FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MY...přátelé...MINIMALu « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne duben 06, 2008 12:45 am
2 Boby
Promin, ale ten set by měli slyšet "Minimalisti".) Já ho poslouchám pořád...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boby 6killer
ne duben 06, 2008 12:21 am
a jsem cokoli jen ne zkusenej,chjo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boby 6killer
ne duben 06, 2008 12:19 am
2 JOE CHAUCER
kamo to se nedela !! posilal jsem ho Tobe privatne !!! ne na veseni na forum, vic vodky uz se snad ani vypit neda...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so duben 05, 2008 11:15 am
Dj Boby 6 Killer aka Milan Kroutil
Nabitej M_N_MaL setík od od zkušeného Českého Dj-e . Přejí houpavý poslech Arrow

http://www.lcdramecky.cz/ALIBABAS/milankroutilmix.mp3
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
pá duben 04, 2008 10:16 pm
man
ja ja.. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
pá duben 04, 2008 10:12 pm
Kollektiv Turmstrasse - Promo Liveset [2007]
Mix Download
starsi ale taky dobrej Smile

Tristesse

Link


Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
pá duben 04, 2008 5:17 pm
Je libo Loco?....Loco Dice!
Díky.)

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
pá duben 04, 2008 12:00 am
Cobblestone Jazz
cely jejich album je bozi.. aj druha mixovana cast..
hej pane, mas dobrej vkus.. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt duben 03, 2008 3:24 pm
Cobblestone Jazz!
Trojice zvláštních lidí s Mathew Jonsonem ve vedení. Vyzkoušejte i tracky s názvem "W" nebo "Lime in da Coconut".)
W-éčko vřele doporučuji...Vyšlo na Cocoon comp. G



Link
jaro.
ne březen 30, 2008 10:00 am
vivat minimal
...jéjéj...tady je toolik minimaalu a tolik o minimaluu...paparadadá... nechť se minimal nese a šíří-to bych si moc přál Arrow nejsem teda výrobce hudby, ale jako konzument můžu říct že mě minimal před nedávnem oslovil dost silně...ale není minimal jako minimal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
pá březen 28, 2008 1:03 am
Joe Chaucer
hezkypekne Bukkador and Tim Fishbeck.. smile44
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
čt březen 27, 2008 10:21 pm
doporučuju tento blog...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt březen 27, 2008 10:18 pm
Bukaddor & Fishbeck - Polterabend
A tak teda ještě jednou:)

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt březen 27, 2008 10:18 pm
Baggy Bukkador and Tim Fishbeck - Campus
Koukám že je tady málo videii.)...Tak něco málo posílám svěží minimálek?.)
Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boby 6killer
čt březen 27, 2008 1:20 pm
2joe
asi jo clovece,ale hlavne je to dobre fungujici kredo.a nemyslim to nijak homeopaticky ;)proste nejak mi to cely sedi. 2kytka: setik je dobrotka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út březen 25, 2008 4:45 pm
2:Boby
Minimize to Maximaze ten termín sis vypůjčil od M_Nus recordings ? Very Happy (Min2MAX album Arrow )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boby 6killer
út březen 25, 2008 1:29 am
2 nejvic elektricka kytka
pravdu diz devce !! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
út březen 25, 2008 1:26 am
hmm.. vždycky se objeví nějakej novej styl a paralelně s tim se objeví pár lidí, co to začnou větvit.. a pak zjistim, že poslouchám něco jinýho, než sem si myslela, že poslouchám Confused neřešila bych to.. hudba se pořád vyvíjí a o tom to je.. a když to šlape, tak není co řešit Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
út březen 25, 2008 1:20 am
pistolero
jasne, ze to neni minimal, ale nasla jsem to jako ukazku zvuku bez melodie. ty skatulky mi moc taky nejdou, rikejme tomu IDM Very Happy


bobby: ricardo je nejlepsi! poslední dobou jsem si ho moc oblíbila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boby 6killer
út březen 25, 2008 1:04 am
skoda ze CD
http://www.juno.co.uk/search/?header_search_for=m_13&q=Fizheuer+Zieheuer+&x=427&y=14&precision=any&column=all&music=yes&merchandise=yes&genre_id=0000

Zatímco Richie Hawtin a jeho chráněnkyně Magda svoje poslední kompilace poskládali z drobných skladbových střípků, jejich minimalový kolega Ricardo Villalobos na to jde přesně naopak. Přesvědčit se o tom můžete právě v těchto dnech na "Fizheuer Zieheuer". Cédéčku složeném z pouhých dvou tracků - sedmatřicetiminutového opusu "Fizheuer Zieheuer", s nímž už během léta do Berlína zavátý chilský producent rozmašíroval nejeden klubový parket, a pětatřicetiminutové skladby "Fizbeast".

"Myslím, že by to mohl být vůbec nejdelší techno track historie. A pokud ne, tak alespoň jeden z nejoriginálnějších. Po zhruba deseti minutách v něm nastoupí geniální sampl z jedné cikánské nahrávky, který najednou zcela změní atmosféru skladby," rozplývá se Roman Flugel, který si Villalobosův maxi-track zapikal pro svoje vydavatelství Playhouse. "Lidi v klubech to pokaždé hodně překvapí a reakce na Fizheuer Zieheuer jsou skutečně fantastické."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
út březen 25, 2008 12:50 am
mishaczeq
ummm.. mno.. nejsem velkej skatulkovac Smile ale rekl bych ze to video by se dalo zaradit spis mezi naky experiment (idm? smile57 mozna pro nekoho Smile .. nekdo v tom minimal mozna slysi.. asi jakoze minimum tonu co se ti ozyva z repraku Smile), ale myslim, ze minimal je o necem jinem..

btw magda v roxy byla dobraa Smile) sme se "nechtene" ozrali a hopsali skoro az do konce.. nj, ale misan usnul na schodech uz nekdy v pulce... smile46 Very Happy ..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
út březen 25, 2008 12:36 am
Joe
dobry, me jen zajimal tvuj nazor. a to, jak minimal vnimas. nemam duvod se s tebou hadat, kazdyho bavi neco jinyho. me treba nekdy neba klikanice, kdyz je to moc..
viz magda tenkrat v roxy, to byla sakra nuda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boby 6killer
út březen 25, 2008 12:13 am
moje troska drivi
Podle meho nazoru je minimal logickym vyustenim situace na el. scene.
Kazda nova "skatulka" se postupem casu zacala tu zrychlovat tu zpomalovat, pak michat s dalsimi az se nektere docela vycerpaly a snad i nemely uz nic co noveho rict.
Docela trefna mi pro charakteristiku minimalu pripada veta MINIMIZE to MAXIMIZE.
Vyrazove prostredky minimalu se " minimalizuji " na neotrele zvuky a rytmus.

To se pak clovek toula po online shopech a objevuje zvuky, a ty zvuky chce michat s dalsimi zvuky...aaach Very Happy
Minimalisticky material mi prijde vic jako nastroj nez hotove tracky v jinych smerech, dava vic prostoru pro kombinovani, nez jen michani nalad a zacatku s koncem...
Je to takova radost z mala, radost z rytmu,z novych zvuku.
Pruser je samozrejme vesmes mizivy zvuk v nasich klubech.
Ale to neni pro mne duvod ho nehrat ( vinylovy setik postnu jen co ho zkratim z 6 hodin na jednu Very Happy )
Nema smysl vnucovat nekomu svuj hudebni vkus, zvlast tem pro ktere ( with all respect ) je porad vrchol blaha Carl Cox,nebo Felix da Housecat...
Proste at je vic akci pro ty, co uz kouzlu minimalu propadli a ostatni se bud pridaji, nebo ne.



smile51 smile51
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út březen 25, 2008 12:01 am
2:Myška
Myslím, že ti dám odpověď ,kterou čekáš. A to, že tohle není minimal. Vlastně co je to minimal?...Zpomalené techno? To už myslím ani ne. Ale jedno mu upřít nemůžeme a to že z techna vznikl . Ubralo se mu pár bpm a základ byl na světě. Ale základ je u každé elektonické hudby stejný. Kick, Snare hat. Bez 1 z těchto věcí nebude mít track nikdy sílu a já osobně bych ho ani nenazýval elektronickou hudbou. Proto říkám, že to tvoje video není minimal. Všechno je to samozřejmě jen můj názor a pokud se ti(vám) líbí nebo ne, povídat si o něm můžem. O tom jsou fóra.Takže se pust do mého názoru, ale asi ti odpovím až zítra. Jdu už spát za zvuku Gregora Treshera (viz video). Kdyžtak odepíšu zítra brou noc.)

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
po březen 24, 2008 11:43 pm
sorry, znova ;)
kombinace pazvuku bez melodie, to me u toho zarazilo..
tak me zajima, co reknes na tohle


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
po březen 24, 2008 11:34 pm
taky mi to prijde docela hodne slapaci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
po březen 24, 2008 11:33 pm
2 Joe...
věc názoru...každej to vidí, resp. slyší jinak... .) každopádně Barem není až tak moc mini si myslim .)
btw.. ten set není jen klikání, slyšim tam super basu a celkově to šlape.. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po březen 24, 2008 11:24 pm
Myška.)
Smile...Poslechla sis člověka o kterým mluvím(e)? Barem?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
po březen 24, 2008 11:21 pm
Joey
nejak jsem se v tom tvym odstavci ztratila.. co to znamena moc minimalovy? a cemu teda rikas minimal?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po březen 24, 2008 11:12 pm
2:Kytka
Tak to jsi asi trochu gurmán. Tenhle typ minimalu je už i na mě moc. Řekl bych že jeho styl co jsem viděl pouze z videí, je až moc minimalovej. V těch trackách neslyším skoro žádny hatky ani snare dokonce ani kick? Jenom kombinací jakýchsi pazvuků bez melodie. Právě o tomhle si myslím že minimal není. Stejně jako v každým žánru jsou tracky slabší a lepší. Jenže u minimalu je to trochu jinak. Tam když je podle tebe slabší track, tak někteří ti odpoví, že není slabší ale je jen více minimalovej. Proto slyšíte Djs, kteří chtějí být maximálně minimalový, a tak hrají tracky který jsou prostě neslaný nemastný( o ničem). Možná se mýlím.Kdyžtak mě oprav.)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 9 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz