FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROKYCANY FEST - Votvírák Tour « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

rokycany fest

festival

rokycany fest
fotky
út srpen 12, 2008 11:35 am
fotky
budou někde na nějakých stránkách fotky z toho fesťáku??????????????????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
út srpen 12, 2008 10:28 am
Anonymní
Jednoduse pocitas nohy a delis 2 Very Happy
Anonymní
út srpen 12, 2008 9:51 am
jak se tak pocital pocet navstevniku? kdyz nebyly listky, pasky a nepostrehl jsem, ze by u vstupu si nekdo delal carky (a i kdyby jak rozeznali jestli ten clovek tam ten den sel poprve nebo uz po nekolikate)
votvirak
út srpen 12, 2008 9:10 am
votvirak
Rokycany vstoupí do dějin hudebních festivalu !!!!



na první ročník navštívilo festival rekordních 14 500 lidi což u multi žánrového festivalu je velmi skvělí výsledek
votvirak
út srpen 12, 2008 9:06 am
Martin
Very Happy ahoj vsichni ,
i ty Martine .

Rokycany se fakt povedli a muzu to ric s klidnym svedomim !!!

Ja osobne kazdy rok jsem na nekolika hudebnich festivalech a velkou cast jich i marketingove zastupuji !

a muzu ric s velmi klidnym svedomim ze slo o velmi dobre fungujici akci !!!

1) Reklama : rozhodl jsem se ze akce nebude mit masivni kampan jen velmi malou a regionalni ( nebil zamer udelat druhy velky festival na ktery prijede zase vic jak 100 000 lidi ) !

2) Ochranka : stejna jako na Votviraku , Benatske noci , Masters of rock atd . ( profici ) takze smula Very Happy mozna selhal jednotlivec ochranky

3) Zvuk : Velka cast kapel ma vlastniho zvukare ( takze ne chyba festivalu ale kapely ,teda ja si to myslim )


no a co ric zaverem ?

snad bude lepsi kdyz Martin pujde na nejakou vesnickou diskoteku ktera ho urcite uspokoji a festivaly a nebo Rokycany vynecha ,
Baxter
po srpen 11, 2008 11:04 pm
Já snad jen že .... díky!
Mě se fest líbil a díky všem organizátorům, že se do toho pustili a že se Rokycany fest uskutečnil. Já osobně bych to rozhodně lépe nedokázal a jsem docela zvědav, jestli "Martin" ano, když si tak moc stěžuje. Pokud uspořádá lepší fest, rád pojedu na oba a pak udělám recenzi, který byl lepší. Wink
Zatim zdar a přeji hodně sil do dalších organizačních bojů.
emu
po srpen 11, 2008 5:52 pm
No já myslim že kontrola u vstupu byla standardní, já zase nejsem nadšenej, když mě někdo osahává moc důkladně Very Happy Diváci taky uplně normální a já si teda žádných konfliktů nevšiml a to jsem tam byl oba dva dny! Jako že někomu vadilo pogování při koncertu, to holt neni vina pořadatelů. Z hlediska bezpečnosti nic divnýho. Souhlasím s tím, že pivo byl humus, ale to mě u značky Gambri(h)nus nepřekvapuje, to by sis ale měl stěžovat u výrobce piva (no ona ta srágora teče skoro na všech festech). Mě tam potěšil stánek s vínem, navíc celkem levný.
Moc hezký bylo prostředí, vedle lesíka a celý na trávě - lepší než prostředí na Votvíráku. Kapely komentovat nebudu, každý má jiný názor a myslím, že reakce publika byla nejlepší ukazatelem, kdo zklamal a kdo potěšil. Akorát mi vadilo, že moderátor někdy vybízel diváky, aby si řekli o přídavek a pak křičel s nima, což mi přišlo celkem trapný.
Napadlo mě, že by se hodil nějaký stánek u kempu, který by po ránu nabízel něco ke snídani, pečivo a teplý čaj, návštěvníci by ho určitě využili, hlavně v noci ze soboty na neděli byla hrozná kosa a následky léčím ještě teď Sad
Nevím, jaká byla očekávání organizátorů, ale podle velikosti připraveného areálu a míře jeho zaplnění lidmi byly zřejmě předpoklady naplněny.
martin
po srpen 11, 2008 12:41 pm
Tragédie
Horší festival jsem ještě nezažil... Absolutní amatérství po všech stránkách. Nejenom, že se o festivalu nikdo nic nedozvěděl z jejich oficiálních stránek, ale situace na místě taky naprosto neprofesionální... Žádná kontrola u vstupu, každý si mohl pronést, co chtěl, plešky, kam se člověk podíval.. Sám jsem byl svědkem několika incidentů, který by se jinde nestaly... Vím, že to bylo zadarmo, ale pořadatelé by se měli nad sebou zamyslet, jestli by nebylo lepší vybírat alespoň nějaký vstup a zajistit profi ochranku, aby se návštěvíci mohli cítit bezpečně.. Pivo stálo taky za houby, zvuk například na Mňágu se půl koncertu nedal poslouchat.. Určitě budete mít spoustu nadšených ohlasů, ale ruku na srdce - takhle se akce pro masy dělat nedá... Zkrátka - tuhle akci si příště nechám klidně ujít, i když je zadarmo Mad
Anonymní
ne srpen 10, 2008 4:16 pm
Season crack, byli super:-)) Very Happy Very Happy Very Happy
kuk
ne srpen 10, 2008 12:44 pm
APE TOWN Supeeeeer Very Happy
Anonymní
so srpen 09, 2008 3:18 pm
pogo
neska bude teprve pogo na totace.. Very Happy
dipsíík
so srpen 09, 2008 3:04 pm
pogo
Byla to prdel až na ty emáky ale na dogu bylo dobrý pogo to se musí nechat !!
píta
so srpen 09, 2008 9:16 am
foto
a budou nějaký fotky??
votvirak
so srpen 09, 2008 9:09 am
votvirak
ahoj lidi Rokycany fest zacal a paradne za patek vice jak 8500 navstevniku coz je super kdo mate chut tak dorazte na dnesni dalsi porci muziky .



parkovani je v pohode
Aleš
pá srpen 08, 2008 2:35 pm
Na mašinách
Chceme se v sobotu projet a večer zajet do Rokycan. Jen mám malinko strach o mašiny - jak vypadá to parkování, případně je možnost někde "zamknout" motokrámy? Dík za info.
honza
pá srpen 08, 2008 1:19 pm
Za chinaski bude meky zbirka :)
meky zbirka
Michala
pá srpen 08, 2008 10:29 am
Zavírák
Bude na Zavíráku Vypsaná fixa? Kdo nahradí Chinaski? Díky
emu
čt srpen 07, 2008 6:49 pm
Pravda je ta, že by Votvírák měl pro příště zapracovat na webové prezentaci. Na webu WWW.votvirak.cz se o Rokycanech člověk dozvěděl akorát to, co se psalo na plakátu + plus týden předem Line Up. A tim to končí. Neni to otázka peněz. (web přece už máte, stačilo by tam jenom napsat to, co píše Votvírák tady). Naopak si myslím, že žalostný nedostatek informací na webu může odradit spoustu potenciálních návštěvníků (a tedy i tržeb). Podívejte se na další velký festivaly, jaký maj bohatý weby. Divím se, že reklamní agentura nedokáže zajistit takový základ, jako je web se všemi potřebnými informacemi.
franta
čt srpen 07, 2008 1:31 pm
BUde to fest trapný . ............... Fakt supr organizace .,, A hlavně to vaše zacházení s brigádníkama bylo užasny seděli sme tam 2 hodiny a pak nam bylo řečeno že sme tam měli bejt až v 6 večer ,Promintě organizační chyba nechápu
votvirak
čt srpen 07, 2008 9:28 am
votvirak
Lidi uz na vas moc tesime , bude to super vikend .

fakt je to tam moc pekny .
votvirak
čt srpen 07, 2008 9:27 am
votvirak
takze nekolik malo a asi poslednich odpovedi .


parkoviste je jasny ze se musi platit , jestli Vas ( Udo a dalsi ) prekvapilo to to zjisteni tak to me moc mrzi mozna si snad cekal ze u vchodu dostanes jeste tak 5000,- ( nevim co je na tom za prekvapko ? navic jsme jiz nekolik tydnu o tom vsude psali .)
(( porovnej co te stoji jit na jine festivaly a akce a pak pis takoveto zpravy))



o zmene v programu za Chinaski , jsme dali informace i na tomto servru a na webu tv Ocko a tiskove zpravy, www.votvirak.cz


kontakt pro obcerstveni : Michal Simon : 723 256 558
TOMAS
st srpen 06, 2008 10:24 pm
OBCERSTVENI NA FESTU
CHTEL BYCH POSTAVIT SVUJ STANEK S OBCERSTVENIM NA FESTU V ROKYCANECH.NA KOHO SE MAM OBRATIT.STACI ME TEL.
....
st srpen 06, 2008 1:00 pm
Romča: Miro Žbirka
Anonymní
st srpen 06, 2008 12:54 pm
parkování po celou dobu festivalu .....cena 150,-kč

viz par postu niz
Udo
st srpen 06, 2008 12:46 pm
parkovné?
Jaké bude parkovné v areálu letiště? Zase překvápko za 250,- Kč jako v Milovicích?
Romča
st srpen 06, 2008 12:41 pm
Chinaski v programu?
Ještě jsem nikde nenašla, kdo bude hrát místo Chinaski? Ví to vlůbec někdo? Byla to velká lákačka v programu....Dík
votvirak
út srpen 05, 2008 4:34 pm
votvirak
Program kapel na www.votvirak.cz

sekce Rokycany fest
emu
po srpen 04, 2008 7:28 pm
A to mně se zase naopak Rybičky dost líbí Very Happy neřikám že je to kdovíjaká kvalita, ale na dobrou náladu stačí. Idea
Pe3k
po srpen 04, 2008 6:20 pm
Rybičky = Píči komerční
Nejhorší pseudo punk kapela, mam z nich tak akorat prdel Very Happy
Tom
po srpen 04, 2008 3:58 pm
???
Vrtulník - Kabát - Kašperské Hory Smile)) ... a pak že první.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 2 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz