FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MY...přátelé...MINIMALu « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
pá květen 23, 2008 8:37 pm
2 Joe
Pokud tu nekdo haze obrazky vysmivajici se schranzu, nevidim duvod, proc bych tu nemohl postnout taky nejaky srandovni obrazek tykajici se minimalu. A s timhle opravdu zajem o hudbu nema moc docineni, takze strilis tak trochu naprazdno. A pokud si myslis, ze jsem popichovac, tak temito svymi prispevky mi spise dokazujes, ze se mi to popichovani dari Wink.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
pá květen 23, 2008 8:28 pm
2wajdak
wajdaku už jsem ti několikrát říkal, že pokud nemáš rád minimal, tak sem nechod. Nikdo nestojí o tvoje narážky a jestli tě to dokonce baví popichovat (vypadá to že ano) , tak snad ani nechápu, jak můžeš být vůbec člnenem redakce poslouchej.net. Možná by se za tebe měli někteří lidé stydět, protože takhle se nechová člověk se zájmem o hudbu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
pá květen 23, 2008 6:57 pm
Heh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá květen 23, 2008 4:49 pm
Narod Niki

Link


Link


Tomuhle se rika DJ Koncert Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá květen 23, 2008 2:35 pm
wajdak
Nadááár banáne nejkoulinkatější ze všech schranzově koulinkovatějších pekelníků ... Smile To víš rádi vzpomínáme na mládí ...

Užívej víkend a schranzu, sevřená pěst s vytyčeným palcem,ukazováčkem,malíčkem a amokem v obličejové části, Zdááár click,cvak,cink,žblunk domluvil jsem smile55
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
pá květen 23, 2008 1:49 pm
Magion znam, tenkrat ho uvadej Jančařík Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá květen 23, 2008 11:45 am
magion
jj to byl povedenej díl ... Thx za setíky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
click joe
pá květen 23, 2008 11:09 am
opraveno
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
st květen 21, 2008 7:43 pm
2jmenovec:D
Hod to jinam, je to tam pořád plný:/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
click joe
st květen 21, 2008 7:12 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
click joe
st květen 21, 2008 12:15 pm
pozdrav z pátku
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út květen 20, 2008 8:21 am
tak trochu klasiky ... Smile

Link


Link


Link


Link


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po květen 19, 2008 7:31 pm
Nejsme tu od toho, abychom tady zesměšňovali členy,že ne?
...Pokud se minimal nelíbí, není nutné se tady vyjadřovat ale jít na fórum toho stylu, který má dotyčný rád. Nikdo nestojí o hádání se, jestli je minimal špatný nebo ne. Posílejte videa, novinky,fotky, reportáže, nový relasy, ale skrytě si tady nadávat není dobrej nápad. A abych jenom pořád nekecal, tak sem rovnou něco hodím. (Video poze pro adults a registrovanéSmile)


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po květen 19, 2008 5:34 pm
wajdak
boby6killer
po květen 19, 2008 5:14 pm
wajdak
hm hm, Tvoje kamoska rozumi aspon sukani kdyz ne muzice Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po květen 19, 2008 4:58 pm
@wajdak
a ja myslel, ze to prohlasil velky schrunzias marco remus, kterej ma myspace plny sve minimalove produkce Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po květen 19, 2008 4:46 pm
2 boby6killer
To bych mohl kontrovat vetou moji kamaradky :
"Minimal je jako sex bez zasunuti." Very Happy
boby6killer
po květen 19, 2008 4:33 pm
wajdak
jak se to vezme Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po květen 19, 2008 2:22 pm
2 boby
btw trochu offtopic s tou fotkou, ne? Smile
boby6killer
po květen 19, 2008 2:14 pm
obcese
Very Happy jj, ten kdyby se ususil tak se z neho tak metrova lajna da udelat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po květen 19, 2008 11:36 am
bob6killer
uh to je docela fujtajblova fotka. Dejte mu najist a nacpete ho zinkem misto peri Cool
boby6killer
po květen 19, 2008 10:17 am
wajdaku, ty lumpe !! Very Happy Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
ne květen 18, 2008 10:37 pm
Koukam, pratele nejak vyhynuli Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so květen 17, 2008 1:34 pm
....
Musím to sem napsat. Bohužel čím dál víc narážím na to, že producenti dělají tracky, který jsou naprosto o ničem, je tam stále se opakující se smyčka bez jakékoliv originality, bez zajímavých samplů a pak to nazvou minimal. Abych pravdu řekl, tak v už začínám být k minimalu docela kritický, protože najít dobrý track v žánru minimal, není lehký úkol. A z tohoto důvodu si myslím, že minimal je pro hodně lidí těžko přístupný, tudíž ho zavrhují. Mnoho dnešních DJs se totiž někdy řídí tím, že stačí aby ten track byl co nejmín známý a hrají ho. To se dějě hlavně v minimalu. Pak to tak dopadá, když se dočítáte, že Djs hráli nudnej minimal.
Po dlouhým uvažování jsem zjisil, že pokud tomu tak bude nadále, tak minimal se během 3-5 let +- ztratí, nebo se vyvine v něco úpe jiného.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so květen 10, 2008 2:51 am
2 Joe
AD1)Nevim, proc sem michas schranz Smile. Oblecky a dudliky nejsou ma domena Smile.
AD2)Nelibi a bylo by to nadlouho.
AD3)Nelibi a bylo by to nadlouho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
pá květen 09, 2008 6:57 pm
2Wajdak
1.)Ehm..pořád mi není jasný oč ti jde?...Zeptám se tě, proč si myslíš, že je minimal nejhorší taneční hudba a postneš sem Sámera Issu. Pak ti řeknu, že to sem nepatří, a ty sem postneš Ewu farnou a začneš míchat EMO s minimalem, obzvláště když Schranzeři si šijí oblečky, česají si vlásečky a kreslí po sobě.
2.)Za info o hraní přes PC ti děkuju, ale tohle je opravdu moc. Jestli se ti minimal nelíbí, tak je to tvůj názor, a já ti ho brát nebudu. A doufám, že budeš natolik rozumnej, že nebudeš dělat opak.
3.)Optal jsem se tě, proč se ti nelíbí a nebyl jsi schopen mi odpovědět, takže nevidím dál ani jeden důvod, aby jsi na tohle forum vůbec chodil, pokud ovšem nechceš dál provokovat. Myslím to s tebou dobře, ale co je moc, to je moc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrej
pá květen 09, 2008 6:36 pm
Odporucam vypocut si
boby6killer
pá květen 09, 2008 4:29 pm
boby6killer
pá květen 09, 2008 4:26 pm
wajdak
[img]http://images.google.cz/images?q=skrlova&ndsp=21&hl=cs&rlz=1B3GGGL_csCZ240CZ241&start=0&sa=N[/img]

Idea
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 6 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz