FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PRAGUE SESSIONS 2008 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Prague Sessions 2008

Paul van Dyk o2 arena Tocadisco a Alex M.O.R.P.H.

Prague Sessions 2008
Karel
út duben 29, 2008 6:14 pm
Jak muze zacinat predprodej na Transmission kdyz nwvime line-up???????
IIIIII
út duben 29, 2008 5:58 pm
NO SLIBOVAT MOSTR PRODUKCI JAKO NA POSLEDNÍ AKCI PVD NEJNI ZROVNA LÁKAVÁ POZVÁNKA. ZPRODUKOVÁNÍ VYSTOUPENÍ TOUR IN BETWEEN NEBYLO ZROVNA MONSTR. MYSLIM VIZUÁLNÍ STRÁKU AKCE. TA BYLA HODNĚ SLABÁ. NADRUHOU STRANU ORGANIZAČNĚ SI NEVYBAVUJU NĚJAKÉ PROBLÉMY. PAK UŽ JEN TO ŽE PVD NEHRÁL VŮBEC DOBŘE.
NO NECHME SE LETOS PŘEKVAPIT, ALE KDYBY TO NEBYLO V O2 TAK BYCH ASI NEŠEL.
prezident
út duben 29, 2008 5:55 pm
for sanny :oooooo dekuji ,konecne ma nekdo stejnej nazor:o)
blunted
út duben 29, 2008 5:39 pm
schranz? hudbe? coze? Very Happy
mydloch
út duben 29, 2008 5:38 pm
to sanny
no ty si ale kus debila
sanny
út duben 29, 2008 5:14 pm
schranz
souhlasim s prezidentem , jestli chcete schranz tak si to udelejte nekde na polu jak tekkno protoze tyhle dva styli patri vite kam.......
Fost
út duben 29, 2008 3:39 pm
Zaci nato na 550 to je docela v pohode!
Prezident
ne duben 27, 2008 1:48 pm
ok tak ja ty hudbe nerozumim....v pohode. Surprised Surprised Surprised Surprised Twisted Evil Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
ne duben 27, 2008 1:23 pm
2 Prezident
K tomuhle se radsi ani vyjadrovat nebudu, snad jen to, ze kdyz te hudbe nerozumis, tak se do ni nenavazej. A tim spis do djs, kteri ji prezentuji, protoze spousta z nich nema v hlave nakaleno tak, jako ty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
ne duben 27, 2008 10:15 am
to mardel : Ach ták a k tomu jsi došel jak?
Prezident
ne duben 27, 2008 8:01 am
Opet se tady budu muset projevit.....Boris S a vsichni ostatni co hrajou schranz jsou vylizany paka....Nedava to hlavu ani patu ta hudba..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so duben 26, 2008 11:47 pm
To Josh
A víš proč se na tvojí adresu tak vyjadřuju? Protože si teplej Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
so duben 26, 2008 8:46 pm
to marden : Vyjadřuješ se, jako trotl a buran, tot´k Tobě asi vše...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so duben 26, 2008 7:56 pm
2 Marden
Blba je ta filosofie lidi, kteri misto na hudbu jdou na Dje. A srovnavat to se srdecni zalezitosti jako ve sportu se to rozhodne neda. Alespon podle me. Ale samozrejme kazdeho vec, proc chodi na akce, ja v tom mam jasno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so duben 26, 2008 7:31 pm
To Wajdak
Přesně tak, když jsem na něm byl loni T-mobile aréně, taky se mi z poloviny jeho vystoupení nezamlouvalo Sad Těžko říct, proč hrál, tak jak hrál... Jestli si tam byl tak víš o čem mluvím... A tak mu ještě dám druhou šanci to tenhle rok napravit. Budu mu asi muset napsat maila a uvidíme jestli to vezme vážně Very Happy
Jo a ten názor "Když ho někdo má rád": na to právě hřeší všechny hvězdy a dost často toho zneužívaj, protože si myslí, že když už mají dobrý jméno, širokou základnu fanoušků - tak můžou všechno... A nevím co je na tom blbýho??? Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so duben 26, 2008 6:38 pm
2 Marden
To je presne ten blbej nazor "Když někdo má rád *** - půjde na něj tak jako tak"
To je asi jako kdyby muj oblibenec Boris S. zacal misto hardtechna hrat minimal, myslis ze bych na nej sel? Ani prd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so duben 26, 2008 5:43 pm
To Prezident
Přesně tak, La Dolce - je to co dělá Paula Van Dyka tím jediným Paul Van Dykem na světě!!!! Wink
Jo a pro Wajdaka: nevím kde si přišel k těm 95% Question Je sice pravda, že hodně lidí se ve stylech moc nevyzná a tak někteří jsou jenom na danýho umělce samotnýho a jaký styl bude hrát je někdy až druhotná záležitost, ale co ono se dneska těžko už dá rozeznat co je to přesně za styl - je to prostě ELEKTRONIKA a tím to hasne Cool
Když někdo má rád PVD - půjde na něj tak jako tak. Stejný je to u ostatních umělců, ať už na něj jdou odborně vzdělaní a do toho zaujatí fanoušci a jeho příznivci nebo laikové neboli běžní návštěvníci... (Ufffff, to jsem se ale zapotil)
Prezident
so duben 26, 2008 3:48 pm
Jste pitomci!!!Co takhle La dolce vita?Neskutecna skladba!A vy ho budete srovnavat s Tiestem...hmmmm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so duben 26, 2008 12:41 pm
2 Marden
Rozdil vidis ty a to je dobre, ale vem si, ze 95% lidi na akci nerozezna trance od elektra atp. Smile. Proste v ocich lidi je Dyk o neco nize nez Tiesto, coz se ale letos podle me smazne a obe akce budou co se tyce lidi hodne podobne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so duben 26, 2008 12:27 pm
To Josh
Bleděmodře máš možná ty zatemněnej mozek Question A jestli je něco tady hnus, tak je to jedině tvůj ksicht Cool
Tiesto a PVD jsou naprosto odlišný lidé ať už vyjmenuju jejich styl osobní nebo profesní a TEČKA neználci všech neználků Twisted Evil
Každopádně sice nárok na svůj názor máš, ale já ho rozhodně nerespektuju, protože jsou to jen samý bludy smile33
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
so duben 26, 2008 9:37 am
Já bych řekl, že Dyk je v bledě modrým to co Tiesto, akorát mu to tak dobře nešlape, viz jeho song se zpěvačkou s Pussy Cat Dolls, neskutečnej hnus, takovej neudělal, ani Tiesto.
Prezident
so duben 26, 2008 8:31 am
Muzete mi rict jak nekdo muze srovnavat Paula s pitomim Tiestem,kteryho hrajou na kazdy piskotece?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so duben 26, 2008 5:25 am
Ja myslim, ze sami uvidite, kluci Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
pá duben 25, 2008 11:31 pm
Ja myslim, ze nevim ....
Pawouk
pá duben 25, 2008 9:22 pm
no nerekl bych to tak urazlive jako marden (nic proti), ale myslim si, ze PvD je jina kategorie nez Tiesto, ne tak komercni (i kdyz komercni prece, ale hity jako traffic nema), a tak si myslim, ze bude nasvih, ale stejne prijatelne a bude to skvela kalba Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá duben 25, 2008 6:16 pm
OBDOBNĚ???
Mad Proč by měl dopadnout obdobně? Predikce si shovej do nějaký víš kam Cool Nikdy nemůže nikdo vědět jak to přesně bude vypadat, tak tady NESPEKULUJ Question Jsi snad věštěc nebo jinej magor? Já bych spíš předpověděl, že jestli budeš takhle blbě kecat, tak brzo přijdeš k úrazu Exclamation A neser se do něčeho, čemu nerozumíš Wajdaku Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
pá duben 25, 2008 3:23 pm
2 prezident
To nejsou kraviny, ale moje osobní predikce Smile. Ptže co jsem viděl, jak vypadal koncert Tiësta, tak mám hodně velké obavy, že Dyk dopadne letos obdobně... Bohužel... Jinak ho mám samozřejmě rád, o tom žádná, i když jsem příznivcem jiné hudby Smile.
prezident
pá duben 25, 2008 3:16 pm
Sohlasím s Křapíkem!!!!Přijede kráááál!Wajdaku a nepis takovy hovadiny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
pá duben 25, 2008 9:36 am
2 Křapík
Na Mácháč ti kašlou Rychlý šípy... Jsem zvědavý, jak moc špatně to letos dopadne Smile.
Křapík
pá duben 25, 2008 7:30 am
wajdak
Tak na tebe sme tak akorát zvjedaví! V týhle sestavě si jeď na tiesta na mácháč a neotravuj na kalbě když přijede sám král!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další Strana 12 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz