FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 I LOVE TECHNO (BE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

I LOVE TECHNO (BE)

I LOVE TECHNO, Ghent

I love techno (BE)





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po listopad 24, 2008 2:58 pm
Richie Rich
už jsme na poslouchej.net něco málo zveřejnili ... to jsou plné sety nebo taky zkrácené "ukázky" ? jinak samo THX;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
po listopad 24, 2008 9:46 am
cau kluci, nejak jsem minuly tyden nestihala se tu stavit..

sorry, ze sme se nesesli, ale ja proste nemela naladu se nekde rvat a brodit a myslim, ze jste na tom byli podobne. byla jsem cely vecer na contact stagi a az k ranu jsem sla na cervenou, zrovna hral clark. ono stejne jinam se moc nedalo chodit, protoze vsude bylo zavreno nebo fronta jako krava.

vubec sem neslysela, co jsem slyset chtela, protoze proste nejsem typ, co se nekde rad tlaci a rve v davu. furt mi nekdo slapal na nohy, hroznej kentus vsude na zemi, frotny na zachod :/ lidi tam byli moc, pry dokonce 6 mrtvych, 3 tam a pak jeste nejaka bouracka..Sad
kladne hodnotim ceny, vubec to tam nebylo drahy.. jen ty listky misto penez me stvaly. jsem si vymenila asi za 60 ecek a deset listku jsem dala kamosovi a stejne mi k ranu zbyvaly, tak jsem tam rano nakoupila pivka a nekomu to dala.. by mi uplne stacilo za 40E.
ale aspon jsem se ujistila, ze takovyhle masovky pro me nejsou..

kdybych jela jen na tu party, tak jsem dost zklamana a nastvana, ale ja jsem vegetila cely vikend v holandsku u kamosova kamose a to byla nadhera.. shopping, brcka, pamatky, holandsky jidlo, pivka.. mmm )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so listopad 22, 2008 11:06 am
acid
trava na akcich nebyl problem do roku 2007, teda samozrejme (max. 5g for personal use - jak pises) jenze ted je navic v beneluxu nejakej novej zakon o koureni, takze si defakto nemuzes ani zapalit na verejnejch prostorech Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so listopad 22, 2008 10:26 am
brondie
omg, tady me nekdo chyta za slova. trava je tam legalni v tom smyslu, ze ji muzes koupit v kofaci. a u sebe muzes mit max 5 g, bez toho, aby ti to policajti ZABAVILI. tam slo jen o to, ze se sekuritaci napakovali na cizincich... holandanovi by si to sebrat nedovolili.
brondie
so listopad 22, 2008 10:11 am
4 acid: tráva v holandsku rozhodně legální není, jen je tolerované její kouření v coffeeshopech
m.key
čt listopad 20, 2008 9:57 pm
error
Tocadisco a Buuka.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt listopad 20, 2008 5:59 pm
ilt
sonja: jako fakt sem cumel. v holandsku mi sekuritaci u vstupu zabavili travu, i kdyz je tam legalni a v belgii takovej hardcore. sme si prave s jervinem rikali, ze nam ti pripada, jako kdyby ilt udelali v cesku Very Happy zachranari tam porad vozili na vozejku odpadliky Very Happy anebo jeden typ, kterej byl fakt hodne se tam drzel zabradli u vstupu, cumel na sekuritaka a nebyl schopnej se toho zabradli pustit. jeho kamos ho tam tahal a typek proste nic Very Happy pak uz to zacalo byt blby i tomu sekuritakovi (btw taky vysmahlej) a nakonec ho odtrhli od zabradli a vtahli dovnitr do haly Laughing no stalo to za to Very Happy az na tyhle drobnosti to bylo fpoho, hlavne hudebne Smile ae jak rika jervin, radsi na TW. jenze tenhle letosni bude fakt asi velka masaz, vzhledem k tomu 15. vyroci Sad klidne bych dal misto toho nakej cocoon se svenem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt listopad 20, 2008 5:43 pm
Wendy
rozhodně Dusty Kid ten je peckovej nehorázně si to tam dával ... až bude set tak rozhodně stáhnu a pak Richie Hawtin až bude ...
Wendulka
čt listopad 20, 2008 5:36 pm
2 Acid a Jervin
Ktere z tech setu stoji za to stahnout??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt listopad 20, 2008 2:55 pm
roma_suki
já ted píšu něco jako report z ILT ... snad se mi to povede dopsat a vydat (neni čas) ...

na TW ti čeče nevim je to 15té vyročí.. a jestli loni bylo narváno tak letos si to nedovedu představit ... když si vzpomenu jak jsem měl nohy ve vzduchu a cestoval davem směrem, kterým jsem nechtěl bez naděje vystoupit ... ufff, tak co bude teprve ted Smile))) je fakt že už jsem ale zkušenější a TW je rozhodně lepší než ILT ( ikdyž možná oproti ILT line-upově chudší)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roma_suki
čt listopad 20, 2008 2:36 pm
oooo maj Got?!!
Nechce se ani verit....proste asi chteli,jako ostatni usetrit a nepustet moc lidi z radu uklizicu!!!Maji dost silne jmeno I love Techno...tak ze lidicky moc se tesim na jaro a hlavne TDKacko!!!!! Very Happy Cool Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
čt listopad 20, 2008 1:46 pm
Acid: to se mi ani nechce verit, to mi pripomina spis situaci u nas, z ktery se pomalu zaciname dostavat, ale v belgii? Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt listopad 20, 2008 11:27 am
sety
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 19, 2008 9:18 pm
Dusty a Busy by Jervin
Dusty Kid


Link


Busy P


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st listopad 19, 2008 8:06 pm
i love techno
sonja @ honzik: no moc premotivovany jsme nejeli, ale nadseni bylo Smile a proc zklamani?

na webu psali o silenejch kontrolach u vstupu, osobni prohlidky, jakmile najdou drogy, okamzite predavaj vedle stojici policii a pak to jde rovnou k soudci - realita? u vstupu nas ani nikoho nikdo nijak NEKONTROLOVAL! coz me celkem desi, kdyz jdu na jednu z nejvetsich a nejznamejsich evropskech halovek pro 35.000 lidi a na zadech muzu mit ak-47 a v kapsach par granatu Mad

a policajti? videl jsem jich 5 a stali celej vecer v jedny lajne, hned za vstupem, uplne mimo halu

organizace? mizerna. v halach bylo sileny vedro. navic okolo 1-2 hodiny byly zavreny 3 z peti stagei Sad vsude se valely hromady flasek a kelimku. a porad nekdo otravoval, jestli nemame ecka na prodej Sad

ale nastesti to bylo hudebne super, na barech nebyly fronty, ceny byly taky celkem rozumny Smile ae jednou a dost, nemci maj lepsi akce Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 19, 2008 5:44 pm
honzik
jj něco na tom bude Very Happy ... hubně ale dobrý, to co jsem chtěl slyšet až na jednu vyjímku (lektroluva) jsem slyšel...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik
st listopad 19, 2008 5:37 pm
Je to jasný
Jeli moc natěšený a přemotivovaný Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
st listopad 19, 2008 2:38 pm
zklamani,jak to? Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po listopad 17, 2008 1:39 pm
procházka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po listopad 17, 2008 7:52 am
ILT 2008
více méně zklamání až na světlé vyjímky ... Pet duo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po listopad 17, 2008 6:24 am
ILT
peppe: uteklo to ale moc rychle Crying or Very sad a rychle do postele nebo padnu na hubu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po listopad 17, 2008 5:59 am
I LOVE TECHNO
A je to pryyyyyyyyyyyyyč! Právě sme přijely Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so listopad 15, 2008 4:54 am
I LOVE TECHNO
a je to tadyyyyyyyyyyyyyyyyy! prave odjizdime Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
pá listopad 14, 2008 8:41 pm
já HIGH CONTRAST
chlapci držim palce, ať se vše povede!!! mrzí mě, že sem to nakonec nějak nevyřešil, abych mohl jet taky, tak snad příště
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá listopad 14, 2008 8:33 pm
Umek
to je smutná zpráva Sad( ...nicméně je čas:) panstvo já jdu spát užijte si EB a další pateční mejdany ... Idea smile46
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
pá listopad 14, 2008 8:05 pm
Umek zrušen
Umek nebude schopen zítra vystoupit na I love techno z důvodu nemoci.
Matthew Hoag bude přetahovat svůj set v zelené místnosti. Bude za přehrávači připraven odehrát extra dlouhý set od 7 do půl desátý!

pokud sem to dobře pochopil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá listopad 14, 2008 7:19 pm
překlad
UMEK CANCELLED
Umek will not be able to perform at I Love Techno tomorrow due to illness.
Matthew Hoag will take over his spot in the Green Room. He will be behind the decks for an extra long set from 7 pm until 9.30 pm!

Jelikož sem se na škole učil jen Deutch a anglicky umim jen little tak bych chtěl někoho poprosit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá listopad 14, 2008 7:15 pm
Umek
Umek cancelled.......to si ze mě děláte prdel. Já se těšil ze všech nejvíc na Umeka s von tam nebude?? tak to chci vrácení vstupnýho Twisted Evil Hej jako tak to si u mě pěkně posrali
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roma_suki
pá listopad 14, 2008 4:01 pm
jizzzda!!!
Tak ze kluci uzijte si to.....a hlavne poradne zakalte!!!!!!!!!!!!!!!KOMON!!!!!!!!I LoVe techno Taky!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Cool Very Happy Very Happy Idea
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 3 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz