FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,Zažitky,Hotely,Vstupenky,Rady..atd « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,zažitky,hotely,restaurace ...atd

Global gathering, Sonar, Flex, Cocoon, Circle of love, Rock werchter, Sziget, Qlimax, Defqon1,






Vše kolem cestování po klubech, festivalech, halovkách. Tipy na hotely, restaurace, zážitky přímo z parties (ochranky, ceny, návštěvníci, vystoupení umělců), odkazy, Vstupenky na zahr. akce, Informace o informacích. Prostě vše kolem výletu na zahraniční event ... Pochlubte se kde jste byli a jaké máte zkušenosti.
Má takovéto fórum se snahou shromždovat informace o zahraničních akcích cenu?
ANO
95%
 95%  [ 22 ]
NE
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 23
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út říjen 07, 2008 2:21 pm
Sensation (DE) v mapě :)
Negrooo napsal:
takže je to spíš o tom, že jsi zažil tu v DE jako první Smile) ... že je tam dražší pití s tím se dá bohužel počítat ... jinak se divím většinou to němčouři mývají promyšlené .... asi nějaký zkrat Smile SW bych asi nedal už, snad možná někdy tu origoš spolu s černým bratříčekm v NL - to mže být zajímavé Smile


btw jak se zmínila ta Italie, tak mě napadlo, že vlastně v téhle zemi vím jen o jednom festáku ale dál nic, máte někdo potuchy jak to tam žije? Nějaké halovky? Festáky?Kluby?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
út říjen 07, 2008 10:27 am
Jervin
Je tam poznat ten rozdíl oproti česku........Prostě je vidět že do tohy ty prachy nainvestovali a nešetřili kde se dalo........Já jsem dal za vstupenku 62 euro což bylo v tý době něco okolo 1500 Kč , u nás stála průměrná vstupenka taky 1500......Jenže na jejich poměry to není tolik jako u nás....Pití tam bylo teda dražší.....JInak mně nejvíc zaujala ta lasershow,úplně supr.....Možná se mi naše zdála taková nic noc protože jsem se tam rozmlsal....Nemůžu si pomoct ale SW u nás mi přišla jako celekm velká rejžovačka....Akorát jednu věc jsem tam nějak nepochopil,měli tam nějakej systém že tě pouštěli jedním vchodem na plochu a jiným zase ven.....Bohužel přímo nezi těma vchodama bylo WC a tvořily se tam neskutečný fronty....Ještě teda když jsem si šel pro vodu tak sem čekal taky celkem dlouho.......Jinak němci nic moc,přišlo mi že někteří tam spíš přišli oslavit silvestra než že by přišli na SW.......Naštěstí tam jezdí strašně moc italů takže nouze o pořádný pařmeny tam není......... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út říjen 07, 2008 8:12 am
2 Negrooo
... úplně něco jiného?? Povídej jaké jsou rozdíly? Nejsem nějaký užasný fanda SW tak by mě celkem zajímalo jak moc mě tu v Praze ošmelili Very Happy

to Acid: hehee mno ještě tam nejsme ... a ještě ani nejsme 4 v autě ... Very Happy Cool Razz Kdo mi koupí lupen výměnou za dopravu? Embarassed Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
po říjen 06, 2008 10:28 pm
BYl jsem na SW v Dusseldorfu na Silvestra a bylo úplně něco jinýho než SW u nás........Letos jedu zase a můžu doporučit......... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po říjen 06, 2008 8:23 am
12 YEARS WORLD LEAGUE
Byl jste někdo v tom prostoru? Chcem tam v sobotu, 18. řijna 2008 vyrazit na:



TIGA ( Turbo/ Montreal )
TIMO MAAS ( Cocoon, Sci+Tec/ Hannover )
ROMAN FLÜGEL ( Ongaku, Klang, Playhouse/ Frankfurt )
ANDRÉ GALLUZZI ( Cocoon, Cadenza/ Berlin )
TOBI NEUMANN ( Cocoon/ Berlin )
JOHNNY D. ( Oslo/ Mannheim ) live!
Local support: Linus ( Exun, Pacha ), Domenico D´Agnelli ( Flokati, Garden )

spojení:
Kesselhaus, ( neben Zenith Konzerthalle & MOC ), Lilienthalallee 29, 80939 München
U- Bahn: U6 Richtung Garching/ Haltestelle Freimann

info: www.tiga.ca www.timomaas.com www.cocoon.net www.myspace.com/djtobineumann www.ongaku.de www.myspace.com/johnnydjohnny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
čt říjen 02, 2008 12:58 pm
jak tak tu ctu nazory, koukam ze mame kazdej jine zkusenosti - mne tam pustili temer vzdycky krome jedne vyjimky-kdyz nas byla banda asi 7 lidí, to nemaji radi (natoz cizince),tak jsme taky skoncili ve 103,ale s WTG bych ho nesrovnavala...zajimave to tam ale bylo take... a u toho vpusteni-rezervace? Kdepak, proste si stoupnout do fronty a doufat ze budete vyvolení Smile a mne navic vubec neprohledavali,ani jednou,a fotila jsem si tam taky (i kdyz tajne samozrejme) Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 01, 2008 9:51 pm
Ondra.T ; e_f a další...
juj ve Watergate už bylo lidí ... Wink Super. Díky za tipy ... zase jsme my ostatní o něco chytřejší, když budete někdo třeba zase mít cestu a volno v autě zkuste se ozvat Wink Když se teda jezdí takhle na "blind" riskl bych to taky Idea Je to celkem kousek z Prahy smile39
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.T
st říjen 01, 2008 9:05 pm
watergate - ochranka
jeste jedna takova poznamka k te ochrance, ano tasku mi taky prodhledli dukladne, ale na fotak nereagovali a odlozil jsem jenom flasku s vodou, ale kdyz jsem stal v te fronte, pred nami cekala skupinka tak 40ti letych nemcu se slecnami mozna i pod 18, proste uprimne nepusobilo to uplne correct, ty bohuzel pres ochranku neprosli, pozdeji jsem si v klubu uvedomil ,ze to je mozna jenom nejaka cilena selekce, kazdopadne jsem se tam nesetkal s nikym kdo by "obtezoval, divne koukal nebo byl moc" - muj dojem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
st říjen 01, 2008 7:54 pm
no, tak me do watergate v prosinci pustili bez problemu.. v unoru po mne chteli jakousi pozvanku, tu jsem samozrejme nemela, tak jsem skoncila vedle v klubu 103 (ktery neni k zahozeni Smile) a v dubnu po mne chteli pas a pocitali, kolik mi je, ale pak pustili... jinak me pokazdy kontrolovali velmi dukladne tasku... jo a nebrat s sebou fotak. asi tolik k watergate Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
st říjen 01, 2008 7:46 pm
co já vím,tak jsou málokdy puštěni samotní muži-páry a samotné ženy se prý do Watergate dostanou bez problémů Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.T
st říjen 01, 2008 6:56 pm
watergate
s temi rezervacemi nevim,) byli jsme tam na Sool release party a myslim ze je to spis o tom stoupnout si vcas do fronty pred klubem....jinak bylo samozrejme dost plno i na terase a ochranka teda obcas nekoho dovnitr nepusti,)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st říjen 01, 2008 6:30 pm
Jervin
oo diky to si snad ani nezaslouzim Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st říjen 01, 2008 4:55 pm
washroom
tak tenhle klubik bych chtel taky navstivit Smile Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 01, 2008 4:49 pm
dont_panic
Turntablerocker jsou nářež ... když tomu vyprávění dáš nějakou formu, klidně ti to i vydáme Wink tak se pak ozvi Wink budeme se těšit na tvoje postřehy a info ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st říjen 01, 2008 4:33 pm
Jervin
taaak Pacha Mnichov .. no, je možný že klubovka nemá méno ? Nebo spíš si to méno nepamatuju, ale to je myslim jedno Smile Hráli nějaký místní resident Djs, ména .. pff ... Ali Escobar a pak eště někdo Smile Interiér luxusní, ceny rozhodně ne ... Za vodku s redbllem dáte asi 10 €, nic jinýho sem si radši nedával ... zkrátka šlo vidět, že to je club kterej má lákat hlavně turisty. Bylo narváno, ale moc mi to nevadilo, pořád někde bylo místo na sezení, kvalita.
Hrál se minimal a house, jiný hudební styly prakticky nezaslechnutelný Smile
Jinak v Mnichově mam známý, takže sme se rozhodli tak nějak spontálně že tu jejich Paču navštívíme Smile

A Washroom v Drážďanech, to zas tak spontální nebylo, jeli sme na akci Freitag is Washtag na Tocadisca, zahrál výborně, interér lxs, klub velkej jak kráva a ceny se drželi docela při zemi, takže na pohodu Cool z Drážďan sme jeli rovnou domů, máme to vcelku kousek Smile
Jinak 30.10. jedu do washroomu na Turnateble Rocker, tak přinesu info Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 01, 2008 4:04 pm
dont_panic
... není problém doplnovat kluby a festivaly pokud, cestuješ, hoď mi mejla já tě přidám a mužeš spolupracovat Wink

jinak tu tvou Pachu jsem přidal ... Povídej. Na čem jsi tam byl? ceny na baru? zajímavosti? Jaký lidi? Jeli jste zpět, nebo jste někde spali?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st říjen 01, 2008 3:56 pm
výrazně postrádam Pacha München a Washroom Dresden
v Pache sem byl dvakrát a ve Washroomu jednou, ale určitě nevynechám další příležitost Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 01, 2008 3:51 pm
deivis
Samozřejmě, že je asi těžký se tam dostat a zatím jak vidím nikdo nepíše že by jel ... (v článku je to pouze informace o party ) nevím o nikom z ČR kdo tam byl (ale určitě tam pár bylo a vstupy si sehnali) ... navíc je spousty klubu v DE, kam se třeba já osobně chci podívat dřív než do WG už jen z důvodu ... když dám WG první do jakého klubu se mi pak bude chtít? Dopadlo by to jako s akcema v ČR ... Wink za 14dní začínám odškrtávat první z řady: Kesselhaus, Cocoon, U60311, Distillery, Tresor a pak snad možná i ten WG jestli do té doby budu ještě jezdit na party ... Laughing Very Happy Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deivis
st říjen 01, 2008 3:12 pm
Předpokládám ale že do Watergate se nedostanete.. Tam je to vše na rezervačku..

Navic na narozky Stil vor Talent hmm nevím nevím.. Ale osobně bych se jel rád podívat... Dost o tom uvažujeme, ale jen v případě že bude 100% potvrzeno že se tam dostaneme..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
st říjen 01, 2008 1:45 pm
16.října FLEX Vídeň
13 JAHRE FLEX - BEAT IT
Critical Night
Icicle (Critical, Soul:R, Subtitles/UK)
Kasra (Critical/UK)
Spectra Soul (Critical, Renegade Hardware, Shogun Audio/UK)
Dkay & Rawfull
Vorverkaufsstelle: JugendInfo Wien (1799)
BEGINN: 23:00 EINTRITT: AK €7.-/ VVK €5.-


totok bude tisickrat lepší než toho 2.října!!!

Moonbootica!!! Jedu, ještě někdo se chystá?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 01, 2008 1:16 pm
insomnia
hehe a co tím říkám, že je legendární? neslovíčkař Razz Very Happy

Ty jsi v něm tuším byl,né?Povídej...
insomnia
st říjen 01, 2008 1:14 pm
U60311
ten klub je spis legenda nez legendarni Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st říjen 01, 2008 10:02 am
článek: Kam na podzim do klubu?
V Německu toho je opravdu spousta ... v Mnichově ještě Kesselhaus (slouží i jako galerie) ve Frankfurtu legendární klub U60311 a Cocoon club (na ten najdete program i v našem parylistu)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út září 30, 2008 10:27 am
výlety v nadcházejícím měsících :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt září 25, 2008 8:39 am
Výběr z programu Cocoonu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st září 24, 2008 9:47 am
Disco Invaders
zrovna nedávno jsem si řikal, že až DI bude ve Frankfurtu chtěl bych vyrazit ... snad někdy:) Byly někdo v Cocoonu? podle těch fotek ten klubík vypadá hodně zajímavě...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 23, 2008 7:16 pm
jervin
no hele sam spoustu z nich neznam..to mas jak na sonaru,taky hafo ucinkujicich neznas vetsinou

z tech 85 procent co neznas se bude vetsinou jendat o misti djs,ci nejake experimentlani projekty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út září 23, 2008 4:25 pm
dMIT.RY
vypadá to zajímavě ... jen mi 85% jmen nic neřiká, co takhle mě trochu zasvětit ...Embarassed Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
út září 23, 2008 12:02 pm
todays art festival
no tak tohle si dam v amstu tento vikend Smile to bude pekny vikend

http://www.todaysart.nl/2008/
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 7 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz