FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 I LOVE TECHNO (BE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

I LOVE TECHNO (BE)

I LOVE TECHNO, Ghent

I love techno (BE)





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út říjen 21, 2008 12:53 pm
Jervin
Noi vidíš....jednou se mě ptala jestli bych s ní nejel na nějakou zahraniční akci ale jedině pod podmínkoujestli bych vzal auto. No a ted je ta příležitost...tada jedině že je volný místo v autě Embarassed Se jí mužu zeptat ale snad mám ještě její číslo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út říjen 21, 2008 11:03 am
ILT 2008
PepPe napsal:
Tu znám...osobně Very Happy
No modelka to je ale i héérečka....zkus se někdy podívat na RM Very Happy



... taky bude na ILT? Laughing Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út říjen 21, 2008 9:57 am
to sonja
... co vím tak si jí mužeš poslechnout na myspace i love techna, ke stažení nevím... smile26
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
út říjen 21, 2008 9:43 am
neni ta kompilacka nekde ke stazeni?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá říjen 10, 2008 9:20 pm
ILT 2007
Ten začátek článku mě pěkně naladil ale ten konec zase naopak. Každopádně já techno poslouchám a lístek mi už stejně leží na stole Very Happy ..... lets go Gent
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá září 19, 2008 8:27 am
ILT 2007
Report z loňska od návštěvníka z ČR TADY
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po září 08, 2008 12:04 am
tyjo rýsuje se z toho pěknej zájezd.....oki oki, tak já se pokusim nějak pořešit ten lupen.....jo a co dělám za práci? no mám toho víc, ale třeba prodávám bagety v bagiterii, dělám dje a pracuju občas v crossu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne září 07, 2008 11:54 pm
pokud vim, tak jedem taky autem a jedem 3
Honza
ne září 07, 2008 9:30 pm
acid
No my planujeme v pátek tam sobota zevl v neděli vyspat a asi na večer jet domů. Ale ještě jsme to nějak podrobně neřešili.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne září 07, 2008 9:18 pm
ILT
honza: no my taky jedem autem Smile tak to pojedem dve kary Smile listky uz mame koupeny pres web. jak to resite se spanim? ono je vcelku nemozny odjet cestu do belgie, dat party a jeste ridit zpet... takze chceme resit asi nakej apartman v nemecku...

----------------
Listening to: Sven Vath - Big City Beats 09-03-08
Honza
ne září 07, 2008 8:11 pm
acid
No my pojedeme zřejmě autem. Zatím mám info že pojedem full ve 4 lidech i když je to ještě daleko, tak jsem zvědavej jestli to tak bude a někdo nevycouvá.

Jak řešíte lístky? Na místě nebo nějaký předprodej?

Toky: Pojeď rád bych tě zase někde potkal.

Honza z TDK
miguel
ne září 07, 2008 7:00 pm
toky tokátko
cim je zivis??...co delas za praci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne září 07, 2008 5:27 pm
ILT
toky: kup kup, abychom nakonec nejeli s jervinem jen sami dva. myslim, ze to misto bude...
honza: ty jedes jak?

----------------
Listening to: Sven Vath - The End (London) 10-05-08
Honza
ne září 07, 2008 4:50 pm
Dálka jak pes to je, ale i tak to bude mazec...jedu. Akorát mi tam chybí Liebing Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne září 07, 2008 12:49 pm
line-up moc peknej.. i tak je to na me dalka jak pes..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne září 07, 2008 12:48 pm
hou hou
máte ještě to volný místo v káře? Smile 15. září mi přijde výplata, tak jenom jestli si mám koupit lupen Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so září 06, 2008 10:31 am
kompletní lajnap na ILT


----------------
Listening to: Sven Vath - Ibiza Legends Kiss100 06-08-08
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st září 03, 2008 10:47 am
ILT 2008
S největší pravděpodobností přibudou jména:

Dave Clark, Laurent Garnier, Steve Bug, Dr Lektroluv ...

Line-up ILT 2007:
(DAVE CLARKE – JUSTICE live – GOOSE live – RUSH – MISS KITTIN & THE HACKER live – DIGITALISM live – TECHNASIA dj set – TRENTEMØLLER live – ADAM BEYER – FELIX DA HOUSECAT – DR. LEKTROLUV – BEN SIMS – KLAXONS live – ELLEN ALLIEN – SVEN WITTEKIND live – MATHEW JONSON live – BOYS NOIZE – MARCO BAILEY – BRITISH MURDER BOYS live – EROL ALKAN _ REDSHAPE live – MARCO REMUS – STEPHAN BODZIN – SIMIAN MOBILE DISCO live – FELIX KRÖCHER – DJ GHOST – 2000 AND ONE - MSTRKRFT – GUI BORATTO live – LEN FAKI – ELECTRONMIKE VS BERND ISAAC – COSY MOZZY - MONICA ELECTRONICA)

Názor na akci od lonského učastníka TADY
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út září 02, 2008 1:00 pm
dmitry
nechci nic rozvadet do zadnych dimenzi Very Happy ani vesmirnejch, ani jinejch Smile slo mi o to, ze se s tebou neshodnu v tom, jestli je anebo neni blbost jet na ilt jenom kvuli tomu, ze to je ilt. rozhodne nic nechci hrotit kvuli tomu, jestli se nekomu libi takovej nebo makovej line up Smile

----------------
Listening to: John Digweed - Bedrock Easter Special Live At Heaven 20-03
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 02, 2008 12:51 pm
acid
no to bych tu jinou podstatu rad vedel kdyz uz na to prisla rec..ale tak to uz je na tobe estli to chces rozvadet do jinych dimenzi dal Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út září 02, 2008 12:49 pm
dmitry
to, ze te ilt letos zklamalo, ti nikdo nebere. to, ze mas na ilt jinej nazor ti nikdo nebere. to, ze jsem se te zeptal, na kolika jsi byl zahranicnich akcich byla jen otazka, abych mel prestavu, jakou ty muzes mit predstavu a nebyl v tom zadnej podtext, ze bych te chtel napadat, jak si muzes dovolit rikat takovy veci, jak pises tady v dalsim komentu. nikdo te tu nenapada, nikdo ti nebere tvy nazory, nemas duvod se citit urazenej, nemas duvod se omlouvat.

podstata veci byla nekde uplne jinde, ale to ti asi uteklo. no nic, uz to slo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 02, 2008 12:22 pm
dodatek
a jen proto ze sem napsal jiny nazot nez ostatni tak se toho nekdo vsiml a hned se vyptava na vse mozne...prominte ze nejsem nadseny jak vy no Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 02, 2008 12:21 pm
acid
no promin - ale ja jen reknu ze pro mne je to celkem nic extra line up oproti minulu a vubec co se tyce jmen co se za ten rok vyrojili v ciste obecnem evropskem pohledu a ty si zacal ze kde vsude sem byl estli si vubec muzu dovolit tohle rikat jako yb nevim co!

mne slo jen o to rict ze ILT mne tenhle rok celkem zklamalo co se line upu tyce oproti minulu...ja nic rozvadet nechtel,vy jste se zeptali,ja ted jenom odpovidam Smile

muzem to klidne ukoncit,ja taky zadnou diskuzi nezacinal,jen napsal nazor
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út září 02, 2008 12:13 pm
dmitry
vyhrotil? co to je ciste obecne? ctu si dokola ty tvoje komenty, ale nejak sem z toho nepochopil, o co ti jde??? prijde mi to, jenom jako takovy plkani a tlachani o nicem, sorry... myslim ze v tyhle diskuzi asi nema cenu pokracovat Smile

----------------
Listening to: John Digweed - Bedrock Easter Special Live At Heaven 20-03
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 02, 2008 11:51 am
jervin:
dyt jo jako,ja vam to neberu...souhlas ze v cr nic takovyho nikdy nebude (muzeme byt radi za EB,b-live jaz takz taky ujde´a cas od casu se i nejaka ta komrno akcicka pekne rozsvihne - hold maly stat,mala poptavka atd)

acid:

ad1) ted si to vyhrotil trochu jinam nez sem mel na mysli ja puvodne Smile ja to myslel ciste obecne

ad2) viz co sem napsal jervinovi

ad3)skoro to samy co ad2 Smile

zahranicnich..no nebudu je presne prepocitavat,ale takovych 10 jich bylo,coz bych povazoval za cislo,kdy uz si muzu dovolit neco o nich rikat (i kdyz nebyt meho ruskeho obcanstvi a kdyby cr vstoupilo do EU drive tak to cislo bylo by uz mnohem vetsi)...takze neboj,srovnavat si muzu opravdu dovolit

a ani hadat se nechci,jen vy se nejak rychle nechate vyprovokovat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út září 02, 2008 10:35 am
dmitry
souhlas s jervinem. chytas se hrozne slovicek a vypada to, ze se vylozene chces hadat Smile jinak teda:

1) realita je pro kazdyho opravdu jina, ale myslim, ze kdyz vylet do belgie i se vstupem vyjde tak na 3-4.000 je to hodne v nepomeru oproti tomu, kolik by stal vylet na akci v tom tvym nujorku... to uz se pohybujem v radu desetitisicu. a ty 3-4 litry je v cechach schopnej nasetrit opravdu kazdej, kdo jezdi na party, kdyz jsou tu lidi schopny vyhodit 1.500 jen za vstup na sensation white Surprised

2) jezdit nekam kuli tradici neni vubec hloupy. uz me prestalo bavit chodit v cechach na "novy" akce typu amazing city, cybertronic, novej cosmic trip apod, protoze vsechno konci krachem. a na trance uz taky nechodim (jediny tranceovy party jsou u nas diky kucerovi fpoho a jsou to party evropskyho formatu), takze kdyz chci na vetsi party s dobrou hudbou, musim logicky do zahranici, ptze u nas ZADNA takova party neni!!!

3) promoterum akci jako mayday, timewarp, ilt, apod urcite "nepreskoci" protoze to nejsou cesti promoteri, aby dokazali zkur*it party tak, jak to jde jen v cechach. to, ze maj tyhle akce tradici je totiz ZARUKA toho, ze akce bude KVALITNI. btw na mayday sem byl dvakrat a pristi rok jedu znova a je mi jedno, kdo tam hraje, ptze ta party ma tak uzasnou atmosferu, je tak kvalitne provedena, ze samotny jmeno akce je pro me a ted se znovu opakuju, zarukou kvalitni akce a vim, ze se budu bavit az do rana. to samy zbytek akci, na kterych sem byl v nemecku, to samy madari, kteri na tom nejsou ekonomicky tak dobre jako my, ale v poradani parties jsme oproti nim jeste ve stredoveku.

btw ted by me jen zajimalo, na kolika a na jakych parties jsi byl v zahranici ty? jen bych chtel vedet, jaky mas zkusenosti a jak moc muzes srovnavat zahranici s ceskejma parties, kdyz ti prijde blby jezdit nekam kuli tradici???

tak takhle nejak to vidim ja Smile peace Smile

----------------
Listening to: John Digweed - Bedrock Easter Special-08-24
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út září 02, 2008 10:14 am
dMIT.RY
... přijde mi, že jen vyloženě slovíčkaříš, abys diskutoval Razz ty děláš akce, my na akce jezdíme, v čechách už to máme provandrovalé, tak přišel čas na "legendární" a "tradiční" eventy v zahraničí Very Happy o kterých jsme jen četli, viděli videa a snili, takhle už to zní líp? stojí nás to dost peněz, které radši investujeme do takového eventu, než např. do 3-4 tvých akciček nebo jiných českých "super" eventů. Nechcem se vytahovat, machrovat a nic podobného, ale v ČR realně nemáme možnost nic takového zažít, nic víc nic mín ... asi tak to vidim Wink Very Happy Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 02, 2008 9:25 am
acid
no tak realita je pro kazdeho jina...nekdo si treba nemuze zajet ani na ilt!!! kdyz uz to beres takhle hele...

a jesdit nekam kbuli tradici mi prijde teda dost hloupy...si vem ze by promoterum preskocilo a dali by to uplne jinak a ty bys rekl - to byl dobry to bylo preci ilt Very Happy

stejne jako sol,podle mne je horsi a horsi

asi tak to vidim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po září 01, 2008 10:38 pm
ILT
dmitry: a do toho nujorku poletim tryskacem Rolling Eyes zijme v realite smile41
na i love techno jedu kuli tomu, ze to je i love techno, tak jako jezdim napr. na sol proto, ze to je sol. zaruka dobre hudby, dobre akce. urco si tam to svy najdu Smile btw koli lidi tady bylo na ilt?

----------------
Listening to: Tiga - Essential Mix 06-09-04
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
po září 01, 2008 8:10 pm
tak pokud mluvis v rozmezi vikendu Very Happy....ale jako rekl bych z v NY nebo tak nekde byse urcite neco fakt dobryho naslo...schvalne checkn co kde je ten den po svete...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 6 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz