FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,Zažitky,Hotely,Vstupenky,Rady..atd « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,zažitky,hotely,restaurace ...atd

Global gathering, Sonar, Flex, Cocoon, Circle of love, Rock werchter, Sziget, Qlimax, Defqon1,






Vše kolem cestování po klubech, festivalech, halovkách. Tipy na hotely, restaurace, zážitky přímo z parties (ochranky, ceny, návštěvníci, vystoupení umělců), odkazy, Vstupenky na zahr. akce, Informace o informacích. Prostě vše kolem výletu na zahraniční event ... Pochlubte se kde jste byli a jaké máte zkušenosti.
Má takovéto fórum se snahou shromždovat informace o zahraničních akcích cenu?
ANO
95%
 95%  [ 22 ]
NE
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 23
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po říjen 20, 2008 12:23 pm
to PepPe: no jooo naběhl sis Idea Laughing Laughing


to Acid: jj mazec taky by mě nenapadlo, že takový prostor muže být tak příjemně vytopený na 23 stupňu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po říjen 20, 2008 11:31 am
Příště držet hubu
Příště se raději držím přísloví mluviti stříbro mlčeti zlato páč po tom žvástu cosem napsal mě to asi příjde mnohem dráž než předtím Surprised Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po říjen 20, 2008 10:27 am
12 years world league
mazeeeeeeeeeeeec Very Happy Very Happy Very Happy konecne jsem se taky vzbudil Very Happy co na to rict? masakr nejvetsi Smile urco se tam musime nekdy vratit. a ty starosti, prej, nebude tam zima? Laughing


jervin napsal:
v poho já ti to přiúčtuju k naftě a budem vyrovnaný a nebudeš se muset cítit trapně. kontaktuj mě pak nějak na icq abychom se dohodli na podrobnostech ...

tak to ja priuctuju neco k rezervaci hotelu Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po říjen 20, 2008 8:34 am
:)
to PepPe: v poho já ti to přiúčtuju k naftě a budem vyrovnaný a nebudeš se muset cítit trapně Very Happy Very Happy Idea kontaktuj mě pak nějak na icq Wink abychom se dohodli na podrobnostech ...

to sonja: já bych i jel (Mnichov by se měl možná prozkoumat možná pečlivěji), kdyby další víkend nebylo ILT ... ty joo ted s odstupem času ta 12 byl hustej mejdan ... sice se mi nakonec nejmín ze všech líbil Tiga (ikdyž to bylo pestrý a dobrý) ale ostatní ... Tobi, Roman,Timo, Andre ... a největší bombice pro mě byl Johnny, to jsem nechápal takovou sypačku, co on tam jako jediné livko prováděl ...Smile) btw ještě pořád mám zalehlé uši ...ten aparát byl hodně přísnej a jakmile to někdo začal hrotit na středy a výšky myslel, že mi to urve hlavu ikdyž jsem se snažil být mimo dosah...ale na minimalovou "dupavou" basu ten zvuk byl super ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
ne říjen 19, 2008 5:03 pm
12 Years World League - moc dobra akcicka! konecne jsem si po dlouhy dobe zase spravila /hudebni/ chut Smile... nej Roman Fluegel a Timmo Maas, Tiga nezklamal, ale neni to momentalne to pravy orechovy co ladi mým uším, ale to uz si spis vymyslim, abych mela vubec co kritizovat... a 8.11. Richie, jedem? Cool Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne říjen 19, 2008 11:44 am
Jervin - ILT
Jak tak čtu tak máte všechno promyšleno....a já se cítím docela trapně páč sem nad něčím nepřemýšlel ale kdybyste chtěli s něčím pomoc - třeba něco sehnat atd atd tak dejte vědět
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne říjen 19, 2008 10:54 am
12 Years World League





tak jsme z5 z Mnichova a myslím, že zajímavá party i prostor ...více snad již brzy v reportu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá říjen 17, 2008 11:50 am
12 Years World League
je vyprodáno Surprised Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá říjen 17, 2008 9:44 am
PepPe
... rozhodně se musíme vyspat, když jedem autem ... to by bylo o hubu .... ikdyž budem řídit 2 tak je to přes 500km po XX hodinách beze spánku na jednoho ... když vypadnem v 7:00 tak kolem 10:00 bychom mohli být v DE na hotelu vyspat se a mužem pokračovat ... jinak jsme předběžně počítali 1000,- kč na cestu a 750,- jsme objevili hotel v DE. Vše záleží na tom kolik nás v autě pojede (je počítáno ve 4), kolik bude stát nafta a kolik bude euro, ale včetně přespání by náklady neměli překročit 1800,- kč na jednoho.Takže počítám že za tuhle srandu vyplivnu cca 4000,- kč se všim všudy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt říjen 16, 2008 9:38 pm
Techno Masters
Je a já počítal s tím že ještě stihnu Techno Masters Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt říjen 16, 2008 6:43 pm
peppe
a plan je jeste takovej, ze po party prejedem do nemecka, do nejakyho penzionu nebo hotelu a prespime tam do pondeli a pak pojedem domu. ono se totiz neda zvladnout 1000 km cestu, party a cestu zpatky...

----------------
Listening to: Karotte - Love Family Park Hanau-07-06
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt říjen 16, 2008 4:33 pm
Jervin
Heh tak to sem na tom uplně stejně - letenku sem si taky ještě nekoupil....popravdě, čekal sem jestli někdo nebere auto a vide

Tak jestli by ste byli tý lásky a vzali mě tak bych byl velice rád......ps. jedu na 100% Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt říjen 16, 2008 3:15 pm
Jede nejaky cech ... ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt říjen 16, 2008 10:46 am
12 Years World League
už jen 2 dny do soboty 18.10. 2008

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt říjen 16, 2008 10:28 am
Mystery a Tomorrow
dont_panic napsal:
co takovy Mysteryland (NL) a Tomorrowland(BE) ... ? Sice sem tam teda nebyl ale na Mysteryland chci v příští roce zajít ... ! Smile


... letos jsme chtěli dělat zájezd na Mystery, bohužel byl vyprodaný dřív než se očekávalo viz diskuze u nas na webu ... poučení pro příště,

jinak mocný party teda obě dvě...

Mysteryland (NL)


Tomorrowland (BE)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt říjen 16, 2008 10:12 am
I love techno 2008 (BE)
PepPe napsal:
Jak jedete?? Já už mám totiž lístek doma ale pořád sem nenašel někoho kdo by risknul mě tam vzít Very Happy tak sem si říkal že bych letěl klidně i letadlem ale hlavně se tam dostat. Idea


Už sis našel dopravu?? My se nakonec zase přiklonili k variantě auto, pač jsme lůzři a nebyli jsme si schopní koupit levné letenky ...

Jak jsme již psali ve foru k ILT, máme 2 volná místa a bereme jen lidi, co už si koupili lupen, prostě lidi co to myslí vážně, aby se nestalo, že nám to někdo třeba v pátek před akcí odřekne, víšco ... Smile Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út říjen 14, 2008 5:17 pm
12 YEARS WORLD LEAGUE
18.10.2008 - 12 YEARS WORLD LEAGUE with

TIGA ( Turbo/ Montreal )
TIMO MAAS ( Cocoon, Sci+Tec/ Hannover )
ROMAN FLÜGEL ( Ongaku, Klang, Playhouse/ Frankfurt )
ANDRÉ GALLUZZI ( Cocoon, Cadenza/ Berlin )
TOBI NEUMANN ( Cocoon/ Berlin )
JOHNNY D. ( Oslo/ Mannheim ) live!

Local support: Linus ( Exun, Pacha ), Domenico D´Agnelli ( Flokati, Garden )

Kesselhaus, ( neben Zenith Konzerthalle & MOC ), Lilienthalallee 29, 80939 München


uz mame koupeny lupeny Smile jede jeste nekdo z cr? Very Happy Very Happy Very Happy
----------------
Listening to: Sebastien Leger - Essential Mix-08-10-2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út říjen 14, 2008 5:13 pm
peppe
prave to jeste resime, jak tam pojedem, jestli auto nebo letadlo.
----------------
Listening to: Sebastien Leger - Essential Mix-08-10-2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
út říjen 14, 2008 7:13 am
ted me tak napada ...
co takovy Mysteryland (NL) a Tomorrowland(BE) ... ? Sice sem tam teda nebyl ale na Mysteryland chci v příští roce zajít ... ! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po říjen 13, 2008 8:07 pm
Acid
Jak jedete?? Já už mám totiž lístek doma ale pořád sem nenašel někoho kdo by risknul mě tam vzít Very Happy tak sem si říkal že bych letěl klidně i letadlem ale hlavně se tam dostat. Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po říjen 13, 2008 6:10 pm
peppe
jj, na letosni. jedem s jervinem na stopro, ptze uz sem to koupil Smile Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po říjen 13, 2008 4:19 pm
Acid
Ty lupenysi kupoval na letošní ILT??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so říjen 11, 2008 8:14 am
peppe
presne tak, pres timoco jsem kupoval lupeny na ILT a uplne bez problemu Smile

----------------
Listening to: Sven Vath DJ - Sven Vath DJ-set @ Lowlands 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá říjen 10, 2008 8:39 pm
Prema
Díky za radu. Přesně tohle mi bodlo. Diky
prema
pá říjen 10, 2008 5:15 pm
timoco
Je potreba se zaregistrovat. Nasledne ti prijde na email heslo pro pristup. Potom koupis lupen, jestli uz jsi kupoval cokoliv na netu, nemel by to byt problem. Tvoje vstupenka zustane ulozena na tvojim ucte v TIMOCO v sekci My Tickets. Muzes se na ni kdykoliv podivat, pripadne ji vytisknout. Dalsi moznost, muzes si nechat poslat vstup ve forme sms nebo mms. Osobne uprednostnuju papirovou formu. U mobilu cek nikdy nevi. Good luck
b6k
pá říjen 10, 2008 3:39 pm
Club Escape Sofia Bulharsko
viz pratele minimalu

peace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá říjen 10, 2008 11:49 am
TIMOCO - nákup lístku na zahraniční akci
PepPe napsal:
Má někdo zkušenosti s nakupováním lístků přes TIMOCO?? Příjde mi pošlou ( což pochybuju) nebo si ho mám vytisknout??Nebo jak to na TIMOCU chodí?? Předem díky za kteroukoli rozumnou odpověd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
st říjen 08, 2008 10:07 am
takova sranda
www.originalsfestival.com/

udelejte si vlastni festival s adidasem Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 08, 2008 9:50 am
e_f
jj http://www.residentadvisor.net/ je cool, ale nemají často s dostatečným předstihem aktuální info, ale podle přehledu pak zase dohledáš, co potřebuješ ...

... jediný povědomý klub v IT je pro mě Palazzo v Římě, v kterém se koná i festival Dissonanze 2008, sleduju už dýl a pokaždé hodně slušný line-up Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
út říjen 07, 2008 6:46 pm
co se tyce Italie.. tak dost na myspace v datech vidam tenhle club http://www.residentadvisor.net/club-detail.aspx?id=889

(jinak Resident Advisor ma pekny vypis klubu + zakladniho infa o klubech vsude mozne)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 6 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz