FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 I LOVE TECHNO (BE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

I LOVE TECHNO (BE)

I LOVE TECHNO, Ghent

I love techno (BE)





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
st listopad 05, 2008 11:42 pm
ILT 2008
Kamo tak to je trochu pozdě ale mužeš to risknout. Ale kua lidi celou dobu se o tom mluví že sháníme 4 ho do auta a ted vidím tady a na techno.cz že by někdo jel
.................proč tak pozdě??? prooooč???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roma_suki
st listopad 05, 2008 10:54 pm
ILT
Ahoj lidicky) Mam hroznou chut' na porady masakr!!! Very Happy Bohuzel listek nemam...ale jsem stejny blazen a chtel bych jet take!!!!!!!!Nevim.....co vy na to? Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
st listopad 05, 2008 10:22 pm
Heh
No tak jako všechno špatný je pro něco dobrý...aspon bude víc mista v autě ( to je ale jediný plus Smile) Crying or Very sad

Jo a nevim jak dlouho potrvá cesta do Belgie ale budeme mit dost času aby sme si zašli do nějaký Belgický hospudky?? Ja sem v belgii jestě nebyl a tohle bych si určitě nechtěl nechat ujít Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st listopad 05, 2008 6:04 pm
jervin
hm, tak to se obavam, ze uz nikoho nesezeneme, ptze takovejch blaznu jako my je v cr malo Very Happy ale myslim, ze jedou jeste dalsi dve auta. jenze to nam asi moc nepomuze Sad

----------------
Listening to: Ricardo_Villalobos_and_John_Digweed - Dance Department - 18-09-2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 05, 2008 2:23 pm
jedno místo v autě
Tím, že je yyprodáno padá sháňka po čtvrtém do auta, leda, že by někdo měl lupen a neměl dopravu ale to nepředpokládám, když se nenašel nikdo doted ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 05, 2008 1:47 pm
VYPRODÁNO !!!


Důležité!: Pokud bude odhalen falešný lístek samozřejmě nebudete vpuštěni. Pokladny budou uzavřeny !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po listopad 03, 2008 8:38 pm
peppe
my se taky snazime jeste nekoho sehnat, tkze myslim, ze to nakonec dopadne a pojedem ve 4 Smile a podle toho, co sem koukal na web, tak listky jeste jsou. s tim odjezdem to nebude zadna (_._) to abychom vyjeli tak ve 4 z prahy... ale to se jeste domluvi.

----------------
Listening to: chris liebing - live-at-timewarp
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po listopad 03, 2008 4:21 pm
Jervin
Tu zprávu neber vážně...byl to jen kec - muj pravý umysl je najít si pohodlnou popelnici Very Happy

Jinak kamoš řikal že by možna i jel tak uvidim jak se to vyvrbí...no teda doufam že sou ještě listky. Jinak by mě zajímalo tak předem jestli už tak zhruba víte kdy, kde a v kolik se vyrazí. Nejsem z Prahy a rad bych si to trošku naplánoval Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po listopad 03, 2008 12:06 pm
to PepPe
Hele po pravdě mě by celkem vadilo, když bys spal v mém autě na parkovišti před hotelem ...

Za prvé nebudem v ČR.
Za druhé nenechali by tě tam spát a zavolali na tebe benga.
Za třetí bude zima.
Za čtvrté ten hotel není zas tak drahý.

sorry nezlob se na mě, ale jsem proti Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne listopad 02, 2008 8:53 pm
Hotel
Heh.... po pravde by mi vubec nevadilo kdybych spal v aute. Je fakt ze ze ze hotel je mnohem pohodlnejsi ale ale kdybych nesehnal toho 4 tak by mi to auto nedelalo problem a preci jenom uz sem v nem parkrat spal a yase tak hrozny to neni Wink


Jo a taky bych rek ze je cas si dat nejaky kontakty. ICQ: 239 841 495
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne listopad 02, 2008 8:05 pm
peppe
peppe: kontakt na ten hotel sem nasel pres HRS.com adresa hotelu je:

TOP Hotel Buschhausen
Adenauerallee 215
52066 Aachen
Burtscheid
Germany

link na ne nemam, rezervaci sem delal taky pres hrs.com. jinak uz sem zarezervoval pokoj pro me a pro jervina, ptze nemaj 3 luzkovy. tkze by to chtelo jeste sehnat 4ho, at se muze zarezervovat dalsi dvojluzkovej (celkem za 59,- €), ptze jednoluzkovej je vcelku drahej (48,- €) Sad

----------------
Listening to: Vitalic - Live at Rock Werchter (Day 2) 30-06-2006
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne listopad 02, 2008 1:34 pm
4 člověk
Tak se mi pořád nedaří najít toho 4-ho člověka do auta. Vy jste taky nikoho nenašli??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá říjen 31, 2008 3:09 pm
ILT 2008
wuaaaaaaaaaa to bude úlet Idea Very Happy Very Happy Very Happy Idea Very Happy Idea smile32 už jen 14dní smile44 Cool Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá říjen 31, 2008 3:03 pm
pekelně se to blíží - ILT 2007
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 29, 2008 8:54 pm
to PepPe
hele to ma na starosti Acid ... takže spíš otázka na něj až bude online ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
st říjen 29, 2008 5:01 pm
Jervin
Prosimtě potřeboval bych nejaký kontakt na ten hotel kde přespíme. Kámoška to chce vědět a ani nevim proč. Prosim co nejdřív odpověd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 29, 2008 2:46 pm
mishaczeq
tohle jsou umělci co chci slyšet:

Hot Chip, Justice, Dr Lektroluv, Marco Carola, Gaiser, Brodinski, Audion, Dusty Kid, Uffie, Boys Noize, SebastiAn, Felix Kröcher, Pierre, Matthew Dear, Robert Hood, Busy P, Richie Hawtin, Feadz, DJ Mehdi,Crookers
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
st říjen 29, 2008 1:45 pm
Jervin: jo, to jsi rikal Wink ja ma samozrejme taky jiny zelizka v ohni, mas nejakej tip komu to ted "jde" ? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 29, 2008 11:15 am
to mishaczeq: my jedem přímo do Ghnetu ... dorazíme, zapaříme a zase jedem, teda jen do DE kde s největší pravděpodobností vezmem hotel a odpočinem si před finální 800km dlouhou jízdou domů. Jj třeba se někde potkáme .. na Contakt tak možná mrknu, ale pokud bude někde něco zajímavějšího tak dám přednost tomu ... už jsem letos Contakt slyšel několikrát ...Embarassed Smile

to PepPe:
oki Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út říjen 28, 2008 3:28 pm
Jervin
Tak na ILT jede dalsi clovek ale bohuzel ne s nama. Ta heerecka jak sem rikal tak sem se ji ptal a ona jede teda spis leti letadlem tak zase mame peska.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po říjen 27, 2008 7:53 pm
Jervin
Tak do týdne ti dám vědět jestli sem někoho sehnal nebo ne. Ted čekám na odpoved jedné dámy a ....no raději to nechci zakřiknout. A kdyby ne tak náhradní plán je asi segra jenže ta zítra přiletí z USA a nemá ani lístek ani money takže s ní to asi padá. Ještě se poptám teda ostatních ale kdyžtak kdyby někdo chtěl tak mu řekni že jo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
po říjen 27, 2008 2:08 am
Jervin: tak pak si nejak rozhodne dame vedet a sejdem se. uz se to docela blizi, jsem na to zvedava. nakonec jedem v patek, budem v Maastrichtu a u kamosova kamose, pak presun do Gentu a odjezd snad nedele vecer, takze vsichni budem moct v klidu kalit a uzit si to do sytosti.
na co se nejvic tesite? ja to vidim na zasek na contact stage.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt říjen 23, 2008 8:41 am
jedno místo v autě
Najde se jeden človíček, který nemá dopravu na ILT? Kontaktujte případně mě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 22, 2008 8:22 am
to PepPe
... tak ted se máš možnost vytáhnout a sehnat čtvrtého (čtvrtou) do auta ... Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út říjen 21, 2008 8:52 pm
jervin
no vec se ma tak, ze slecna nejede, ptze ma neco jinyho Sad tkze bohuzel zustavame jen my tri, ale na druhou stranu klidne muzem vzit tu slecnu z ty fotky Smile ale vazne, chtelo by to vyresit co nejrychlejc, ptze bych chtel zabukovat ten hotel. ma nekdo jeste nejakej tip, koho vzit s sebou? jet ve trech je blby Sad

----------------
Listening to: Sasha - Live at Cream Amnesia Ibiza 07-31-2008 pt1 www.mixing.hu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út říjen 21, 2008 1:40 pm
to PepPe
jako zatím 100% osádka v autě je : Já, Acid, Ty

a pak nejistá jedna slečna, ale nevím jak to ted momentálně s ní vypadá ... to zařizuje Acid ... takže má slovo on;-)
SHP
út říjen 21, 2008 1:32 pm
Aha :)
Tak jsem zase o něco chytřejší. Každtopádně tekstyle mi tam chybí. Kdyby tam byl takový Ghost nebo Lethal MG, tak bych zvažoval, zda jet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út říjen 21, 2008 1:23 pm
Jervin
Ja to pochopil ale jen sem si vzpoměl jak chtěla jet na nějakou ZP tak sem to zkusil.

SHP - Belgická je originál a žádný vietnamský shit Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út říjen 21, 2008 1:12 pm
ILT 2008
to PepPe: ... to byla prdel ... co vím tak máme auto plný (včetně tebe - leda že bys nejel ty a uvolnil místo jí, co ty na to?) Smile))))

to SHP: belgická mutace? není belgické ILT origoš! Co jsem tak koukal do historie, tak ty stage mají stále podobné dělení stylů...
SHP
út říjen 21, 2008 1:12 pm
I Love Techno zklamání
Docela mě zklamalo, že na belgické mutace I Love Techno nemá tekstyle stage Sad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 5 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz