FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PRAGUE SESSIONS 2008 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Prague Sessions 2008

Paul van Dyk o2 arena Tocadisco a Alex M.O.R.P.H.

Prague Sessions 2008
Trdlinka
st září 24, 2008 3:23 pm
PAR SLOV
Zdar lidi. Dovolim si tez napsat sem par slov. Nejprve bych se chtela vyjadrit k tem komentarum co jsou zde. Trance je krasna vec. Kazdymu se to nelibi, ale pak teda nechapu, co od trancovych akcich a veci cekaj???!!! Trance neni preci ciste techno, tak proc si tu ted nekdo stezuje, ze Paul hral slabe. Myslim, ze tam mel dost krasnych pasazi, ktere stoji za zminku. Nevim, proc ho tady ted nekdo hani.(Kdyz chcete beat, dejte se na HIP-HOP;-)) Je tezke kdyz na takovou akci jede nekdo, kdo zna jen komerci z radia a nezna uz ten zbytek.*STUPID* K tem gelickum,hochum s rovnejma ksiltama a nadheram,ktere tam byly jen na okrasu bych rekla jen to, ze to nechapu! Jak muze byt kluk ohromenej holkou,ktera tam 10 hodin stoji a cumi jak krava! Podpadky 13cm,mini sukne a make-upu, ze kdyby zacala tancit, tak se tam roztece a vypadala by pod obraz BOZI! Jsem rada, ze se zde najdou ale i taci, co to vidi podobne jako ja. Krasa je pomijiva, ale blbost je vecna! Je pravda, ze tam bylo dost lidi nafrcenych a tech, co si tam vyhulovali hlavy. Ale neprekvapuje me to. V dnesni dobe je to normalni(asi) a fet byl na tedlech akcich vzdycky. Proto kazdej rika, ze my co poslouchame tudle hudbu tak i berem.Trosku skoda, pac ja v tomdle nejedu a vydrzela jsem parit od zacatku do koncea to bez niceho. Burian hral skvele. I Alex M.O.R.P.H. byl dobrej a vubec, celkovy vyber nebyl vubec zlej. Kdyz se nekomu nelibilo zvoleni DJ´S tak nevim,proc tam vubec lezli. Jeste bych rekla par slov k akci samotne. Zvoleni O2 areny byl velice luxusni napad. Neda se to srovnavat s T-mobile arenou. A to ani z 1/10. Organizace suprova! Strasne moc chvalim. Ceny napoju taktez nebyly tak hruzostrasne. 35,-Kc za pivo, tak to je krasne. Chvilkama jsem litovala pany v reflexnich vestach u beden. Ale s tim museli pocitat. Satny nemohu posuzovat, ale na takove veci lidem musi byt jasne, ze to bude problem. Hm? Starsi generace at se na me nezlobi,ale je jasne, ze tuto hudbu maji radi treba i lide pod 30. Nerikam, ze jim musi byt 15,ale takovy tam snad ani nebyli mam dojem. Proste celkove akci hodnotim velmi kladne. Bylo to fajn. Atmosferu delaji lidi a taky zalezi na tom, jak si to tam kazdej uzije sam za sebe! Nemuzem se ozrat nekde v hospode a pak jit na P.V.D kde o sobe nebudem ani vedet a nasledujici den sem psat sama negativa! Myslim, ze by se hodne lidi melo nad sebou zamyslet a nehledat jen to spatne! Tak to by bylo tak zhruba vse. Zdar na transmission
Peťka
st září 24, 2008 1:34 pm
Lapi: výborně řečeno, asi napsano za hoooooooooodně osůbek tady Wink smile58
paveell
st září 24, 2008 12:36 pm
lapi
Nemuzu nic vic nez s tebou souhlasit....Hudbu si mame uzivat a byt radi,ze UM nam to dopreje......
Maty
st září 24, 2008 8:01 am
Klasická otázka..
Ahoj. Je to už taková klasická otázka po každé akci, jsou někde ke stažení sety? pokud o něčem víte, díky za typy kde hledat. Mějte se Wink
Lapi
st září 24, 2008 6:07 am
Trance forever
Zdravíčko všem Smile Co si čtu toto forum někdy nechápu co lidi dokážou napsat!!!Byla to sračka paul je slabej atd to můžou říct opravdu lidi který nerozumí muzice hlavně se to odvíjelo na publikum samí mega extra malý šapmonáci atd.Přibývá čím dál víc mladých lidí pubertácí i víš který prostě znaj tuto hudbu jen přes Tiesta knedlíka,kterýho věčinou hrajou na diskotékách a jsou stoho vyvařený,ale okolní DJ neocení a nerozumí tomu a dokážou mlejt jen mega sračky Question Ono paul opravdu předvedl pěkný kousky kterejpak Dj bude hrát živě s kapelou v hale aby to ladilo atd promě je to machrovinka a ne nějaký Dj z diskoték který pouští tiesta a myslíli že jsou hovádka nene dementi Rolling Eyes Prej trance je nuda to není pravda beat umí každej kretén který aspon drobet umí s pultíkem ,ale Trance to je umění a kdo tomu rozumí i citová závislost která rozproudí krev v tělě a dokáže se uvolnit a hlavně propadnout této muzice a ne ucucucucucucucucucucucucucucucucucucucucuc beat Surprised Lidi který mi rozumí mě chápou ti kteří máj v palici diskotéky beaty atd mě pošlou někam ale já vás taky Surprised Tak Trance forever Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
út září 23, 2008 9:52 pm
nepochopil jsem účel toho článku...holt bulvár... kdybych měl silikony a chodil po molu, tak mě tam asi taky zmínili.. trapné
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út září 23, 2008 8:59 pm
2DE
To je k popukání člověče. Nejvíc mě dostalo: Jeden z nejslavnějších dýdžejů....DýdžejůVery Happy Ach čeština krásný to jazyk.))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út září 23, 2008 7:49 pm
další ČLÁNEK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
út září 23, 2008 4:02 pm
kurburt
laskave te prosim nezatahuj me do toho Smile

jojo, i na diskuzich plati prislovi kdyz se dva perou, treti se smeje Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
út září 23, 2008 3:49 pm
kurburt
Tak tos viděl chlape asi někoho jiného. Po holkach na akcích nekoukám (a to nejsem buzna). Maximalně kouknu jak tančí . Já že jen stojím ? Aha,dobrý.. tak proto asi po akcích nemůžu málem chodit a proto na ně chodím,abych se postavil do rohu. Na Love parade jsem taky stal v rohu asi, vid ? Jediný, kdo tady mele sračky jsi ty, ale nemíním se tady s tebou off topic hádat. Navíc jsem Tvůj "příspěvek" četl asi 5x než mi začal dávat smyl co se týče gramatiky atd. Nikoho jsem tu neurážel a ani urážet nebudu. Každý máme na věc jiný názor a tak to má být - od toho tu diskuze je - viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Internetová_diskuse Takže asi tak.
kurburt
út září 23, 2008 2:55 pm
dont_panic

No a co by jsi jim na to řekl ty?mě to přijde hodně ubohý to co tady některý lidi předváděj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
út září 23, 2008 2:51 pm
kurburt
mno lol ... smile50

"Už se peroooooou ... " xD xD
kurburt
út září 23, 2008 2:36 pm
Dave.banik and mr.BIGshit
dave.banik-Takže panáčku co ty tady pořád plácáš za nesmysli,jaká jiná zkupina lidí ty vole?ty jsi skupina sama pro sebe,tlustej pitomeček co jen stojí a čumí.Viděl jsem tě jak na summer tak teď na paul a jen stojíš a čumíš po těch o kterejch tady píšeš.Podle mě vždycky když vidíš tu s těma úmělejma kozama tak ti tak hučí v klacku(a já myslel že to patří k tý muzice)Měl by jsi se nad sebou zamyslet jestli ty jsi takovej krasavec že by jsi na těch fotkách měl být jen ty a nikdo jiný,ať se podívam do jakýho koli fóra tak tam jsou ohlasy jen a jen od tebe a vždycky nějaký hovna.

mr.BIGshit-chlapče chlapče...ty fotky že jsou sračky?Podle mě by jsi si měl přeložit ten svůj nick a pak o něčem mluv.Meleš zas a zas hovna
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
út září 23, 2008 1:45 pm
mr.BIGshit
ty jsem taky nehodnotil Very Happy Těch, co šli ukázat svoji novou sukýnku a nový kozy tam bylo fakt hodně... v čele s Belohorcovou a dalšíma rádoby Miskama či co... krávy blbý nepoužitelný... Ale fotky Laseříků a tak stály za to... Holt tam byla trošku jiná skupina lidí než třeba na SOL.
mr.BIGshit
út září 23, 2008 12:20 pm
ty fotky sou hnus... samej pozer nebo pozerka
djsidewalker
út září 23, 2008 10:24 am
V playlistu PvD je chyba , první bylo Humanoids od Laidbacka Luka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
út září 23, 2008 10:09 am
to dance-event

Každopádně... domluvíme se třeba na Orion Hall jedeš ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út září 23, 2008 9:06 am
dave.banik
díky Very Happy
ještě tu pro Tebe stále leží to cd od Tomangela Very Happy takže předám na další párty ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
út září 23, 2008 7:50 am
dance-event
chválím fotečky... pěkná kvalitka dobré momentky s laserama
Katka
út září 23, 2008 7:08 am
SHANIM LISTEK VIP GOLDEN
Shanim listek VIP GOLDEN z PVD - v plne cene! Koupim ho za 200,- Kč. (utrzeny samozrejme). Ozvete se co nejdrive na 737797656
Kejta
út září 23, 2008 6:40 am
zvuk
Ta akce měla pro mě jedinou chybu : cca první půlku se skoro nedal poslouchat zvuk v prvních řadách, basy jsou fajn věc, ale když člověk slyší místo hudby jen ty rezonující basy tak to neni ono. Jinak supr akce.
duril
po září 22, 2008 11:46 pm
MuF
[b]moc hezky fotky,hlavne jste tam fotili asi ty nejheci baby Smile
MuF
po září 22, 2008 11:20 pm
Fotky z PvD
Koukněte na naše fotky z PvD www.ci5.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po září 22, 2008 8:04 pm
Amoondre
rek bych ze jenom ceri ... Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
po září 22, 2008 7:42 pm
Mas aji neco konkretniho co se ti nelibilo, nebo jenom ceris vodu?
ronny
po září 22, 2008 7:42 pm
videa z party prague sessions 2008
videa z party prague sessions 2008

pozvat mistra djingu po roce opět do prahy nebyl vůbec špatný nápad. naplněná o2 arena dokazuje, že češi mají paula van dyka rádi a s chutí se přijdou podívat na jeho vystoupení, i kdyby tu hrál po pár měsících znovu. letos ale přidal pan dj ještě něco navíc: koncertní hodinka s živě zpívanými refrény jeho největších pecek na závěr setu byla to, kvůli čemu se rozhodně vyplatilo do prahy zajet

vice zde:

http://technoarena.net/videa.asp?party=prague-sessions-2008-paul-van-dyk

enjoy Very Happy Very Happy
BTB
po září 22, 2008 7:24 pm
Nej, nej, nej nejhorší akce, ale zas si říkám, že ne vždy se to musí vydařit, tak jen doufám, že mám zas na tři roky vybráno, brrr, hrozný!!!! Mad Mad Mad
Dj Terous
po září 22, 2008 6:27 pm
:o)
SUPEEEEER AKCE Wink
Terezca
po září 22, 2008 5:39 pm
Jsem z této akce v euforii! Twisted Evil Very Happy Asi tak bych to řekla:-D...Néé, fakt se mi tam líbilo a užila jsem si to! Razz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další Strana 2 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz