FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PRAGUE SESSIONS 2008 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Prague Sessions 2008

Paul van Dyk o2 arena Tocadisco a Alex M.O.R.P.H.

Prague Sessions 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po září 22, 2008 3:58 pm
toky
Máš pěkné "tváře" Cool Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
po září 22, 2008 3:32 pm
to toky tokátko:
Sere mě, že jsem se s mladou taky tam nevyfotil... Vždycky jsme kolem jen prošli a já si řekl, to je asi za prachy na to jebu a pak jsem zjistil, že je to zadarmo, ale to už bylo pozdě...
Jinak moc pěkná fotka do rodinnýho alba třeba Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po září 22, 2008 3:11 pm
4finch
my sme tam ani nějak nešli s úmyslem poslechnout si dobrou muziku.....prostě sme v sobotu večer neměli co dělat a lákal nás tam hlavně Tocadisco a fakt, že tam bude určitě hodně známejch hlav, spíš sme se tam šli prostě bavit, což náš plán splnilo nad míru, ale hudebně mě konkrétně zaujal pouze již zmiňovaný tocadisco a míša burian, to je klasika Smile tady přikládám foto, jak moc jsme se tam bavili Very Happy
kokot
po září 22, 2008 2:52 pm
Nejhorsi akce vsech dob...!!!!UZ nikdy nikdy nepojedu na neco tak desivyho jako je tento podivny poustec, zprofanovanej mazanek davu, a jeho super hitovky, myslite tu tyda dyda, nebo dyta tyda....jedna jak ta druha!HUMUS... Confused Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po září 22, 2008 2:01 pm
OczecH
proc chodis na trance akce, kdyz trance nema poradnej beat a je to nuda?
petra.p
po září 22, 2008 1:49 pm
Oczech
si idiot a kdyz se ti tam nelibi a nemas rad takovou hudbu, tak tam nelez a pak nas tady neotravuj! Fuck off!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
po září 22, 2008 1:25 pm
OczecH
Co to tady meleš za nesmysly?! Question Trance, že nemá beaty? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing
Tak ty seš jasnej Confused Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dropsy
po září 22, 2008 1:14 pm
Podle mě luxusní akcička jak má být!!!Jen nějak nechápu že na tadytěch fórech píšou kritiku jen a jen stejný lidi, do háje proč na takový akce chodí když se jim tam stejně nelíbí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po září 22, 2008 12:50 pm
toky
mam pocit ze sem te tam moznaaa i zahlid ale nechtel sem delat ukvapene zavery Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po září 22, 2008 12:24 pm
Lenka - proč šatny ? já čekal pul minuty při cestě tam (cca v 21:30) a vůbec při odchodu (04:15) Bylo tam 10 nebo více šatnářů.. to že 90% lidí čekalo v řadě u toho prvního... co k tomu dodat. Very Happy
OczecH
po září 22, 2008 12:21 pm
Příště více růžových srdcí na projekci, prosím... Děkuji!
No musim říct, že je velká škoda, že na takhle luxusnim zvuku (opravdu výbornej) nedostali šanci zahrát nějací DJs, kteří hrají něco s beaty, s pravými beaty! Trance bohužel beaty prakticky nemá - jsou to takové vlny zvuku - a to je nuda... A to se podle mě odrazilo i na atmosféře! Je vidět, že trance-publikum se nedokáže tolik odvázat a k tomu podle mě přispívá i nevýrazná hudba. Samozřejmě to neplatí pro Tocadisca - jeho styl mi celkem sedí. Bohužel i on už dříve předvedl originálnější vystoupení. Tady se soustředil vlastně jen na pouštění hitovek... A když po jech setu "plechová huba" oznámila - "Mááájkl Bjůůůrian", musel sem se i trochu pousmát... Příště by se mohl jmenovat třeba Majkl VAN Bjůrian... PvD je best producent, ale jako DJ spíše nudí... Je prostě velká škoda, že v naší matičce Praze se lidi v tak hojnym počltu slezou jen na trance!!! Představa mejdanu typu Mayday nebo Timewarp v Sazka Aréně mě úplně dostává... Bohužel... Čuzzzz
Gabčík
po září 22, 2008 12:19 pm
katterina1234
Čauky katterino1234, byla bych moc ráda, kdybys mi poslala Tvé videa z Livebandu na mail gabca.matus@centrum.cz.
Děkuju mooooooc Smile
LENKA
po září 22, 2008 9:47 am
párty se neskutečně vydařila! musím uznat že Dyk a jeho celá kapela prostě senzace. Jen nás na party neskutečně vytáčely šatny... jinak bych taky chtěla pochválit pořadatelé mají na akci moc velkou zásluhu zejména Martin Kučera! kdyby nebylo jich akce by se nikdy tady v Praze nekonala....na Transmission nesmýte chybět !Smile))
said
po září 22, 2008 9:43 am
ok
Dobře tak jsem to asi špatně pochopil, tak hlavně že je to ok. AKCE prostě super:))) Souhlasím s Tomm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
po září 22, 2008 9:25 am
Fotky
Pár fotek na NEČUM
Tomm
po září 22, 2008 9:14 am
super
Podle mě se party vyvedla maximálně, to že občas blby mikrofony atd....to k tomu patří, je to livko a v tomhle také spočívá jeho nádhera.....PVD je opravdu pan dj Smile jinak osobně nechápu, opravdu nechápu lidi, co si furt stěžují na to, že tam někdo kouřil, že tam někdo hulil atd....party je o toleranci, o tom bejt free, nebejt omezovanej atd....co čekáte? že si najednou např. 3tisíce lidí půjde zapálit do kuřárny? nechápu.....jako kdyby vám to extra uškodilo zdraví a v životě ste cígo necítily Smile chápu že pokud vám někdo tipne cigáro o oblečení, je to problém a tohle mi taky sere....ale jinak nevim proč s tím máte problém Smile
jinak UM tradičně bez chyby, až na tu šatnu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po září 22, 2008 9:02 am
said - já a prudil ..to vůbec.. právě že naopak... nesnáším, když někdo prudí tady. A od kdy je diskuze prudění. Máš názor a ten ti neberu.

Proč bych tam neměl chodit. Mi se to tam právě líbilo náramně. Super hudba , pěkné holky. Tvrdší hudbu si užiju na orionce. To co jsem od toho očekával se mi dostalo dvojnásobně. Jsem anprosto spokojen.
altxx
po září 22, 2008 8:32 am
Pro mě to byla bomba. Uzila jsem si to. DÍKY Cool
said
po září 22, 2008 8:26 am
prudil
dave.banik nechápu že ti vadí velká písmenka to nebylo k věci tak co to sem pleteš. A navíc rád chodím na akce včas a užiju si je od začátku. -Nemusím se někde zlejt jak kanál abych z toho nic neměl. Ty jsi asi gurmán. Byl jsem na tolika akcích že už mám docela přehled. Koukám že se tady opíráš to každého. Tak tam nelez když se ti to nelíbí.
Tommy
po září 22, 2008 7:58 am
Michael Burian
Uz zase hral Vltavu??? To uz je docela trapny, ne? Kdyby to byl alespon jeho napad, ale nejdriv mu to musel ukazat anglican (Middleton na OAF) aby se pak mohl opicit. Docela ostuda... Chtelo by to vymyslet neco sveho a originalniho...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po září 22, 2008 7:55 am
said
Máš nějakou depku méněcennosti, že píšeš s capsem ? nesnáším takové spamery...

k šatnám... kdo by takypřed 8 lezl dovnitř .. všichni normální chlastali v hospodách okolo nebo doma...
said
po září 22, 2008 7:46 am
Keci
AHOJ VŠEM, JE VIDĚT ŽE MOC LIDÍ CO TADY JEN KRITIZUJOU NA AKCE MOC NEJEZDÍ. žÁDNÁ DISKOTÉKA TO TEDA NEBYLA TO NEVÍM KAM NA TO CHODÍTE, PVD HRÁL LUXUSNĚ! TA PRVNÍ ČAS BYLA MELODICKÁ I TVDRÁ A TEN KONCERT TAK TO BYLA UKÁZKA NEJ JEHO HITOVEK ALE NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK. SLADIT VŠE TAK DOBŘE A ŽE ZAPÍSKAL PAKRÁT MIKROFON KOHO TO ..... NIC NENÍ DOKONALÉ. Surprised

KDYŽ SI VEZMU CO HRÁL TIESTO NA MÁCHÁČI ZA HNUS, TO JE PROSTĚ POUŠTÁK PVD UKÁZAL ŽE UMÍ !!! NO Tocadisco, Alex M.O.R.P.H ROZHODNĚ PŘEDVEDLI TAKÉ SUPER ZALEŽITOSTI. BURIAN TAK TO NIC MOC HLAJE VŠUDE A UŽ JE TO TRAPNÝ NAVÍC ZAČÁTEK BYLA NUDA A KONEC TA TO HRÁL SKORO PŮLKU SETU MARCA V CO HRÁL NA SUMMERU. JINAK AKCE SUPER ŠKODA ŽE LIDI TAK NEPAŘILI. Confused POŘADATELSKY TO NEBYLO ŠPATNÉ AŽ NA TO ŽE DO ŠATEN POUŠTĚLI AŽ V 20':00 . JINAK LUXUSNÍ AKCE A UŽ ABY BYLA TRENSMISSION Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzin
po září 22, 2008 7:06 am
boze boze
add TRANCE..tak jestli Paul hraje TRANCE tak me osobne by zajimalo jak se jmenuje ten styl co hraje Tiesto. Protoze to co v sobotu znelo v 02 od Paula nebyl jednoznacne Trance...ja tam slysel progresive, minimal, alektro a techno pasaze so sorry.
add KURACI blbeckum co kouri mimo vyhrazeny prostor bych naparil na miste pokutu minimalne dvojnasobnou cenu vstupu
miso
po září 22, 2008 6:44 am
pvd
ahojte....
vy sa viete len stazovat, ale aby ste boli radi ze vobec prisli do prahy.... cena 990 este nebola taka zla, lepsie ako za nim niekde cestovat lietadlom alebo autom platit si hotel a ine vydavky...
ano, naslo sa tam par chyb, tak isto ako na inych akciach,ale osobne mi to dojem nepokazilo a velmi sa mi to pacilo....
a este tu niekto spominal, ze nezahral ziadnu s tych svojich znamych... aspon na konci ich mohol par pustit, ale zas tak ma to nese.e aby som nespal a aj tak nemoze hrat stale dokola to iste co vymyslel pred 10 rokmi...
ale mozno raz bude mat koncert best of jeho najlepsej tvorby, ktovie....
ja som sa velmi dobre zabaval a viem ze na transmission sa budem tiez.... ahojte
SMOLLDYSS
po září 22, 2008 2:00 am
VIDEA Z PRAGUE SESSIONS A AFTERU V RETRU
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne září 21, 2008 10:54 pm
tocadisco super,celkově nic moc
Já sem tam šel hlavně na tocadisca a naprosto splnil, né-li předčil moje očekávání. Celej jeho set sem si naprosto užíval v první řadě a skákali jsme skoro do stropu Very Happy Hrál fakt pecky Smile hlavně svoje hitovky a to mě potěšilo... morumbi hrál dokonce 2x Very HappyVery Happy no a pak burian v první půlce setu zahrál "sunglasess at night", což tocadisco zahrál asi půlhoďky předtim....ale míša to zahrál v lepšim remixu Smile od popofa......jinak burian taková ta klasička no, už sem tolik nepařil, ale dalo se to poslouchat, je dobře že burian nehraje čistě trance....pévédéčko nic moc, to už sem se pomalu začínal nudit a začal se bavit vším jiným, jen né muzikou......nevydrželi sme tam ani do toho livka a šli sme s kámošema ještě do Toustru, kde jsem si ještě chvilku dokonce zahrál Smile jinak O2 aréna je fakt dobrej prostor, na začátku mě nějaká pleška ve vestě pořadatel pokárala, že kouřim mimo vyhrazenej prostor, ale pak už nic......takže mě to nesralo a kouřil sem si vesele kde sem chtěl...partypeople průměr, roštěnky luxus, velká koncentrace ku*d....atmoška ucházející, přeci jenom trance zrovna žádnej zvěřinec....ba naopak mě to fakt nudilo a šli sme pryč.......takže celkový zhodnocení: více jmen jako tocadisco, doufám že ho brzo někdo přiveze znova, a když ne, tak určitě by stálo zato slyšet ho v cizině
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
ne září 21, 2008 8:58 pm
to honzin : TM větší diskotéka ? Mno nevim no - koukám na line-up a moc to tak nevidím... jestli ti teda ty jména vůbec něco říkají. Jsi vedle jak ta jedle... nedal sis taky špeka ?
duril
ne září 21, 2008 8:55 pm
katterina1234,PLS o video
Ahoj katterina1234,
[b]ja bych byl moc rad kdys hodila nejake dobre videa na www.iskladka.cz
Budu opravdu moc rad.
Dekuji ti predem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne září 21, 2008 8:51 pm
honzin
ooo tady je nekdo zase vysoce inteligentni ...

atmosfera na bodu mrazu? neprislo mi Smile
tech par radku sis navic mohl usetrit uz ted, tvoje kecy tady nikoho nezajimaji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzin
ne září 21, 2008 8:42 pm
chjo cesky clubovy narode stydim se za tebe
nejlepsi party roku, pro publikum, ktere ovsem do haly nedorazilo. Vsude samej cepicar, nagelovany hovado, stupidni frajer, co se sem prisli bud podivat, ukazat jak vypadaji, a nebo sem dorazili asi uplne omylem. Pak na foru vsichni rikaj ze to byla diskoteka, chaoz a buhvi co jeste...na plakatu bylo JASNE NAPSANO LIVE BAND PERFORMANCE, tak co jste cekali, ze vam Dyk zahraje, bylo nadmiru jasne ze prijede predvest sve predposledni album. Atmosfera v hale na bodu mrazu, zadna odezva na gradujici tracky, natoz odmena za odzpivany live song. LIDI BEZTE SE S TEMAHLE KECAMA BODNOUT. A SNAZNE VAS PROSIM VSECHNY CO UZ MATE LISTKY NA TM (TRANSMISSION) A TED REMCATE, TAK TED LISTEK PRODEJTE, USETRITE MI PRO PRISTE PAR RADKU Very Happy. a hlavne zbudou listky na rozumnejsi lidi. Protoze TM bude jeste vetsi diskoska nez bylo ted. PEACE[b]
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další Strana 3 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz