FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 I LOVE TECHNO (BE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

I LOVE TECHNO (BE)

I LOVE TECHNO, Ghent

I love techno (BE)





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po září 01, 2008 4:44 pm
dMIT.RY
... to je jasný a bez diskuzí ... každý má tu muziku svou... Very Happy jen mi nedalo ti neoponovat, pač co vim, tak nikde ten víkend nebude lepší technoparty Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
po září 01, 2008 4:39 pm
tak kazdy ma neco svyho ze Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po září 01, 2008 1:15 pm
dMIT.RY
... mě to tak nudný podle line-upu nepřijde, ještě jsou přes 2 měsíce do akce a zveřejněna pulka line-upu ... já už se teda nemohu dočkat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
po září 01, 2008 10:25 am
tentokrate je to celkem nuda abych se priznal podle line upu...jediny co mne zaujalo oproti minulu je brodinsky a mz milovani bloody beetroots
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne srpen 31, 2008 8:22 pm
lajnap
Tak tu máme další 4 jména Marc Houle, Troy Pierce, Gaiser, Brodinski Cool Smile
prema
pá srpen 22, 2008 4:05 pm
Zdravim. Kdo by chtel letet trochu vyhodnejc letecky, na skyeurope probiha akce na levnejsi letenky. Do pondelka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so srpen 16, 2008 12:22 pm
tokátko
tady je link musis se ae napred zaregistrovat a pak si teprve muzes ten listek koupit. platis to pres kreditku. celkem me vysly dva vstupy na 2.426,49 CZK

----------------
Listening to: Tiefschwarz - Ibiza 08 Summer Madness
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so srpen 16, 2008 12:15 pm
2Jervin
napiš mi prosím link, kde se dají koupit lístky.....jo a jak se to platí? bankovním převodem nebo tak nějak?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so srpen 16, 2008 9:18 am
2 prema: nápad s minibusem s největší pravděpodobností nedopadne, protože je to fakt dost 3tis, ikdyž tu píše dost lidí, že pojede, pravidlem bývá cca 50% si to rozmyslí a nejede nikam tím pádem by to Dave dělal jako charitu ... Sad ted jsem koukal C4S nabízí ty letenky za 2.000,- Praha-Brusel a zpět to se celkem dá ale když přiletíš do Bruselu ráno ... znamená to cestvaní do a z Gentu, jídlo, ubytování v Belgi ve finále zjistíš, že o co jsi měl levnější letenku a byl jsi tam už ráno (po akci ti to letí až večer) zjistíš že náklady na cestu ubytování a jídlo .... 2tisíce zdaleka nestačí ...

2 toky tokátko: v kufru nikdo cestovat nebude Very Happy maximum jsou 3 lidi vzadu, ale spíš bych to viděl jen na dva a jak už je tu někde dole napsáno dokud nemáš lupen nebudem řešit cestu Razz ... nicméně jsi ve výběrovém řízení Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
pá srpen 15, 2008 6:27 pm
4acid
nezapomeň na mě Smile už mám i zkušenosti z cestou v kufru Very Happy na summeru se zeptám toho mrazíka, jak by to viděl a pokud by do toho šel, tak tě hnedle kontaktuju Smile Very Happy
prema
pá srpen 15, 2008 4:47 pm
Cau
Tak sice nejsem rostenka, ale pridavam se k napadu s micro busem, nebo jakymkoliv zpusobem dopravy. Hlavne ve vic lidech. Jako jedinou moznost dopravy jsem ze zacatku bral leteckou, (taky kvuli TM v Ideonu jako after druhej den...), ale kdyz by se vyvedl zajezd, rad se pridam a Ideon ozelim. I tak, kdyby nekdo radeji letecky, muzem se domluvit a booknout letenky co nejdriv.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá srpen 15, 2008 4:20 pm
jervin
no to bychom mohli Very Happy ae berem nejaky rostenky, ty zaberou min mista Very Happy

----------------
Listening to: Tiefschwarz - Dance Department (538) 07-13-2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá srpen 15, 2008 3:32 pm
ILT
jj přesně mít lupen je základ ... Smile)

to acid: vypíšem pak výběrové řízení na zbylá dvě volná místa v autě??? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá srpen 15, 2008 3:18 pm
all
jenom takova technicka. pise tady hodne lidi, ze by jelo. ale vite o tom, ze tenhle festak byva dopredu vyprodanej? takze nebude stacit jen chtit, ale zavcasu si koupit listek Smile pak se muze resit cesta... Very Happy

----------------
Listening to: Tiga - Live At Club 11
Destiny
pá srpen 15, 2008 9:28 am
teda jako já bych jela taky...a ráda! když vám zbyde místo, dejte vědět Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt srpen 14, 2008 4:40 pm
ILT
ozzby: dalka? necelejch 1.000 km? pche, nevis co je dalka Smile
all: no davat tri litry za bus rozhodne nebudu. kdyz pojedem autem 4, vyjde to na jednoho cca max 1.200 kc a navic budem daleko rychlejsi... a cesta zpatky taky vymyslena, jak psal jervin. prejedem do nemecka, najdem nejblizsi penzion v malym meste a noc nas muze vyjit tak na 20-25 €. ale je to skoda no, ten minibus by byl fajn, ze bychom jeli hned rano domu... no stejne sem zvedavej, kolik lidi ve finale pojede. abysme s jervinem nejeli sami dva a nespali u nej v aute Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt srpen 14, 2008 1:33 pm
dalka jako krava.. co si budem povidat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
čt srpen 14, 2008 1:31 pm
hm..tak ty tri litry to je fakt zbytecne moc...chjo, co se takhle domluvit nejaka particka a jet spolu autem? ja tedy auto k dispozici nemam, tak se ptam tech co maji... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cube
čt srpen 14, 2008 12:39 pm
ehmmm hmmmm
no tag jedine co by me tam zatim nalakalo by byla atmosfera, ritchie hawtin a busy P...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt srpen 14, 2008 11:03 am
zajezd
Když se vás tu najde tolik aby se zaplnil minibus ... prý má kapacitu 16 lidí ...realné to je, ale otázka číslo jedna najde se tu 16lidí, kteří 100% pojedou? a budou podle odhadů schopni dát cca 3.000,- za dopravu (minibus podle infa od Dava je drahá zaležitost) ? (normálním busem by to bylo prý levnější, ale to se zase neseženou lidi...)

... my tedy volíme auto i s hotelem v DE vyjde to levněji ... letenky už jsou out:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roma_suki
čt srpen 14, 2008 10:22 am
zzzzz
Pridavam se taky.....komon vsichni!!! Cool Idea for B2lik:::::dik za M.A.N.D.Y. - Live @ Ibiza Global Radio 31.07.2008 poslechnete k blizicimu SoL Gregora Treshera_plattenleger-sat-07-20-2008-talion.....http://uafile.com/282562
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
čt srpen 14, 2008 8:45 am
taky se pridavam- zajeeeezd plllls!!! (mini bus good idea Wink ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
čt srpen 14, 2008 12:52 am
taky bych se pridal .... aspon mini bus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roma_suki
čt srpen 14, 2008 12:37 am
for all
mate 100% pravdu-Tiesto foreve) Zajezd-zajezd!!!!!!!O tomhle festaku snim..uz hodne dlouho!A jeste k tomu takovy line) Under_live-pecka!Doufam,ze nebudu pak stahovat s netu zaznamy!!!! Confused Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
climax
čt srpen 14, 2008 12:00 am
přimlouvam se za zájezd Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st srpen 13, 2008 9:59 pm
I love techno 2008 rulezzzz
jupííí jedeeeem Very Happy Idea Cool Very Happy jj s největší pravděpodobností autem, pač na zájezd se nenajde dost lidí Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st srpen 13, 2008 7:49 pm
autem

----------------
Listening to: Sven Vath - Ibiza Legends Kiss100 06-08-08
Anonymní
st srpen 13, 2008 7:09 pm
to acid ..: jak jedete ..?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st srpen 13, 2008 7:08 pm
vstupy
Very Happy prave jsem vytiskl pro me a pro jervina e-ticket Very Happy Very Happy Idea Very Happy Very Happy Very Happy

----------------
Listening to: Sven Vath - Ibiza Legends Kiss100 06-08-08
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st srpen 13, 2008 8:49 am
:))
to roma_suki: přesně tak zajezd by byl super ... loni taky pár lidí chtělo jet, ale nenašlo se jich tolik, aby se ten zájezd uskutečnil, bohužel lidi jsou líní a radši "ušetří a počkají si až ti djs přijedou do ČR" Smile)) My rozhodně jedem ... už ted dělám výběrové řízení na spolucestující do auta Smile))) Jestli pojede ještě někdo autem mužem to nějak spojit, dát sraz a jet v "patrole" Wink

... jako ta třetina line-upu je pro mě pecka už ted, ikdyž jsem všechny už slyšel mám radost z M_nus show (Hawtin, Heartthrob, Magda) Rob Hood, SebastiAn, Audion, Underworld .... Idea Very Happy Idea v Evropě nebude lepší mejdan pro 35tis technařů Razz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 7 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz