celá lajna! Musim říct, že letos bych tam nešel ani kdybych bydlel přímo v Boskovicích! Měli by se stydět!
maauroo
po srpen 31, 2009 7:47 pm
je nekde kstahnutí ten jejich spolecnej set?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
po srpen 17, 2009 3:26 pm
To jako chcete říct,že na hlavní stage hráli minimál?...
pěkný kecy....
Mr:Čud
pá srpen 14, 2009 6:12 pm
hráli sranec..všechno na stejný kopyto
Honza K.
pá srpen 14, 2009 4:43 pm
:o/
Když začne z parties mizet atmosféra, zmizí ta jemná a přesto strašně silná energie, niternost, pocit, kdy vás mrazí a zároveň jste tak šťastní a v klidu s pocitem bezpečí... tak je to hodně špatné. Potom to totiž s onou "party" nemá co dělat a už jde jen o byznys, konzum a povrchnost. Tak je to i s drogama... party s elektronickou muzikou netvoří jméno dje, hudební styl nebo množství drog, ale přístup k tomu všemu - It´s a spiritual thing... a bojím se, že lidí, kteří rozumí, je málo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá srpen 14, 2009 9:55 am
Tereza
si pis ze jsi zazila nejlepsi leta, ono to v roce 98 a dal ale i pred rokem 98 jelo hodne vostre Smile
Sice nekdo psal, ze drogy byli jiny nez dnes(asi pravda). Nicmene kdyz se podivas dnes na DnB stage jak tam lidi slapou( a ted nemyslim diky drogam) tak je jasny ze ty lidi ta hudba bavi a dokaze je poradne dostat do varu(vcetne me). Stejne jako pred lety house a techno.
Minimal rozjede jen par lidi jinak je to "slabota"

Ale letosni SOL by se ke korenum opravdu mohl vratit Very Happy
Tereza
pá srpen 14, 2009 8:44 am
Richie Rich
Děkuji za tvůj příspěvek, konečně si jsem jistá, že to není mnou (mým věkem a změnou pohledu), ale že se to opravdu hodně změnilo.. Chodím na akce od 98 a zřejmě jsem zažila to nejlepší..Poslední 3 roky je to tragedie... Hlavně s tou people atmosphere...
Díky a měj se....
Anonymní
čt srpen 13, 2009 10:55 am
Sety ceme... Crying or Very sad
olda
st srpen 12, 2009 11:07 pm
vlaky
Posilování vlaků co vím se děje na základě požadavku pořadatele (který se na tom většinou i finančně nebo jinak podílí).
Takže tady bych nehledal problém u ČD...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út srpen 11, 2009 11:43 pm
na lidi z okolo parties se všeobecně sere,v tomle trendu pokračují ČD-leda kdyby Mersey připlatilo,ale proč hrabat se asi musí...uplně něco jinýho Sázavafest-v Kácově na zastávce mimořádně infostánek,reklamní předměty,prodej jízdenek,spoj posílen vagony,uplně jinej přístup...proto sem teď z Hradu jel až v 8,pamatuju ten předloňskej boj s davem nasoukat se do dvou vagonů motoráčku,kterej sem prohrál Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
po srpen 10, 2009 11:26 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po srpen 10, 2009 9:55 pm
@RomikTronik aka bKonan
Pane chytrej, stím posílením spojů se lidem co o si o to píší nedivím. Co jsem jel na HradHouse v roce 2007 (A.Beyer, Marco Carola, Sebastien Leger, Andy C). Ráno když jsem čekal na vlak z Boskovic tak tam stálo cca 250 lidi. Už nevím v kolik to bylo, ale tenhle počet se podle tebe měl vejít do jednoho osobáku?? S jedním osobákem??... Plno lidí taky muselo čekat na dálší spoj..
Byl jsem rád že jsem se tam nacpal. Ani nechci mluvit o jedné holce co zřejmě trpěla klaustrofobií...
Promin, ale jeden motoráček pro tolik lidí je fakt málo...
Kdyby se postarali o jeden vagon navíc nic by se nestalo. Zas tak moc usilí by to nestálo....

Jdu spat čus smile46
SB
po srpen 10, 2009 8:38 pm
Keepsmile
Ja osobne minimal taky moc nemusim , ale dle meho nazoru hral Umek rozhodnej nejrychleji ze vsech ucinkujich na hlavni stagii , v polovine setu tam byla slabsi minimalova dvacetiminutovka ale jinak to melo rozhodne hlavu a patu a podobalo se to tomu pravymu technu co mame vseci radi Smile, coz se treba neda rict u baileyho.
Melanie
po srpen 10, 2009 8:35 pm
jak to tak čtu tak dobře že jsme jeli na piga
Richie Rich
po srpen 10, 2009 8:33 pm
Já se plně ztotožňuju s Keepsmilem - jezdil sem od 1998 do 2002 na akce, pak na to sral a minulej rok sem se jel po letech podívat na páteční Shotgun, kde byl hlavně minimal na hlavní. Po těch letech sem stál mezi lidma a si říkal - co to kurva je? Všichni stáli, čuměli, postrádalo to jakoukoliv atmosféru, jakejkoliv groove - všichni jenom šlapali zelí na monotónní zvuky. Já si vzpomněl na atmosféru starých cosmiců, probošťáků nebo první dekadence v český lípe, mácháč tenkrát taky valil, Elko Pardubky 1998-2002 valilo taky super. A najednou stojim po šesti letech na akci a všichni stojej a čuměj. Nikdo moc nepařil, i když všichni byli moc. Fakt divná atmosféra. Nevim jestli je to dobou a zestárnutím, nebo jsou horší lentilky než bývaly (jak již někdo v debatě zmiňoval), popř. jestli mi došel veškerej endorfin, serotonin nebo neuronin Very Happy - každopádně já se nebavil... Dneska opravdu málokdo hraje starý techno, doba pokračuje, taneční festivaly ovládá trance, minimal a dnb... Lidi jsou jiní, generace jiná, všechno je jinak Smile Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
po srpen 10, 2009 8:30 pm
2 Pavel: nene nejsem žádnej dramíkář... jen nejsem ten z novodobý generace, která jede jen jeden těžce specifikovanej styl a ostatní odsuzuje. Bral jsem a beru elektronickou hudbu jako celek. Řekl bych že jsem jeden z mála, kterej může vyrazit na Sensation White, zrovna tak na HipHopKemp, do Roxy na Bush, koncert kdejaký kapely zrovna tak jako na freetekno.

Jen sem sem napsal, že poprvé za dlouhá léta jsem šel z akce dom ještě za tmy protože to byla nuda. Chápu že styl co tam drsně řezal od podlahy Umek, Bailey apod. má mraky vyznavačů, mě se jen nelíbí že atmosféra na HHOUSE byla NULA. Krom nějaký první řady, která se trochu hýbala. Navíc mě vysvětlovat že je to to inteligentní techno, který se musim naučit poslocuhat, hledat v něm skrytou energii... děkuji nechci. Richie Hawti, Villabolos nebo Jooris Vorn, který +/- řadim do tohohle štýlu mě třeba dokázali hodně chytit a mělo to fakt energii aniž by to mělo 140 BPM, ale HH09 main stage byla prostě špatná edice o jednom loopu a pár zvucích.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
po srpen 10, 2009 8:15 pm
dobrej příklad nenajdeš prostě... Smile
SB
po srpen 10, 2009 7:50 pm
xxx
kdyz nevis tak nepis ............
xxx
po srpen 10, 2009 6:52 pm
teda ten umek to teda vali jak svin a tech rukou nahore..
blbej priklad
SB
po srpen 10, 2009 3:38 pm
Umek to tam rezal nahodou drsne , treba tady zrovna nejake videjko Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=lDOGCeNUQz0
RomikTronik aka bKonan
po srpen 10, 2009 2:55 pm
Borci...
Borci co to tady zase rozjíždíte za vály? Umek to rozsekal, Bailey taky, zaver Luccy taky dobry. Gregor Thresher nebyl tak akční třeba taky proto že hrál celkem brzo. Na dramci I Am Cyber, Intalex a ráno Sayko. Minimal stage byla dobrá od začátku do konce. To že někdo nehraje to co nejste zvyklí poslouchat, neznamená že je to špatně. Line-up znáte měsíc dopředu. Co mě zklamalo, že nehrál Orbith, nevíte někdo proč? Sem se těšil na raní tanečky.

Míst na sezení bylo málo, ale tak co velice... sem tam nepřišel sedět, a když už tak nejsu máslo a sednu si na perón, schody nebo trávu a pod prdel dám mikinu nebo hromadu letáků na SOL které se válely opravdu všude Very Happy !

No a když jedu na akci, tak nějak počítám stím, že vlak bude plný. Žeprej posilovat spoje Laughing

Já se bavil od začátku do konce Surprised

Po každe akci je tu tisíc remcalů a mám pocit že to jsou pořád ti samí. Třebas by mě zajímalo, co je to za kec, že "akce byla dobrá až na pár drobností." To jako, že třeba v pět ráno byla zima oproti osmi večer? Nebo co teda?

omasti! Razz
firesterter
po srpen 10, 2009 2:02 pm
finch - pravější techno je. .. .
Pravější techno je to co se točí více doprava, věčina zvuku hraje převážně z pravé reprobedny (z pohledu dj) , do levé jde jen šum a praskání z desek.

Pravé techno se hraje z pravých gramofonů a pravého mixážního pultu. Jsou li splněny tyto podmínky, jde o pravé nefalšované techno.

přecházíš na dramec jo? No teda už z tebe začíná bejt velkej kluk. Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po srpen 10, 2009 1:50 pm
finch

No co je pravější? No dejme tomu ostřejší zvuk (minimal má víceméně hlavně hutné basy, ale, né vždy oplívá kupa zvuky okolo, zas samozřejmně né každý minimal track je o ničem je jich moc a moc co stojej opravdu za to) BPM kolem 135-45 zhruba! Peppelino, Reaky, Surgeon, Ian Void... a jim podobní pod tim si představuju to pravé techno! Samozřejmně je to moje představa někdo jiný by řekl třeba něco jiného...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 1 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz