FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FESTIVAL HAPPY DAYS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

happy days

fetival park hradec kralove

happy days festival
Fido
po duben 14, 2008 10:50 pm
Ahoj, jo jo jsem a tohle je porad ten samej festival i kdyz mozna s trochu jinou strategii, v kazdem pripade i pres telefonicky upozorneni stale nase jmeno a jmena kolegu z dalsich kapel, kteri o tom nic nevi figuruji v programu festivalu... Twisted Evil
hare
po duben 14, 2008 10:34 pm
hare hare krishna krishna...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt duben 10, 2008 10:01 am
Fido
něco takového už tady kdysi bylo, ne? Festival kde jsi měl zaplatit pár set na hlavu a mohl sis zahrát Smile Ten festival se nakonec nekonal pokud si dobře vzpomínám...Ty jsi z FFO?
Fido
čt duben 10, 2008 1:07 am
Martin: Hm, tak Fast Food orchestra na tom festivalu napriklad hrat urcite nebudou byt jsou v programu uvedeni. Jediny kontakt s timto festivalem byl email v kterem bylo, ze jestli si chceme zahrat, musime zaplatit za clena 240,- . To radsi zahrajeme benefit potrebnym nez podporovat krisnackou sektu . To jen tak pro zajimavost. Smile
martin
so duben 05, 2008 5:54 pm
happy days
To neni pravda ze kapely ktere jsou uvedene v programu ucast neprislibili. Ja jsem si je vsechny prosel a vetsina ma jiz ted na stankach uvedeno ze budou na festu vystupovat. Ja si radsi hned koupim listekj at to stihnu za tech 222Kc.Je to dobra cena na dobrej a nejdelsi festak v CR.
krusty
pá duben 04, 2008 2:55 pm
ukradené logo
když mrknete na krišňácký stránky, tak je na každém jejich plakátu, je to jaganáth pán vesmíru a pan bhakta Věchet co pořádá Trutnov si ho určitě nevytvořil sám, spíš použil jako příznivé znamení aby se vše povedlo Smile, protože je oddaný pána Krišny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá duben 04, 2008 2:00 pm
Miki
logo - právě proto jsem si říkala že taky spolupracují s Haré Kršna + názav Happy days docela připomíná kršňácký Happy fest. No...to bude asi slušná bublina
Miki
pá duben 04, 2008 1:47 pm
Happy Days !?!?
Vážení pozor, v seznamu vystupujících jsou uvedeny kapely, které byly snad osloveny, ale nikoliv ty, které účast přislíbily. Celá akce je obestřena velkými nejasnostmi, takže s tím nákupem lístků pozor!!! Už jen to ukradené logo trutnovskýho Open Air !!!
soda
st duben 02, 2008 6:04 pm
Chce se mi blíí Surprised t
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
st duben 02, 2008 4:52 pm
pár dobrých kapel by se našlo :)
Lydia Lunch(U.S.A.), Fun Da Mental(UK), Green Frog Feet(Ger), Fandangle(UK), Dan Bárta, Carrie Anne(Ger), Inarcadia(A) , Gaia Mesiah, Tata Bojs, Pandorasdawn(A), Taking Over Mars, -123min, Vilda Čok&Bypass, Lenka Dusilová, Medvěd 009, Z.N.C., Temperamento, Post-It, Brutal Polka (Izrael), Iva Frühlingová, Bára Zemanová, November 2nd, S.O.I.L, Hypnotix, Našrot, SlOBODNÁ Európa(Sk), Bankrupt(Hu), Fourth Face, Hazydecay, Locomotive, Atari Terror, X-Core, Kashmir 9:41, X-Left To Day, Rattle Bucket, Status Praesents, 3Brats, Insania, , United Flavour, Yellow Sisters, Urban Bushman, Jana Fabiánová, Magnetik, Selfish, The Airbags, Zpraku!, Punk Floid, DuklaVozovna, N.V.Ú., V.T.Marvin, Volant, Drunken Boomerang, Fast Food Orchestra and Dr.Kary,Heebie Jeebies, Prague Ska Conspiracy, Létající Koberec, Swamp Safari Sound Systém, Matahari, Mauritius, The Coolers,Workshop, Innocens, Calathea, Bayer, MadFinger, Remorse, Nukleární Vokurky, Unity, The Passengers, Bugaboo, Delusion, How?No!Cuc(Sk), Vyčůrat a spát, Sputnik, Scound, Mashy Muxx, Selfbrush, Crossband, Underside, PositiveMind, Snowblind, Bed Sores, Black Hill, 5 Symbols, Madcult(Sk), Double Bubble, Ahmed má hlad, Aggressive Tyrants, HC-3, Tainted, Nonsense, Deaf 99, Exni! To, The Crooked Beats, Jablko znetvořený lidským faktorem, Straight, Barricade, Zatrest, RV-4, Vision Days, Phantoms On Fire, Pork Soda, Orangecap, Crom, SPZ 06-05, Komplex Oidipus, Pavilon 9, Promile, Žádnej Stres, Soustruh, Social Band, Invasion To Privacy, Nior W., Pohádka Beat, Plate Of Hate, Deem, Groteska, Mona, Papaya Tyrkys, Radio Jerevan, Deexs, Bludy, Moment, Nou Entry, 99g, Fuego, Šatlava, Lajky, The Fly, Upland, Outcry, Morokweng, Scarry 5, Interstate 60, Korisz, Funktomass, Running Sushi, Metro, E.S.P.,Matthew´s Workshop, Transemotions, Saint Shoes, Zlatý Voči, Řekla Ne!,Top Dream, Recycled Indigo, Pídý, M.A.T., Syndrom Rock, Starej Pejr, Wet Paint, Mawataki, Knatern, Feye, Křeč, Need Of Activity, Kapela Pech!, Phenomenon, Mother's Angels, Strange?, Hypnotic Face , Hello, Samhain, Backspace, Eastwail, Zpět na Svět, Bu-Fu, Crionic, Chernobyl Generation, The Partisan , Inside Out, Všech Devět, Alaf, Destroyer , Gentle Patience, Mimesis, První pomoc, Blue Fire, The Compromise, Kulturní Zřízenost, Hangover Painters,
Sonja
st duben 02, 2008 4:48 pm
aha, jak tak koukam zatim nic pro me Razz
giri
út duben 01, 2008 11:33 am
jiz zverejnili prvni kapely
ja jsem s tim spokojenej. urcite tam pojedu.uz jsem si koupil listek.
jarka
čt březen 27, 2008 7:46 pm
doplneni kapely
Arrow Wink je to nymburska formace Crossband,web : www.crossband.cz pohodova muzika,maj tam vse potrebny
jarka
čt březen 27, 2008 7:43 pm
votvirak je zadarmo atohle zase11dni!:-)
no me to pride tez jako,jedna velka ujetost,copak oto-11dni,na to by se i dalo mozna psychicky afyzicky pripravit,ale ustat to pak cely vubec aj financne,plus tajemno vystupujicich, zavani skoro sneilkovstvim....!!!jo,jednu z kapel co vystoupi,je od nas z nymburka-maji to psany v koncertech,ale to je tak vsechno,cim tohle reseni, muzu rozvinout.!no hlavne aby to stalo za to abylo celou dobu hezky pocasi.,atd......!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt březen 27, 2008 11:55 am
buď jak buď ale
11 dní s Haré Kršna to už je solidní vypatlávák Laughing
mia
čt březen 27, 2008 1:47 am
Jedenáct dní je fakt úlet, přesně jak Pierr, tak si taky řikám, kolik lidí to ustojí "nonstop" Very Happy mě osobně se to zdá teda trochu přetažený, ale tak, možná to někomu napomůže v řešení případnýho dilematu, že se akce bude s něčím krejt apod. Smile Každopádně na vystupující jsem fakt zvědavá!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tzésar
čt březen 27, 2008 1:12 am
dotaz
Bude indianska sauna pouze pro indiany, nebo bude vstup umoznen i jinym navstevnikum? Very Happy
Sonja
st březen 26, 2008 10:08 pm
fakt???
11 denní festak a u nas v HK? Tomu snad ani nechci verit!!! Jsem zvedava na obsazeni...tak uvidime...Smile
nonstop
st březen 26, 2008 9:19 pm
a kolik jich to da nonstop Smile
Pierre
st březen 26, 2008 8:26 pm
To je, jsem zvědav, kolik lidí to dá celý.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
st březen 26, 2008 7:24 pm
Vypada to zajimave to jde o to co tam bude za "umelce" ale kazdopadne jedenact dni je uleeeeeet smile47
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st březen 26, 2008 7:18 pm
FESTIVAL HAPPY DAYS
No hele, co si o tom myslite? .-)
http://www.happydays.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 Strana 3 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz